Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wrocław, 13.12.2008 - Illusion...
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-14, 22:46   Wrocław, 13.12.2008 - Illusion...

Bo jak dla mnie to Illusion mimo 9 lat przerwy jednak rządzi i to pomimo rozwalonego nagłośnienia, które siadło wyraźnie przy nich.
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-15, 15:39   

Jestem nadal pod pozytywnym wrazeniem. Hunter- pokazali co potrafia, Coma- srednio. Acid Drinkres i Illusion- powalaja. Moment, w ktorym zostal wyswietlony film o gitarzyscie Acidow i cisza wsrod publiki spotegowala atmosfere i chyba wszystkim udzielil sie ten nastroj.

Jedyne niemile wspomnienia to bolacy kark oraz to, ze ktos mnie fajka przypalil.

i niezapomniane: "OKEEEEJ?!" :D
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-12-15, 15:59   

ech... ja to tylko na youtube sobie mogę popatrzeć. Nawet niekiepskie nagranie ktoś zamieścił

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Szczerze mówiąc nie wybrałem się bo do sentymentalnych nie należę i trochę odgrzewanych kotletów się spodziewałem, a tu z tego co widzę i po relacji znjomych koncert miazga. Rzeczywiście chłopaki jednak ciągle rządzą- i muzycznie i wykonawczo:)
0 UP 0 DOWN
 
gregkeys 



Wiek: 41
Dołączył: 05 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-15, 18:38   

ja dołączę się do grona zachwyconych :D
ale po kolei, jak dla mnie to Hunter bardzo marniutko, wtórne riff'y (nieustanne wrażenie, że ten kawałek przed chwilą już grali, już bis'ują :) i takie tam) teksty okrutnie monotematyczne (generalnie o niechęci do tego świata, a nawet do ojczystego kraju, cytat: "chory kraj" itd.) plus psychodeliczny skrzypek :evil:
acha i jeszcze cylinder u wokalisty i chyba skrzypka w jednym z utworów... hmm... :shock:
następnie Coma, nie byłem zbyt entuzjastycznie nastawiony do tej kapeli i... się nie zawiodłem, bardzo średnio plus kłopoty z brzmieniem, oczekiwałem klasy choć w tej kwestii a tu... kiepścizna :x
Acid Drinkers, z całym szacunkiem dla dokonań tej kapeli i ostatnich wydarzeń, zrobiłem sobie przerwę od decybeli w tym momencie, oraz uzupełniałem takie tam płyny, po prostu nie moja muza.
Iliision... gdy tylko usłyszałem pierwsze dźwięki, tzn. jak na płycie "4"-"intro" oraz charakterystyczne brzmienie gitar, choć gitary inne:D najzwyczajnie oszalałem :evil:
każdy kawałek darłem ryja co sił :) trafiłem w okolice ekipy, która również wszystkie kawałki odśpiewywała z Lipą, a nawet riff'owaliśmy sprawnie :D między utworami wszyscy ochoczo cytowaliśmy zapowiedzi z koncertówki oczekując następnych pieśni, oczywiście nazwa legendarnej kapeli BAYER FULL nie zchodziła z ust :D
Lipa w świetnej formie a i reszta kapeli dawała radę, "zastępczy" gitarzysta nie dał odczuć, iż jest tylko "w zamian" :)
więcej nie ma co pisać trzeba było TAM BYĆ :!:
jak dla mnie miazga i będą frajery jak nie zaczną znów grać :!:
i kropka :wink:
Ostatnio zmieniony przez gregkeys 2008-12-15, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-15, 20:41   

no własnie mam zbieżne poczucie - Hunter słabiuchno (ach te teksty krzesane z przepastnych czeluści ciemnych sztolni wiecznej nocy...), Coma średnio dobrze, Acid Drinkers - wyszedłem odpocząć i przy Illusion poszły konie po betonie, maks wymięk, tylko wydaje mi się że nagłośnienie siadło, że wypierdzieli jakiś głośnik przy akustycznej.
0 UP 0 DOWN
 
gregkeys 



Wiek: 41
Dołączył: 05 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-15, 21:56   

z nagłośnieniem fakt, przy intro do Illusion byłem za drugą linią głośników (rozbierałem się :D by ruszyć do boju) i coś tam było nie tak, tzn. działało i nie działało, a jak już to popierdywało :x ale czym prędzej udałem się we młyn, a tam blisko sceny nagłośnienie warczało aż miło :evil:
p.s. genialnie ujęte miejsce wylewu tekstów Huntera :wink:
Ostatnio zmieniony przez gregkeys 2008-12-15, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-15, 23:39   

Ale kurcze najbardziej mnie rozwaliło jak przy "Nożu" lud śpiewający zagłuszył nie tylko wokal Lipy, ale niemal cały zespół, to było tak słychać z loży na wprost sceny. Dlatego tez czasem warto oprócz szaleństw na płycie - popatrzyć na to z góry i z boku ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 12, 13, 2008, illusion, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu