FERIE ZIMOWE
BCK
16.01.2006 r.
godz.14.00 - zajęcia wokalne w grupie wiekowej 15-19 lat
godz. 11.00 - 13.00 - warsztaty plastyczne dla młodzieży (gimnazja szk.śr.)
godz. 10.00 - 11.00 – szkoły podstawowe warsztaty dla recytatorów
godz. 11.00 - 12.00 - gimnazja warsztaty dla recytatorów
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
godz. 16.00 - 18.00 - szkoły ponadgimnazjalne warsztaty dla recytatorów
17.01.2006 r.
godz. 14.00 - zajęcia wokalne w grupie wiekowej 15-19 lat
godz. 11.00 - 13.00 - warsztaty plastyczne dla młodzieży (gimn., szk.średn.)
godz. 10.00 - 11.00 - warsztaty dla recytatorów (szkoły podst. )
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty dla recytatorów (gimnazja )
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
godz. 16.00 - 18.00 - warsztaty dla recytatorów (szkoły ponadgimnazjalne )
18.01.2006 r.
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty plastyczne dla dzieci (szk.podst.)
godz. 10.00 - 11.00 - warsztaty dla recytatorów (szk.podst.)
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty dla recytatorów (gimnazja )
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
godz. 16.00 - 18.00 - warsztaty dla recytatorów (szk.ponadgimnazjalne )
19.01.2006 r.
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty plastyczne dla dzieci (szk. podst.)
godz. 10.00 - 11.00 - warsztaty dla recytatorów (szk.podst.)
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty dla recytatorów (gimnazja)
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
godz. 16.00 - 18.00 - warsztaty dla recytatorów (szk. średnie i studenci )
20.01.2006 r.
godz. 10.00 – projekcja filmu pt. „Mali Agenci 3D” – wstęp wolny
godz. 14.00 - zajęcia wokalne w grupie wiekowej 15 - 19 lat
godz. 11.00 - 12.00 - warsztaty plastyczne dla dzieci (szk. podst.)
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
21.01.2006 r.
godz. 10.00 - Przegląd Kolęd i Pastorałek (powiatowy) (możliwa zmiana terminu)
godz. 11.00 - 16.00 - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży
23.01.2006r.
godz.14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat
zajęcia taneczne “Piast i Loża” - ( forma warsztatowa )
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
24.01.2006r.
Godz. 10.00 - ABC Filmowania kamera cyfrowa
godz. 14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat
“Piast i Loża” - ( forma warsztatowa )
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
25.01.2006r.
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat
“Piast i Loża” - ( forma warsztatowa )
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
26.01.2006r.
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat
“Piast i Loża” - ( forma warsztatowa )
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
27.01.2006r.
godz. 14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat
“Piast i Loża” - ( forma warsztatowa )
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
28.01.2006.
Festiwal Piosenki Religijnej - gwiazda koncertu galowego Grażyna Lubaszewska
Ferie wciąż trwają
Na uczniów również w drugim tygodniu ferii w mieście czekają różne atrakcje.
Oto plan zajęć w Brzeskim Centrum Kultury i na terenie miejskich obiektów sportowych:
BCK:
23.01.2006 r.
godz.14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat zajęcia taneczne “Piast i Loża” - (forma warsztatowa)
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
24.01.2006 r.
godz. 10.00 - ABC filmowania kamerą cyfrową
godz. 14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat “Piast i Loża” - (forma warsztatowa)
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
25.01.2006 r.
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat “Piast i Loża” - (forma warsztatowa)
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
26.01.2006 r.
zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat “Piast i Loża” - (forma warsztatowa)
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
27.01.2006r.
godz. 14.00 - zajęcia wokalne grupa wiekowa 15-19 lat zajęcia taneczne grupa wiekowa 15-18 lat
“Piast i Loża” - (forma warsztatowa)
godz. 10.00 - 12.00 - próba TDN
28.01.2006.
Festiwal Piosenki Religijnej - gwiazda koncertu galowego Grażyna Łobaszewska
„Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo”
23 stycznia, poniedziałek
godz. 9.00 - piłka nożna (szkoły podstawowe) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 12.00 - szachy (szkoły podstawowe i gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 14.00 - pływanie (szkoły podstawowe i gimnazja) - kryta pływalnia, ul. Wrocławska
24 stycznia, wtorek
godz. 9.30 - piłka ręczna (szkoły podstawowe i gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 14.00 tenis stołowy (szkoły podstawowe i gimnazja) - Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Lompy
25 stycznia, środa
godz. 9.00 - piłka nożna (gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 13.00 - pływanie (szkoły podstawowe i gimnazja) - kryta pływalnia, ul. Wrocławska
godz. 15.00 - koszykówka (szkoły podstawowe i gimnazja) - sala ZSZ nr 1, ul. Słowiańska
26 stycznia, czwartek
godz. 9.30 - piłka ręczna (szkoły podstawowe i gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 12.00 - szachy (szkoły podstawowe i gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 14.00 - siatkówka (szkoły podstawowe i gimnazja) - Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Lompy
27 stycznia, piątek
godz. 9.00 - piłka nożna - finał tygodnia (szkoły podstawowe i gimnazja) - hala MOSiR, ul. Oławska 2
godz. 15.30 - gry i zabawy dla najmłodszych - Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Lompy
ORGANIZATORZY: SKS Orlik Brzeg, MOSiR Brzeg, Urząd Miasta Brzeg
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum