Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dla mnie to jest skandal!
Autor Wiadomość
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-04, 13:57   

A.Mason napisał/a:
robin napisał/a:
Alę widzę Masonie, że się nie rozumiemy.

Nie rozumiemy sie.
Ostatni raz juz:
"Komunizm wspiera ateizm" nie jest rownoznaczne z "ateisci sa wrogami kosciola", ani tym bardziej ze "ateisci to komunisci"...
I tyle.

Oj Mason widzę, że Tobie jak się nie wyłoży kawę na ławę to nic nie zrozumiesz. Pisz nastepnym razem chłopie, że z Tobą to trzeba prosto rozmawiać, że czarne to czarne, a białe to białe bo inaczej ni w ząb nie zrozumiesz.
Ale w tym momencie ja już nie mam nic do dodania, a to, że nadal mnie nie rozumiesz to tylko świadczy o Tobie.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-02-04, 14:50   

robin napisał/a:
a to, że nadal mnie nie rozumiesz to tylko świadczy o Tobie.

Raczej tego, ze nie potrafisz, albo nie chcesz budowac przemyslanych i logicznych zdan. Belkoczesz i masz do mnie o to pretensje? Za leniwy jestes nie tylko, zeby sprawdzic ortografie? Wolisz glosic poglady i (podobnie jak zarzucasz to innym wrzucajacym Cie do worka z Ojcem Redaktorem) wrzucac innych do jednego worka?
Pod tym wzgledem nie roznisz sie ani od komunistow, ani od Rydzyka - "Kto nie znami, ten przeciw nam!"
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-02-04, 15:50   

robin napisał/a:
Nutko droga, dla Twojej wiadomości - nie noszę mocherowych czapeczek (i nawet się nie utożsamiam z takimi osobami), nie słucham pewnej rozgłośni i pewnego Ojca, nie oglądam pewnej telewizji i nie czytam pewniej gazety. Nie widzę też potrzeby, abym musiał iść na klęczkach do Watykanu (może Ty widzisz taką potrzebę ...). No i przede wszystkim nie próbuję to nikogo nawracać. Po prostu wygłaszam swoje poglądy, które dla niektórych wydają się kontorwersyjne, dla innych zasciankowe, a jeszcze dla innych nietolerancyjne. Ale równie dobrze to samo mogę powiedzieć o poglądach innych tu dyskutantów. Nigdzie tez nie wypowiadam się w imieniu ogółu, no bo niby jakim prawem, są to tylko i wyłącznie moje prywatne poglądy. A, że "ścieram" się tutaj z ludźmi myślącymi inaczej ode mnie, to chyba na tym w końcu polega wymiana poglądów na forum i nie tylko.
A Ty droga Nutko, jeżeli tego nie rozumiesz to nastepnym razem daruj sobie takie wpisy, które tylko dyskredytują Ciebie jako równoprawnego dyskutanta.



zaczynasz mnie obrazac,czlowieku...
po pierwsze,nie mam potrzeby afiszowania sie ze swoja wiara[och,jaka to ja pobozna jestem blablabla-tego nie robie,bo to jest zalosne wg. mnie].po drugie,jak nie probujesz nikogo nie nawracac jesli ludzi myslacych inaczej od ciebie w swych postach sugerujesz,ze sa glupkami,ktorzy wymagaja dodatkowego nauczania?
po trzecie,jakim cudem jeszcze nie douwazylam ani jednego posta czy tematu twojego autorstwa o tematyce innej niz zwiazanej z religia?tylko nie probuj sie wykrecac tym,ze przedstawiales w ten sposob wypowiedzi innych osob na takie tematy.w ten sposob bys udowodnil tylko i wylacznie to,ze nie masz wlasnego zdania i opierasz sie tylko na czyims belkocie...
po czwarte,fakt,po to zostalo utworzone forum,by dyskutowac.ale nie za pomoca sierpa i mlotu,psia mac... :roll:
po piate,wyjasnij mi w jaki sposob wypowiadanie sie na forum mogloby mnie dyskredytowac?przeciez sam powiedziales,ze forum jest po to,by dyskutowac i scierac sie z roznymi opiniami.jednego nie rozumiem,jesli mam swoje zdanie na jakis tam temat i wiem co pisze,to czemu mialoby mnie 'zdyskwalifikowac' z udzialu w dyskusji? piszesz,ze jestem rownoprawnym dyskutantem,ale tu udowodniles co innego,ze jestem kolejnym glabem niewyksztalconym na tyle,by dyskutowac.wiec jak to jest naprawde?
po piate,jesli kazdy ma prawo glosu na forum,to czemu stwierdzasz,ze wyrazanie swego zdania,ktore sprzeciwia sie z twoim,od razu 'dyskredytuje' czlowieka?czuje sie na tyle rozumnym czlowiekiem,ze mam prawo wyrazac swoja opinie.a ze nie mam dyplomu ukonczenia wyzszej szkoly,to coz...chyba wg.ciebie nie mam prawa sie udzielac na forum :lol:



/poprawiłam cytowanie
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-02-04, 16:23, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 0 DOWN
 
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-20, 20:04   

Tak sobie ostatnio przypomniałem pewien program w którym uczestniczył Cejrowski, a że jest on związany z tym tematem, to pozwolę sobie wrzucić link:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Oby więcej takich ludzi jak Cejrowski :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-02-20, 21:21   

Cejrowski doszedł do słusznego skąd inąd wniosku, że w cywilizowanym świecie nie ma dla niego miejsca. Dlatego przeniósł dię do buszu. Słuszna decyzja. Oby za jego śladem poszli podobni jemu sprawni intelektualnie inaczej. Co do stwierdzenia Cejrowskiego, że z głupkami się nie rozmawia mam inne zdanie. Mam czasem sporą frajdę odpowiadając na Twoje posty Robinie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2009-02-20, 21:27   Cejrowski - średniowieczny skansen

Cejrowski w tym fragmencie programu (który ja akurat oglądałem jakiś czas temu na żywo) stwierdza, iz "mężczyznom wychowującym wspólnie dzieci nalezy je zabierac". W ogromnej większości związków monopłciowych, w których chowa się dziecko, jest ono biologicznym potomkiem jednego z partnerów. Cejrowski zatem życzy sobie tym samym, by polski ustawodawca wprowadził takie prawo, by rodzonej matce lub ojcu odbierać dziecko, jeśli jest ono chowane przez dwie tworzące związek osoby tej samej płci. Dziecko to w takiej sytuacji zostałoby umieszczone w rodzinie zastępczej lub w domu dziecka.
Mam odmienne zdanie od Robina w kwestii oceny wypowiedzi Ekwadorczyka Cejrowskiego -życzyłbym sobie, by było w Polsce jeszcze mniej ludzi o takich poglądach, gdyz własnie tacy, jak Cejrowski czynia z Polski średniowieczny skansen.
Ponadto nie mógłby być moim idolem ktoś, kto dobrowolnie zrzeka się obywatelstwa własnego kraju.
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-02-20, 21:29   

zanim sie wypowiem,to moze sie nieco przypomne:

Nuta napisał/a:
po pierwsze,nie mam potrzeby afiszowania sie ze swoja wiara[och,jaka to ja pobozna jestem blablabla-tego nie robie,bo to jest zalosne wg. mnie].po drugie,jak nie probujesz nikogo nie nawracac jesli ludzi myslacych inaczej od ciebie w swych postach sugerujesz,ze sa glupkami,ktorzy wymagaja dodatkowego nauczania?
po trzecie,jakim cudem jeszcze nie douwazylam ani jednego posta czy tematu twojego autorstwa o tematyce innej niz zwiazanej z religia?tylko nie probuj sie wykrecac tym,ze przedstawiales w ten sposob wypowiedzi innych osob na takie tematy.w ten sposob bys udowodnil tylko i wylacznie to,ze nie masz wlasnego zdania i opierasz sie tylko na czyims belkocie...
po czwarte,fakt,po to zostalo utworzone forum,by dyskutowac.ale nie za pomoca sierpa i mlotu,psia mac... :roll:
po piate,wyjasnij mi w jaki sposob wypowiadanie sie na forum mogloby mnie dyskredytowac?przeciez sam powiedziales,ze forum jest po to,by dyskutowac i scierac sie z roznymi opiniami.jednego nie rozumiem,jesli mam swoje zdanie na jakis tam temat i wiem co pisze,to czemu mialoby mnie 'zdyskwalifikowac' z udzialu w dyskusji? piszesz,ze jestem rownoprawnym dyskutantem,ale tu udowodniles co innego,ze jestem kolejnym glabem niewyksztalconym na tyle,by dyskutowac.wiec jak to jest naprawde?
po piate,jesli kazdy ma prawo glosu na forum,to czemu stwierdzasz,ze wyrazanie swego zdania,ktore sprzeciwia sie z twoim,od razu 'dyskredytuje' czlowieka?czuje sie na tyle rozumnym czlowiekiem,ze mam prawo wyrazac swoja opinie.a ze nie mam dyplomu ukonczenia wyzszej szkoly,to coz...chyba wg.ciebie nie mam prawa sie udzielac na forum

[i z wolnej stopy prosze moderatora o poprawienie mojego cytatu,gdyz u mnie sie nie da cytowac wlasnych wypowiedzi,z gory dziekuje]
Moderowany przez Panna:
wszystko się da,chwila pomyślunku,odpowiedni kod i gotowe.nie ma za co :]

atakowac to kazdy potrafi,ale odpowiedziec to juz nie-przy udzieleniu odpowiedzi na moje pytania nie probuj nawet wywracac kota ogonem,inaczej zaskarbisz sobie u mnie[i nie tylko] opinie nadgorliwego katola,ktory na sensowne riposty nie odpowiada niczym innym jak 'ucieczka'... :]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-02-20, 23:15, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-21, 08:23   

Marcim B. napisał/a:
Cejrowski doszedł do słusznego skąd inąd wniosku, że w cywilizowanym świecie nie ma dla niego miejsca. Dlatego przeniósł dię do buszu. Słuszna decyzja. Oby za jego śladem poszli podobni jemu sprawni intelektualnie inaczej. Co do stwierdzenia Cejrowskiego, że z głupkami się nie rozmawia mam inne zdanie. Mam czasem sporą frajdę odpowiadając na Twoje posty Robinie


Najwięksi durnie to ci, którzy mówią, że tego co nie widzą, to nie ma.

Już od prawie 200 lat refleksja humanistyczna i nastepnie naukowa zwraca uwagę na niebezpieczeństwa związane z wykorzystaniem technologii. A w zasadzie już w mitach greckich znajudjemy rózne ostrzeżenie przed "głupotą" i nierozważnym wykorzystywaniem technologii. W tym naukowych.

Dziedzictwo na lewo zakręconej Polski, to "sprawnie" intelektualne popegery, GOP i etc. 20 lat Nowej Polski nie może się z tym uporać, a do tego rządy przejęły korporacje rodem z innej bajki.

Marcim B. napisał/a:
przeniósł dię do buszu. Słuszna decyzja. Oby za jego śladem poszli podobni jemu sprawni intelektualnie inaczej.


Kiedyś pisałeś i podkreślałeś to, że jesteś tolerancyjny. Pewnikiem, jeśli dla tych "sprawnych inaczej" zaczną budować obozy koncentracyjne, to też przyklaśniesz. Prawda? Taka ta wasza lewicowa tolerancja....
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-21, 08:31, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2009-02-21, 08:42   syn cieśli komunistą

Franco, spokojnie, zdenerwowałeś się tak, jak ja czasami:-). Cejrowskiego światopoglądu, jak się spodziewasz, nie popieram, ale niechaj on sobie te swoje prawdy głosi, jak go od "głupków" wyzywać nie będę, bo co o nim sądzę, potrafię wyrazić innymi słowy, nierzadko bardziej kąsącymi, niż zapodany epitet. Zatem, niechaj Ekwadorczyk propaguje homofobię, ja będę starał się walczyć o prawa monopłciowców. I niechaj Cejrowski nazywa mnie "głupkiem," zarzekam się, iż nie przestanę. Podobnie, jak będę walczył o Twoją wolnośc w naszym piekjnym kraju.
Proszę, nie ripostuj tak oto (o ile zechcesz odpowiedziec na powyższe): "Ale ja o swoją wolnośc juz zawalczyłem, i tą wolnością się cieszę."
A co do "lewicowej wyważoności" (przepraszam, cytuję z pamięci z innego wątku na naszym forum), to zaproponuję Ci takie rozwiązanie - przeczytajmy razem, gdy się spotkamy, Twój wpis i zbadajmy, czy to aby Ty pośrednio nie zabraniasz nam, lewicowcom, bronienia swoich pozycji światpoglądowych.
Moje zdanie jest takie - Ty propaguj swoje poglądy i broń ich, kiedy ja je atakuję, pozwól mi jednocześnie na propagowanie moich poglądów i defensywe, gdy atakujesz Ty.
A co do zarzutów formułowamych przez Ciebie i innych w światopogladowych dyskusjach, że my, lewicowcy, jesteśmy komunistami, zadaj sobie pytanie, kto pierwszy propagował komunizm w histroii świata? Czyżby niejaki syn ciesli z ziemi obecnie izraelsko-palestyńskiej?
0 UP 0 DOWN
 
gabryś 



Wiek: 106
Dołączył: 15 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-21, 11:42   

Robinie, czy jakiś gej wchodzi Ci na siłę do łóżka, że tak bardzo go nienawidzisz?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, jest, mnie, skandal, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu