Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kathia
2008-12-12, 23:36
Co się stało z forum?
Autor Wiadomość
Panna Nikt 


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2008-12-12, 23:16   Co się stało z forum?

Piątek,koniec tygodnia Panna zasiada do komputera. Czyta wszystkie nowe posty i wybucha śmiechem. Tematy nieprzeczytane :off-topy Łukaszów 10 <coś tam>,przechwałki Koralów ze znajomości używek,żale nowych użytkowników i ew. jakieś poprawki Modów. Nerwowo sprawdza adres w nadziei,że to jednak nie jest *to* forumbrzeg. Ze strachem w oczach dostrzega jednak,że adres jest wpisany poprawnie,a treść zawarta w postach jest kompletnie nic nie warta(pomijam tu oczywiście kilku użytkowników,którzy trzymają fason).
***
Przypomina mi sie forum sprzed roku/półtora,kiedy `starzy` użytkownicy zakładali i pisali o tematach i na tematy,które czytało się z przyjemnością z kubkiem kawy w ręce. Teraz forum opanowane zostało przez wszelkie wypadki-szczególnie te niesprawdzone i z palca wyssane,bo nie ma to jak oświecić resztę społeczeństwa o Panu Mietku,który potknąwszy się o spalony skuter spowodował kolizję na rondzie albo policji,która pobiła chłopca(chociaż po głębszym zastanowieniu to może jednak chłopak pobił policję,bądź pobił się sam i jedynie zgłosił na policję....zawsze też policja mogła pobić się sama,chłopak jedynie mógł się przyglądać) ,tematy zaczynające się od "czy ktoś widział ..." zakończone masą znaków zapytania;w ostateczności życzenia ,gdzie piszą wszyscy niezależnie od tego czy w rzeczywistości życzą jubilatowi połamania nóg wstając od komputera czy pomyślności na cały rok -ot kolejny sposób do nabicia postów.
Zaskakująca jest `upierdliwość` niektórych. Przez dwie strony tematu pisze się o wypadku na rondzie,po czym na trzeciej jeden z użytkowników (oczywiście, mam nadzieję,że przyjdziesz na spotkanie opłatkowe i wszyscy już wiemy,że Twoje urodziny są 23 grudnia)
pisze "tak,rondo jest okrągłe i trzeba uważać jadąc przez rondo".
Istnieje też interesujące zjawisko `przygarnął kocioł garnkowi` jeden spamer zakłada temat z sensacją,oczywiście nic nie wartą ,a pięciu innych ,którzy w innym dziale o podobnej kryminalnej tematyce jeszcze chwile wcześniej pisali co wlezie,ile wlezie ,zamiast użyć radosnej opcji wykrzyknika <zawarta w prawym górnym rogu-ku przypomnieniu> przez sto dwadzieścia jeden postów wytykają mu błędy,jadą po nim z góry do dołu i zarzucają szukanie sensacji.
Nie ma większej frajdy niż założenie pięciu kont przez jednego użytkownika,napisanie dwóch tematów,przeklinanie w pięciu postach i czekanie na reakcję spamerów ,którzy wykażą się refleksem -w ciągu dwóch i pół minuty w temacie owej prowokacji zapiszą pięć stron ,o tym,że żaden Moderator nie reaguje,a to co napisał autor zawiera wulgaryzmy i jest niedopuszczalne na forum. Jakim wydarzeniem jest zbanowanie takiego Pana Lubicza,Covera czy innego prowokatora chcącego udowodnić `co to nie on`,prawda?
Istnieje jeszcze grupa anarchistów,logujących się na forum czynnie zabierających głos,aby zaraz móc się pokłócić z którymś z Modów. Bo jak to możliwe,żeby ktoś na forum-szczególnie Ci z odmiennych kolorach nicków się tak wymądrzali?` Przecież na forum jest wolność słowa!Każdy może pisać do uważa,to ,że obrazi przy tym cały świat nic nie znaczy,bo to moje zdanie i już,o! `A każdy Moderator,Pomocnik to wcielenie szatan,zła i wszelkiego mroku.
Och...drażniące jest to niemiłosiernie.

Zauważyłam (swoim jakże czujnym okiem),że Ci `starzy` forumowicze zamilkli. Gdzie się podziały posty Kathii,Agnes,Włoczykija,Smootha,Jadore,Franca,Ks,Pepe,Juniego? Przecież kiedyś musieli jakoś nabić sobie tak dużą ilość postów ,a ku zdziwieniu niektórych nie robili tego pisząc znaki zapytania czy pojedyncze zdania nie mające związku z niczym.




Tak,uważam,że forum od co najmniej roku traci na jakości. Nie mam do nikogo o to pretensji. Po prostu tak czasem mi żal starych,forumowych dyskusji,których teraz na forum się nie ujrzy.

Spokojnej nocy,
Panna.


P.S
Oczywiście nie jestem idealnym użytkownikiem,sama swojego czasu często spamowałam ,ale i to umiałam robić z umiarem.To tak,żeby uniknąć ataku ,co do mojej forumowej przeszłości ;) .
Nie chciałam nikogo urazić. Od jakiegoś roku mam nadzieję,że ta cała faza `forum bez jakości` minie...a tu z dnia na dzień coraz MhRoCzNiEj ;]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2008-12-12, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-12, 23:24   

Panna Nikt napisał/a:
Zauważyłam (swoim jakże czujnym okiem),że Ci `starzy` forumowicze zamilkli. Gdzie się podziały posty Kathii,Agnes,Włoczykija,Smootha,Jadore,Franca,Ks,Pepe,Juniego?

Wypisałaś te osoby dlatego, że je znasz czy co? Nie tylko wymienione osoby funkcjonują na forum. Nie chce tu zwracać uwagi na swoją osobą i nie zamierzam. Po prostu mija czas pewnych użytkowników. Teraz "pałeczkę" przejmują nowi.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2008-12-12, 23:29   

yashin napisał/a:
Wypisałaś te osoby dlatego, że je znasz czy co?

Nie Yashinie,wypisałam te osoby dlatego,że właśnie ich posty najbardziej utkwiły mi w pamięci.
Połowy z osób wymienionych nie znam osobiście.
yashin napisał/a:
Nie tylko wymienione osoby funkcjonują na forum.

Proszę Cię,nie napisałam,że są to jedyne osoby,które kiedykolwiek na forum pisały.
yashin napisał/a:
Nie chce tu zwracać uwagi na swoją osobą i nie zamierzam

Nie wątpię.
yashin napisał/a:
Po prostu mija czas pewnych użytkowników. Teraz "pałeczkę" przejmują nowi.

Każdy ma jakieś zajęcia poza stukaniem na forum. Szkoda,że tak ciężko <przynajmniej mi> połapać się w sensie pisania bez sensu `nowych` użytkowników.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2008-12-12, 23:35, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-12, 23:35   

Panna Nikt, dla mnie prawie większość forumowiczów to są neutralne osoby. Powoli "starzy wyjadacze" zaczynają się wykruszać, ale tak jest zawsze.

Panna Nikt napisał/a:
Połowy z osób wymienionych nie znam osobiście.

Ja też, chociaż przypadkiem poznaję forumowiczów :P

Panna Nikt napisał/a:

Nie wątpię.

Aktualnie to ja nie mam czasu się wywyższać na forum, że się znam na czymś itp. Może był taki czas ale to minęło.

Faktycznie na forum czasami dzieją się różne rzeczy ale cóż poradzić...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-12-12, 23:39   

yashin, kim Pan jest....



Spoko i tak umrzecie :) mi tez brakuje starych wyjadaczy.... łapie się na tym że juz mnie ponosi szczegolnie posty pewnych użytkowników min jednego przez ktorego mam ostrzeżenie i innych którzy już działają mi na nerwy.... czasem zastanawiam się czy nie lepiej zarejestrowac sie na forum jakiegos nerwosolu czy gdzieś ;/
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-12-13, 00:05   

Panna Nikt powiem tylko: "co Ty nie napiszesz..."

ja to zauważyłam hmm "wieki temu" sama byłam kiedyś nowa, waliłam off topy, siedziałam non stop na forum, poznałam cudownych ludzi, przeżyłam z nimi super chwile, dalej utrzymuje z mini kontakt, czasami jakieś spotkanko czy coś, nigdy nie zapomnę chwil spędzonych z nimi, wybuchów śmiechu przed komputerem. Żałuje tylko ze nikt nie wspomni osob które te forum założyły, dbały o nie, były dobrymi duchami, cześć z nich nie jest juz modami. ale uwierz mi jak dla mnie połowa Twoich "starych" użytkowników jest właśnie nowymi.. Tych "starych" większość nie pamięta ale jak pamiętam i jestem im wdzięczna za cały wkład w zycie forum i moje


Ps. mi osobiście nie przeszkadzają w niczym życzenia, pisze osobą które znam, lubię, spotkanie opłatkowe?? obchodzimy je co roku, nie pasuje komuś? ignoruj temat. Wkurzają mnie na to miast pytania która apteka ma dyżur itd, wyjdź z domu to nie boli, albo poszukaj dobrze w necie!

Chamstwo i wulgaryzmy?? kiedyś tez byli spamerzy (np ja) ale jakoś zachowywali sie kulturalniej, moim zdaniem winą jest iz coraz młodsi zasiadają przed komputerem, oraz to iż niektórzy uważają sie za anonimowych i bezkarnych. według mnie (bez obrazy) brakuje "twardych" moderatorów, kiedyś było ich więcej, było bardziej widac ich "moc" i działanie, rozumiem ze każdy ma swoje życie ale jak juz jest, to niech coś robi...
Ostatnio zmieniony przez Necia 2008-12-13, 00:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2008-12-13, 00:17   

Strasznie długi post, jak na ostatnie standardy ;) Choć pamiętam, jak za starych dobrych czasów na innym forum [o fantastyce] pisaliśmy ze znajomymi jeszcze dłuższe tasiemce, a dyskusja toczyła się w nieskończoność.. ;) Ech, to były czasy. Teraz już się tak nie pisze :P

Akurat jako wstęp do wątku świetnie się to wspomnienie nadaje. Bo zawsze się schemat powtarza i nawet jakby się wszyscy bardzo starali, to i tak inaczej nie będzie. Jak ktoś jest długo na forum, to i sporo już napisał. Ludzi też pewnie poznał, wie czego się po kim spodziewać. I z czasem tworzy się coś, co popularnie nazywane jest "starą gwardią". A stara gwardia, jako że spędziła ze sobą już szmat czasu ewoluuje z czasem w "kółko wzajemnej adoracji" i tak się wypala ich obecność na forum. Może nawet nie obecność, ale samo pisanie. Często jest tak, że już tyle napisali, że w zasadzie nie ma więcej co dodać. I kończy się na komentowaniu bieżących wydarzeń, etc.
Ten schemat na forach się zawsze powtarza i jestem skłonny się założyć, że tak jest i w tym przypadku. Starsi powoli odchodzą, a ich miejsce zastępują nowi. I, stety bądź niestety, trzeba się z tym pogodzić.

A z tym zastępowaniem to jest różnie. W zasadzie nie rozumiem, czemu denerwuje/dziwi Cię obecność różnych infantylnych osobników, droga Panno N. Czemu na forum miałyby pisać nastolatki inteligentne, z chęcią sensownego wypowiedzenia się, z umiejętnością posługiwania się językiem polskim. Dlaczego, skoro obecnie coraz częściej nastolatki to zwykła banda kretynów, dla których nie liczą się żadne wartości, którym w głowie tylko kasa i zabawa. Zastępy różowych pustych główek i równie przygłupawych chłopaczków w szeleszczących spodniach z 2 paskami. Spójrzmy prawdzie w oczy [albo socjologom, którzy to głoszą] ale społeczeństwo mamy coraz głupsze. Nie oczekujmy więc cudów.

Co do poziomu merytorycznego. Wynika z tego co napisałem wyżej. I szczerze mówiąc połowa tematów, które obecnie "pracują" na forum nadaje się do kosza. Szkoda tylko ludzi, którzy kiedyś tu w pocie czoła pracowali, żeby wszystko pięknie śmigało. Ba! I nawet tak było. Ale już nie_ma :P
Szkoda tylko, że ważne/ciekawe rzeczy są tak bardzo pomijane. Mój post w temacie o sygnalizacji doczekał się odpowiedzi po kilku dniach. A temat i tak specjalnie się nie rozwinął. Nawet doczekał się głupiej odpowiedzi Bartka [tak Bartek, to o Tobie :P ], czym mnie strasznie zdenerwował, bo zawsze go z tej lepszej strony postrzegałem.
Wydawało mi się, że będzie to bardziej poczytny temat. I z kim przegrałem? Sam nie wiem, bo niewiele już na forum czytam...

Ech, dobrze sobie pomarudzić czasem ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-13, 11:42   

Panna Nikt napisał/a:
Tematy nieprzeczytane :off-topy Łukaszów 10 <coś tam>,przechwałki Koralów ze znajomości używek,żale nowych użytkowników i ew. jakieś poprawki Modów

To mnie również dobija. Według mnie brakuje na Forum Moderatorów, bo w sumie najaktywniejszymi są Ktoś i Kathia, reszty działalności praktycznie nie widzę (szczególnie brakuje tu Smooth`a, chociaż wiem, że nie tylko Forum się liczy).
Do szału doprowadzają mnie posty Łukasza. Piszę, że "choinki bodajże sprzedają pod Kauflandem", a ten mi pisze, że "tak, nie mylisz się, choinki sprzedają pod Kauflandem"; po prostu dostaję białej gorączki. Ileż można?
Zwrócę mu i Koralowi w temacie uwagę, wcześniej pisząc post na temat - oni oczywiście zaraz muszą mi odpisać w tym temacie, bo jakby inaczej. A od czego jest PW?
Ja na prawdę nie wymagam odpowiedzi na każdy mój post skierowany do pewnych osób, po prostu po przeczytaniu moich uwag powinni zachować to, co przeczytali wyłącznie dla siebie, i nikogo innego.
A będę się trzymać zdania, że powodem bałaganu na forum jest brak Moderatorów, którzy ogarnęliby ten chaos (bo Ktoś i Kathia to za mało).

Panna Nikt napisał/a:
Przypomina mi sie forum sprzed roku/półtora,kiedy `starzy` użytkownicy zakładali i pisali o tematach i na tematy,które czytało się z przyjemnością z kubkiem kawy w ręce. Teraz forum opanowane zostało przez wszelkie wypadki-szczególnie te niesprawdzone i z palca wyssane

Aż taka "stara" na tym forum nie jestem, więc nie wiem, jak było półtora roku temu... Ale wiem, że jest całkiem inaczej, niż było chociaż pół roku temu.

Panna Nikt napisał/a:
Zaskakująca jest `upierdliwość` niektórych. Przez dwie strony tematu pisze się o wypadku na rondzie,po czym na trzeciej jeden z użytkowników (oczywiście, mam nadzieję,że przyjdziesz na spotkanie opłatkowe i wszyscy już wiemy,że Twoje urodziny są 23 grudnia)
pisze "tak, rondo jest okrągłe i trzeba uważać jadąc przez rondo".

Taaak - post Łukasza w temacie Życzeń z okazji urodzin Agnes powalił mnie pod biurko. To było `przegięcie wszelakiej pały`, brak jakiegokolwiek wstydu i taktu.
Wkurzające są też posty osób, które kompletnie `nie są w temacie`, `nie znają się`, a piszą. I po co? Żeby sobie nabić parę postów własną głupotą?
"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"

Panna Nikt napisał/a:
Zauważyłam (swoim jakże czujnym okiem),że Ci `starzy` forumowicze zamilkli. Gdzie się podziały posty Kathii,Agnes,Włoczykija,Smootha,Jadore,Franca,Ks,Pepe,Juniego? Przecież kiedyś musieli jakoś nabić sobie tak dużą ilość postów ,a ku zdziwieniu niektórych nie robili tego pisząc znaki zapytania czy pojedyncze zdania nie mające związku z niczym.

Dokładnie. Wystarczy sobie przeglądnąć wszystkie posty w/w osób. To nie są jednozdaniowe, niepoprawne ortograficznie i bez znaków interpunkcyjnych wypowiedzi, a właśnie - z głębszą zawartością merytoryczną.

yashin napisał/a:
Panna Nikt, dla mnie prawie większość forumowiczów to są neutralne osoby. Powoli "starzy wyjadacze" zaczynają się wykruszać, ale tak jest zawsze.

Neutralne są do czasu, kiedy nie poznają innych Forumowiczów. Zawsze było i jest tak, że zawiązuje się (wymienione już przez kogoś) 'kółko wzajemnej adoracji', choć - nawet jeśli u nas takowe było/jest, nie dało się tego jakoś specjalnie zauważyć.
Ja również znam większość z wymienionych przez Pannę osób i wiem, że nie miała na celu schlebić im, a po prostu powiedzieć, że brakuje ich na forum. Tyle.

Derian napisał/a:
szczerze mówiąc połowa tematów, które obecnie "pracują" na forum nadaje się do kosza. Szkoda tylko ludzi, którzy kiedyś tu w pocie czoła pracowali, żeby wszystko pięknie śmigało. Ba! I nawet tak było. Ale już nie_ma

Nic dodać nic ująć.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-12-13, 11:46   

czy jest jakiś realny powód istnienia tego tematu, czy jest to po prostu kolejne (tym razem ubrane w ładne słowa) publicznie "kamienowanie" użytkowników.....?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-13, 11:58   

Czy zapotrzebowanie tzw "starej gwardii" na wyżej wymienione treści może być tego powodem? Ja przeczytałem wnikliwie każdą z wypowiedzi co najmniej po jednym razie wczoraj, a otwierający dyskusję post Panny Nikt bodajże trzykrotnie. Myślę, że jest na niego dużo większe zapotrzebowanie, niż na tematy typu "jak się ubieracie", "jakie macie to czy tamto", "jakiego koloru robicie...", "wklej zawartość schowka".

Dziękuje Ci Panno za Twoje słowa. dałaś mi trochę do myślenia. Niestety jeśli chodzi o moje posty, bo jak rozumiem pisząc "Franca" miałaś na myśli mnie (chociaż chyba w więcej niż jednym miejscu otwierającego posta), one przez jakiś czas jeszcze będą trzymały sie dość precyzyjnie kilku spraw dotyczących sfery życia publicznego w naszym grodzie, sztuki, oświaty i sposobów kreowania wizerunku literatury, poezji oraz ich twórców (albo "twórców), konsumentów a zwłaszcza kreowanego ich poziomu intelektualnego/

Mimo wszystko jednak liczę, że wskazesz tę cechcę moich niegdysiejszych postów, w których znalazłaś coś więcej, niż to, co odczytujesz w nich ostatnio.

Czasami jedno słowo Panny O Czystym Sercu potrafi zdziałać więcej, niż niejeden argument - dałaś mi do myślenia... :) :* <franeksieklaniawpas>.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-12-13, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2008-12-13, 12:07   

Necia napisał/a:
Ps. mi osobiście nie przeszkadzają w niczym życzenia, pisze osobą które znam, lubię, spotkanie opłatkowe?? obchodzimy je co roku, nie pasuje komuś? ignoruj temat. Wkurzają mnie na to miast pytania która apteka ma dyżur itd, wyjdź z domu to nie boli, albo poszukaj dobrze w necie!

Zdecydowanie nie chodziło mi o spotkanie opłatkowe. Spotkanie opłatkowe jest spotkaniem opłatkowym,zresztą chyba już forumową tradycją.
Derian napisał/a:
Co do poziomu merytorycznego. Wynika z tego co napisałem wyżej. I szczerze mówiąc połowa tematów, które obecnie "pracują" na forum nadaje się do kosza. Szkoda tylko ludzi, którzy kiedyś tu w pocie czoła pracowali, żeby wszystko pięknie śmigało. Ba! I nawet tak było. Ale już nie_ma :P

Deranie! Zawarłeś puentę moich wypocin w dwóch zdaniach-dziękuję :D
KtOŚ napisał/a:
czy jest jakiś realny powód istnienia tego tematu, czy jest to po prostu kolejne (tym razem ubrane w ładne słowa) publicznie "kamienowanie" użytkowników.....?

Realny? Zmiany na forum.
Oj...nie chciałam nikogo kamieniować czy obrażać,wyraziłam tylko swoje zdanie,a że na czymś chciałam je oprzeć podałam przykłady. Wybacz Ktosiu,wyraziłam swoje zdanie,w dziale,który jest do tego przeznaczony,bo temat tyczy forum ,więc nie wiem w czym widzisz problem?
Cytat:
Panna Nikt powiem tylko: "co Ty nie napiszesz..."

Starałam się jak mogłam :]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2008-12-13, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-12-13, 12:13   

Panna Nikt napisał/a:
Wybacz Ktosiu,wyraziłam swoje zdanie,w dziale,który jest do tego przeznaczony,bo temat tyczy forum ,więc nie wiem w czym widzisz problem?


jakbym widział problem, to bym zamknął temat, a ja po prostu chciałem się dowiedzieć czy ten temat ma jakieś ogólne założenia (pomysł do realizacji) czy jest tylko "sztuką dla sztuki " i objechaneim danych użytkowników.
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-12-13, 13:50   

Yvvone napisał/a:
Zwrócę mu i Koralowi w temacie uwagę,

Yvvone napisał/a:
A od czego jest PW?


:lol:

A nie ma moderatorów? A nie można zgłosić? 90% twoich postow zawiera zdanie "Temat do zamkniecia". Nie jest to offtopic?

Yvvone napisał/a:
Neutralne są do czasu, kiedy nie poznają innych Forumowiczów. Zawsze było i jest tak, że zawiązuje się (wymienione już przez kogoś) 'kółko wzajemnej adoracji', choć - nawet jeśli u nas takowe było/jest, nie dało się tego jakoś specjalnie zauważyć.


Każde forum przestaje działac poprawnie jeśli większa grupa użytkowników się poznaje. Zwyczajnie przestajemy patrzeć przez pryzmat postów.

Dało się, dało. Może dlatego nie zauważasz, bo jest koalicjantem?:P

Panna Nikt napisał/a:
Realny? Zmiany na forum.


a co byś chciała? Stagnacje?

Ale zgadzam się, tematy z działu "o nas forumowiczach" nie nadają się nawet do hydeparku czy offtopicu. Chcecie to załóżcie spamerski dział i tam se będziecie odliczać do miliona, grać w kto ostatni napisze posta i na to samo wyjdzie. Forum nocą? Parodia! Piszcie taki badziew w shoutboxie. A zapomniałem, tam nie ma licznika postów :(
Ostatnio zmieniony przez Soroslaw 2008-12-13, 14:01, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-13, 14:11   

Podbijam post Sorosława!

Z resztą forum jak każda społeczność podlega ewolucji. ForumBrzeg z forum dyskusyjnego, jakim było kiedyś(?) stało się forum informacyjnym. Większość postów to teraz posty zawierające jakieś konkretne (mniej lub bardziej) informacje na tematy naszego miasta czy też okolic.
Brak świeżych dyskusji na tematy, takich gdzie można by wymienić się odczuciami refleksjami, czy osobistym zdaniem. A jeśli już nawet takowe się pojawią, to umierają śmiercią naturalną.
Widocznie wśród tych aktualnie najaktywniejszych użytkowników brak jest takich, którzy czują potrzebę dyskusji "głębszej" niż sprzeczka o źródło informacji, która i tak jest wklejona "z zewnątrz". Może i jest kilka takich osób, ale wydaje mi się, że nie bardzo są chętni do oczekiwania na osobę, która odpowie w jakimś "wartościowszym" temacie.

Poczekamy, zobaczymy. Może forum znowu przejdzie metamorfozę...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-12-13, 15:12   

hehe u mnie chyba z 60% postów leci do ignorowanych, pomijając fakt i mnóstwo działów mam ign :D nie wiem czemu tak się dzieję, ale coraz mniej jest dla mnie interesujących tematów do czytania, btw. przyganiał kocią garnkowi ze tak powiem jedni krytykują drugich a sami robia to samo :evil:


Ps... Franco czemu Ty i Mason nie założycie tematu na temat "Jak robić fotografie itd" tylko piszecie o tym w temacie gdzie chwalicie sie fotkami... jak dla mnie to tez off topick, nie interesuje sie aż tak sztuką fotografii zeby to czytać ale fajne zdjęcia chętnie oglądam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, forum, sie, stalo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu