Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najgłupsza V najodważniejsza rzecz jaką zrobiłem(am) w
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-26, 12:31   

najgłupszą rzeczą było skakanie do wody w lubszy:D mając 4 lata nie zdawalem sobie z tego sprawy ale obojczyk strzelil:) albo koszenie trawy kosą i chwila nie uwagi i po butach :D na szczescie pouszki palcow mam do dzisiaj :)


najodwazniejsza...??? hmmm nie wiem:D
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-30, 14:49   

dużo głupich rzeczy w życiu robiłam, ale o tym sie głośno nie mówi :P
jedna z głupszych( i śmiesznych) sytuacji: kiedyś przykleiłam sie językiem do zamrażalnika <mur1> a wszystko dlatego, że chciałam sprawdzić czy to tak 'działa'... :mask:
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 15:12   

Z głupszych i nieodpowiedzialnych sytuacji:

Podejście z nerwami do 'bysiora' w pociągu i dobitne rozkazanie ściszenia muzyki (mogłam stracić zęby ale w nerwach o tym nie pomyślałam)

Robienie samolotów na wersalke z rozpędu, biegnąc przez całe mieszkanie (przy którymś razie skok na moją siostrę i zrobienie jej paru siniaków)

resztę przypomnę sobie pozniej

ps. odwaznych nie mam, bo jestem strachodupek :-P
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-30, 15:30   

Sawka napisał/a:

Robienie samolotów na wersalke z rozpędu, biegnąc przez całe mieszkanie



u mnie często kończyło sie to tym, że "wlatywałam" głową w ściane... :)
0 UP 0 DOWN
 
Truskawa 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-09, 16:20   

Najgłupsza rzecz... zalozyłem się, że zjem biedronkę i ja zjadłem...:) w wieku 5 lat polizałem trzepak...(była zima...ok -10 stopni)..odklejanie bolało..:)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-10, 14:12   

Sprawdzenie jaki efekt da podłączenie statecznika od jarzeniówki równolegle do sieci energetycznej. Efekt: wywalenie zabezpieczenia na rozdzielni i brak napięcia przez pół dnia w mojej okolicy :D
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-09, 19:10   

Znalazłam stary temat i odświeżam... :P

Najodważniejsza - chyba zdanie egzaminu na prawo jazdy (tak jak to ktoś już napisał wcześniej) - to była największa trauma w moim życiu...
Najgłupsza - :oops: chyba nie warto wspominać :evil:
Musiałabym pogrzebać gdzieś w zakamarkach umysłu to coś by się znalazło :roll:
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-09, 20:17   

Najodważniejsza: przeżycie dachowania w maluchu który wyleciał z zakrętu przy prawie 100km/h,wypadnięcie przez tylnią szybę i ogólnie tylko lekkie zadrapania,codziennie dziękuje Bogu że żyję.

Najgłupsza: chyba wygarnięcie w średniej szkole co myslę o nauczycielu z matmy prosto w oczy,trochę żałuję ale warto było przynajmniej od tego czasu nie owijam w bawełnę i mówię co myślę :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-02-09, 20:36   

Najgłupsza to chyba jak kumple do mnie wpadli na chate i wpadliśmy żeby robić karmelki (cukier, saletra i te sprawy) więc poszliśmy do garażu i robimy a ja zapaliłem zapałke i przez przypadek buum prawie by się zapalił motor za 25k zł nie mój i by się zaczeły jarać drzwi od garażu. Skończyło się na spalonym bucie i spodniach :)
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2009-02-09, 21:00   

Ja jak miałem z 7-8 lat to wjeżdżałem w nogi mamy reksiem (rowerek mój) robiłem to tymi bocznymi kółeczkami z tyłu podtrzymującymi równowagę , mama ma jedną bliznę koło kostki do dzisiaj :P
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2009-02-09, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-09, 21:44   

najgłupsza >>>> naprawa suszarni przy włączonych palnikach - to że żyję to cud :)
pierwszy papieros
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2009-02-09, 22:06   

A takie bardziej aktualne też z rowerem związane :p to to gdy wróciłem po miesięcznym pobycie w anglii na którym miałem rower . Jak wróciłem a było to jakoś w południe to byłem bardzo zmęczony po 27 godzinnej podróży sindbadem gdzie cała droge nie spałem . Połozyłem sie więc spać i wstałem dopiero po godzinie 22 nie mogłem potem w nocy zasnąć i pomyślałem że przydało by się troszkę poruszać wyjechałem więc o 1 w nocy pokrążyć na rowerze po osiedlu - pomyślałem sobie że to ostatni moment żeby sobie pojeździć normalnie lewą stroną bo w nocy nie spodziewałem się żadnego auta , jednak po kilkunastu minutach będąc na końcu osiedla jechało w moją stronę jakieś auto , a że jako ruch lewostronny wszedł mi z leksza w nawyk to gdy sobie o tym przypomniałem było już za puźno żeby odbić do prawej -pocinałem na roweku prosto w niego i myślałem że wszytko jest Ok , gość z auta przychamował i popatrzył się na mnie jak na jakiegoś debila i potem przez jakiś czas sie jeszcze tak na mnie patrzył - wyminęłem go oczywiście lewą stroną na szczeście mnie nie potrącił :P

W Anglii oczywiście też sie działo moje wieczorne wypady nieraz ponad 50km od miejsca pobytu bedąc: bez telefonu (zapomniałem włączyć roaming przed granicą) ,zapasowej dętki(nie można było kupić sklepy jak się wracało z praktyk były już pozamykane) i dobrej znajomości języka angielskiego dziś uważam za odważne często wracałem po 22 a na sam koniec pobytu na zagranicznych praktykach zdarzyło mi się złapać gumę w punkcie w którym zamierzałem zawrócić był to szczyt podjazdu oddalony od miejsca zamieszkania o ok 22-23 km musiałem się spieszyć spowrotem bo było już puźno a mieszkając w rodzince zastępczej nie można sobie było wracac kiedy sie chce zjeżdżałem więc na feldze ze zjazdu z prędkością dochodzącą 35km/h ostatnie 15km to już droga przez miasto , bardzo pagórkowate pod wszystkie górki i po płaskim oczywiście biegłem a z górki chodnikiem bądź szosą tyrałem ze zjazdu na feldze i wszyscy się na mnie gapili :p powrót zajął mi około 2godziny i wróciłem o 22:30:P
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2009-02-09, 22:14, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-02-10, 07:48   

najglupsza rzecz:
-obrzucanie okna[nielubianego przeze mnie i przez moja siostre] sasiada psia kupa
-wygarniecie ex-dyrektorce[w gimnazjum] co o niej mysle
-podczas zimowych zabaw[to bylo dobre kilka lat temu] chcialam zburzyc siostrze mur ze sniegu,wiec wzielam kamien oblepilam bo sniegiem i przypadkowo przywasolilam w siostrzane oko[pozniej jak darla na mnie morde za to]
-ucieczki z przedszkoli,szkoly podstawowej[wtedy bylam jeszcze za mloda,by pojac co takiego zrobilam ze mnie wszyscy szukali,heheh]

najodwazniejsza:
nie pamietam,ale jedynie co moge tu wymienic,to chyba roczna przejazdzka autobusem bez biletu :P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-10, 13:25   

Pacu napisał/a:
-obrzucanie okna[nielubianego przeze mnie i przez moja siostre] sasiada psia kupa

Sąsiad tez pewnie czyta forum :P :-P
0 UP 0 DOWN
 
Coddy 



Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-24, 15:37   

najgłupsze hmmm?
gdy miałem 10 lat wyskoczyłem z samej góry budynku na ulicy Rybackiej(taki stary nie dokończony budynek z białego betonu,gdzie kiedyś stał dzwig) głupie bo 10 letni młodzian+filmy z chuckiem norisem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jaka, najglupsza, najodwazniejsza, rzecz, zrobilemam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu