Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Do Wszystkich Forumowiczów
Autor Wiadomość
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-15, 20:28   Do Wszystkich Forumowiczów

Ze względu tematu który założły pewien uzytkownik "Co sie stało z forum" i po przeczytaniu paru nie miłych opini na mój temat postanawiam Przeprosić Wszystkich których uraziłem , za to że prze ze mnie powstał taki sajgon na Forum i że to prze ze mnie doszło do wielu kłótni w temacie "Co sie stało z Forum"

Po pierwsze po wielu przemyślemiach i po wielu umonieniach ze strone Moderatorów i Administratora na temat mojego zachowania na Forum postanawiam sie poprawic o ile to możliwe aby inni zobaczyli że to potrafię.
Wiem że przez ten okres który jestem na Forum zrobiłem z siebie Forumowego Błazna i dlatego wszyscy tak uważają sugerując że mimo że mam 16 lat nie dorosłem do tego by pisac na takim portalu. Wiem Wiem zrobiłęm żle ale postanawiam sie poprawić.
Po Drugie skończyłem z OFFTOp-ami. Od teraz zaczynam pisac posty tylko an temat.

Po mimo napisania tego durnego tematu licze na ostrą krytykę ze strony innych forumowiczów ale na to zasłuzyłem

Myśle że po mimo mojej "niby zapowiadanej poprawy" za długo zostane zapamietany jako OFFTOPIARZ :( Przykro mi z tego powodu.

Po opublikowaniu tego tematu licze na ostra krytyke m.in
Cytat:
"co ty piszesz idioto
"

Piszcie prosze co chciecie. Zrozumiem wszystko nawet takie sugestie jak m.in

Cytat:
A i jeszcze jedno tematy typu "Jaki rozmaiar buta noszą forumowicze" i " W którym sklepie kupują chleb forumowicze" zakładane przez ŁukaszaMilionPięćsetStoDziewięcset..jaki jest ich cel?? Chłopaku czy to CIe naprawde interesuje, czy tylko piszesz żeby liczba pod avatarem wzrosła o jeden??


Cytat:
Czyta wszystkie nowe posty i wybucha śmiechem. Tematy nieprzeczytane :off-topy Łukaszów 10


Cytat:
Swoją drogą padłem bo jeden z nich zgłosił się na moderatora nie napiszę kto to ale to mój imiennik

W tym przypadku liczyłem na dyskrecje Admina ale nie rozczarowałem :(

Ale nie rozumiem jednego tego że po tym jak napisałem Do Yasia że chce zostac Modem to przeczytałem takie opinie na swój temat:

Cytat:
yasiu, no to teraz ja padłam i leżę!!
Wybaczcie OT ale nie mogłam się powstrzymać


Cytat:
Myślę,że to dlatego,że nie dopuściłeś go do moderowania postanowił zofftopicować całe forum

Jeżeli chodzi o ta wypowiedz to Drogi Forumowiczu nie nie chciałem z tego powodu zaofftopowac całego Forum

Tyle miałem do powiedzenia i teraz wasza opinia na temat Najwiekszeo Idioty i Głupka Forum Brzeg Lukasza10_2004 bo wiem że wszyscy tak sądzicie

Jeszce raz Przepraszam a najbardziej Zarząd Forum

Z poważaniem
Lukasz10_2004
Ostatnio zmieniony przez Lukasz10_2004 2008-12-15, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-12-15, 20:36   

hmmmm...........ciekawe

jeśli szczere i się poprawisz, to może będą z Ciebie jeszcze ludzie ;)

powodzonka! ;]
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-15, 20:49   

Lukasz10_2004 napisał/a:
Przeprosić Wszystkich których uraziłem , za to że prze ze mnie powstał taki sajgon na Forum i że to prze ze mnie doszło do wielu kłótni w temacie "Co sie stało z Forum"

Nie wydaje mi się, abyś kogoś uraził, aczkolwiek nie zaprzeczę, że stałeś się dość uciążliwym, wkurzającym (wydawałoby się niereformowalnym [?!]) użytkownikiem z powodu ciągłego offtopu i "pisania, aby tylko pisać".

Lukasz10_2004 napisał/a:
Od teraz zaczynam pisac posty tylko an temat.

Trzymam Cię za słowo i wierzę, że w końcu tak będzie.

Lukasz10_2004 napisał/a:
Myśle że po mimo mojej "niby zapowiadanej poprawy" za długo zostane zapamietany jako OFFTOPIARZ Przykro mi z tego powodu.

Nam też jest przykro, ale jeśli się poprawisz wiele ludzi nie będzie pamiętało przeszłości (mam nadzieję). Każdy moment jest dobry na poprawę, mimo iż wydawałoby się czasem, że jest już za późno.

Lukasz10_2004 napisał/a:
Ale nie rozumiem jednego tego że po tym jak napisałem Do Yasia że chce zostac Modem to przeczytałem takie opinie na swój temat:

A ja się nie dziwię - Łukaszu - wybacz, że to napiszę, ale po przeczytaniu Twoich postów można stwierdzić, że mógłbyś być ostatnią osobą, jaka nadawałaby się na Moda.

Lukasz10_2004 napisał/a:
Tyle miałem do powiedzenia i teraz wasza opinia na temat Najwiekszeo Idioty i Głupka Forum Brzeg Lukasza10_2004 bo wiem że wszyscy tak sądzicie

Oj tam, nie wyolbrzymiaj. Popraw się a będą Ci odpuszczone grzechy wszelakie. :P
Osobiście będę trzymała kciuki i mam nadzieję, że tamten temat skłonił Cię do jakichś refleksji (liczę, że również nie tylko Ciebie <mała aluzja>) i w niedługim czasie zauważymy dużą poprawę.
Swoją drogą - Marta powinna dostać wielkie piwo za tamten temat.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-12-15, 20:53   

admin zachował anonimowość... ;)


Rozmawiałem z Łukaszem na gg i chce się poprawić ;) ja mu daje szansę i mam nadzieje że on da mi bym nie robił offów spowodowanych jego offem ;)
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2008-12-15, 22:45   

Lukasz10_2004 napisał/a:
Ze względu tematu który założły pewien uzytkownik "Co sie stało z forum" i po przeczytaniu paru nie miłych opini na mój temat postanawiam Przeprosić Wszystkich których uraziłem , za to że prze ze mnie powstał taki sajgon na Forum i że to prze ze mnie doszło do wielu kłótni w temacie "Co sie stało z Forum"

pewna użytkowniczka :P ,a tak już na poważnie nie wydaje mi się,że kogoś uraziłeś,chociaż fakt,że forum zaśmieciłeś z której strony się dało. Właściwie nie tylko Ty,co Wasza jakaś tam grupa. O ile pamiętam w temacie `co się stało z forum` nie było kłótni z czego się potwornie cieszę,bo ostatnimi czasy na forum jest tego za dużo.

Lukasz10_2004 napisał/a:
Ale nie rozumiem jednego tego że po tym jak napisałem Do Yasia że chce zostac Modem to przeczytałem takie opinie na swój temat:

Cytat:
yasiu, no to teraz ja padłam i leżę!!
Wybaczcie OT ale nie mogłam się powstrzymać


Cytat:
Myślę,że to dlatego,że nie dopuściłeś go do moderowania postanowił zofftopicować całe forum

Jeżeli chodzi o ta wypowiedz to Drogi Forumowiczu nie nie chciałem z tego powodu zaofftopowac całego Forum

Myślę,że każdemu przyda się trochę zdrowej samokrytyki. Tobie troszkę jej zabrakło zgłaszając się na moderatora,bo główną robotą,którą byś miał to kasowanie własnych postów. Wydaje mi się,że zarówno Yasiu jak i ja (odnośnie offtopikowania całego forum w ramach zemsty) jedynie zażartowaliśmy,dlatego nie możesz mieć nam tego za złe.
`Drogi Forumowiczu` okropna ta oficjalność-Panna jestem :P
Lukasz10_2004 napisał/a:
Tyle miałem do powiedzenia i teraz wasza opinia na temat Najwiekszeo Idioty i Głupka Forum Brzeg Lukasza10_2004 bo wiem że wszyscy tak sądzicie

`nie rozpaczaj:jeden z łotrów został zbawiony.Nie pozwalaj sobie:jeden z łotrów został potępiony` :wink:
Lukasz10_2004 napisał/a:
Jeszce raz Przepraszam a najbardziej Zarząd Forum

Z poważaniem
Lukasz10_2004

A ja poczekam na efekty,chociaż chwali się ,chwali `przejawy oczyszczenia` ;)

Yvvone napisał/a:
Swoją drogą - Marta powinna dostać wielkie piwo za tamten temat.

Kto? :P byle butelkowe ;)

pozdrawiam ,
Panna
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-12-15, 23:05   

Lukasz10_2004 napisał/a:

Po mimo napisania tego durnego tematu

nie jest wcale durny

Lukasz10_2004 napisał/a:
Piszcie prosze co chciecie

Lukasz10_2004 napisał/a:
teraz wasza opinia na temat Najwiekszeo Idioty i Głupka Forum

nie rób z siebie męczennika. Potem rosną nam emoboje :/
Lukasz10_2004 napisał/a:
Jeżeli chodzi o ta wypowiedz to Drogi Forumowiczu nie nie chciałem z tego powodu zaofftopowac całego Forum

Trochę poczucia humoru :P
Lukasz10_2004 napisał/a:
W tym przypadku liczyłem na dyskrecje Admina ale nie rozczarowałem

Kurna, a już miałem zgłosić swoją kandydaturę.... :oops: (joke, żeby nie było :P )
Yvvone napisał/a:
Lukasz10_2004 napisał/a:
Myśle że po mimo mojej "niby zapowiadanej poprawy" za długo zostane zapamietany jako OFFTOPIARZ Przykro mi z tego powodu.

Nam też jest przykro


mi nie jestwcale to a wcale :P
Ostatnio zmieniony przez Soroslaw 2008-12-16, 14:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-12-15, 23:34   

Myśle że po takim oficjalnej deklaracji nie ma już wyjścia :p mysi byc tylko lepiej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, forumowiczow, wszystkich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu