Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Australian Pink Floyd Show - Bydgoszcz 30.01 Wrocław 31.01
Autor Wiadomość
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-28, 23:05   Australian Pink Floyd Show - Bydgoszcz 30.01 Wrocław 31.01

Cytat:
Aby uczcić trzydziestolecie powstania klasycznej rock opery „The Wall” z 1979 roku, żywy fenomen, którym jest Australian Pink Floyd Show, ponownie powraca do Polski!
Po fenomenalnym występie w katowickim Spodku na początku 2008 roku, tym razem zespół zaprezentuje zapierająca dech płytę „The Wall” oraz inne przeboje Pink Floyd, we wrocławskiej Hali Stulecia (31.01) oraz bydgoskiej Hali Łuczniczka (30.01).



Cytat:
Show został przygotowany przez zespół, o którym London Daily Mail pisze: „Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd”. Goszcząc w Katowicach, zespół podbił serca polskich fanów Pink Floyd, a teraz APFS zapowiada, że koncert, który dadzą we Wrocławiu będzie jeszcze większy, lepszy i bliższy epickiej rock operze jaką był Pink Floyd podczas swych występów. APFS to przede wszystkim niebywała troska o szczegóły – każdy utwór z „The Wall” zostanie dokładanie odtworzony przez niesamowicie utalentowanych muzyków.


Cytat:
Oto nadchodzi wyjątkowa szansa, aby ponownie usłyszeć takie standardy jak “Comfortably Numb”, “Hey You”, “Another Brick In The Wall”, “Run Like Hell”, oraz inne utwory pochodzące z albumu, który wstrząsnął umysłami na całym świecie. Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby wreszcie na własnej skórze, przekonać się lub też po prostu dowiedzieć na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd! Przeżyj koncert swojego życia!

Cytat:
„Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn

Cytat:
„Wzywam każdego fana Pink Floyd do nie uderzania pięściami w powietrzu” – Le Monde, Paryż

Cytat:
„W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour


Cytaty pochodzą z portalu WP.pl
www.bilety.wp.pl/eid,4519...ml?ticaid=17397

Piszę ponieważ wiem, że znajdzie się tu kilku sympatyków PF, a biletów na najlepsze miejsca już niema, zresztą na II kategorie już prawie też. Więc jest to ostatnia chwila na zakup biletu (kupić można w linku do artykułu WP.pl), a ceny nie proporcjonalne do jakości show (100 -140zł) :!:

Przez przypadek znalazłem na allegro.pl pojedynczy bilet I kategorii, dobra alternatywa dla osoby która sama chciałaby pojechać na koncert.
www.allegro.pl/item516818...31_01_2009.html
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-26, 09:13   

Graham - wybierasz się? Albo ktokolwiek? Jestem ciekawy wrażeń z koncertu - gdyby ktoś miał okazję uczestniczyć, prosze o kilka słów wrażeń.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-01-26, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-26, 11:26   

Franko, po tym jak odpuściłem sobie ich wcześniejszy, pierwszy w Polsce koncert, który został bardzo pozytywnie zrecenzowany, teraz stawie się OBOWIĄZKOWO. Oczywiście relacja będzie... : :)
Ostatnio zmieniony przez Graham 2009-01-26, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-26, 11:58   

Dzięki :) . Ja też dużo dobrego słyszałem, ale niestety ani kaski, ani zdrowia, ani czasu teraz niet... a buuu. Powodzenia! Uważaj, żeby Ci jaka cegła na łeb nie spadła ;P.
0 UP 0 DOWN
 
Soniccc 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-04, 01:17   

Koncert był genialny! Ten kto kocha Floyd'ów, dostał to co najlepsze. Kto nie był, niech żałuje, bo ma czego :) . Na szczęście będą u nas jeszcze w przyszłym roku. Mam tylko nadzieję, że też gdzieś niedaleko, bo wybieram się bezapelacyjnie :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 01, 30, 31, australian, bydgoszcz, floyd, pink, show, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu