Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mody do roboty....
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 20:34   Mody do roboty....

.... a nie jeszcze pretensje za liste kolesi do zbanowania... nie widzicie jaki syf na forum a potem "no bez przesady".... tak wiem zaraz dostane ostrzezenie albo po prostu temat poleci do kosza like always... bo wam nic nie mozna powiedziec, ze cos robicie zle.... zamiast sie bawic z takimi szkodnikami jak juz gdzies wymienilam w innych postach, to od razu ban i po robocie...


swoja droga ktos tu chyba nie wie co to jest SPAM.....
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-11-20, 20:42   

Trzeba poczekać na Yasia a on stanowczą ręka zrobi porządek wśród brojących userów :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-11-20, 20:45   

colutea, to rozwiń.....

czy ty myślisz, że my nie mamy przez cały boży dzień nic do roboty, tylko siedzieć i pilnować forum, no bez przesady.......


colutea napisał/a:
tak wiem zaraz dostane ostrzezenie albo po prostu temat poleci do kosza like always


to skoro wiesz, to po co piszesz i sama robisz większy bałagan......czy nie zauważyłaś, że od chwili jak wróciłem po całym dniu do domu, to są tematy systematycznie czyszczone i załatwiane sprawy trolli?

colutea napisał/a:
, to od razu ban i po robocie...


tak o potem wielki krzyk, że modzi niedobrzy bo dają ostrzeżenia (zresztą sama zobacz początek swojego posta...ehhh....

colutea napisał/a:
pretensje za liste kolesi do zbanowania..

to nie jest wolna amerykanka i publiczne lincze, bo one do niczego nie prowadzą, chcesz zgłosić osoby do obserwacji to wyślij PW do moderatora, publiczne listy nic nie dadzą, z wyjątkiem sprowokowania danych osób, do jeszcze większego bałaganu....
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 20:50   

a ja bym nie miala do Ciebie zadnych pretensji o danie mi ostrzezenia... ale slusznego! a jak juz zdarzylam poznac sie na tym forum, niektorzy sa zabardzo zapatrzeni w siebie tylko dlatego ze maja nick na zielono.... i nie mozna im nic powiedziec bo zaraz temat leci do kosza, a moze ktos jeszcze chcialby sie wypowiedziec?

a takich szkodnikow nie uzytkownikow to nie ma co oszczedzac i dawac ostrzezenia bo to i tak nic nie da... dasz mu bana to zalozy nowe konto, a wtedy to juz bedzie powod do stalego bana i wsjo po robocie... i nie trzeba by bylo tyle czyscic potem ....
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-11-20, 21:16   

colutea napisał/a:
nie mozna im nic powiedziec bo zaraz temat leci do kosza, a moze ktos jeszcze chcialby sie wypowiedziec?


jeśli wypowiedzi są sensowne, na temat i z kulturą to mod nie wywali

colutea napisał/a:
niektorzy sa zabardzo zapatrzeni w siebie tylko dlatego ze maja nick na zielono...


przykłady, przykłady przykłady....

Cytat:
a ja bym nie miala do Ciebie zadnych pretensji o danie mi ostrzezenia... ale slusznego!


a pokaż mi które ostrzeżenie dałem niesłusznie?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-20, 21:35   

A ja dalej ubolewam nad faktem braku piw na forum.
colutea napisał/a:
ale slusznego! a jak juz zdarzylam poznac sie na tym forum, niektorzy sa zabardzo zapatrzeni w siebie tylko dlatego ze maja nick na zielono...
:?
Ja jakoś nie zdążyłam tego zauważyć, mimo iż jestem i na forum i parę osób (w tym modów) znam w realu. Żaden z nich nie jest narcyzem. ;)
colutea napisał/a:
i nie mozna im nic powiedziec bo zaraz temat leci do kosza, a moze ktos jeszcze chcialby sie wypowiedziec?

Wybacz, ale to Ty również, pomijając tych dwóch osobników, robiłaś w temacie offtop i prowokowałaś ich do dalszych kretyńskich wypowiedzi, a od Moderatorów oczekujesz jakichś cudów.
Wypowiedzieć się możesz - proszę bardzo, właśnie to robisz i nie powinnaś się czuć ograniczona, a jak masz jakieś zarzuty co do pracy modów zawsze możesz napisać PW bądź do nich lub Yasia.

colutea napisał/a:
a takich szkodnikow nie uzytkownikow to nie ma co oszczedzac i dawac ostrzezenia bo to i tak nic nie da...

Myślącemu człowiekowi ostrzeżenie dałoby coś do myślenia...
colutea napisał/a:
dasz mu bana to zalozy nowe konto, a wtedy to juz bedzie powod do stalego bana i wsjo po robocie... i nie trzeba by bylo tyle czyscic potem ....

W efekcie ci osobnicy dostali chyba już stałego bana. Więc o co się `rozchodzi`...?
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 21:44   

komitet obrony modow? a ja juz dawno zauwazylam ze niektorzy sa narcyzami...

Ktosiu przykladow mi sie nie chce dawac za duzo by trzeba bylo grzebac w tym forumowym smietniku.... co do nieslusznych ostrzezen ja nie mowilam ze dales jakies niesluszne, to ty sam pisales ze zaraz bedzie pisanie ze mody niedobre bo daja ostrzezenia i moja wypowiedz sie tylko tego tyczyla...
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-20, 21:50   

colutea napisał/a:
komitet obrony modow? a ja juz dawno zauwazylam ze niektorzy sa narcyzami...

Wiedziałam, że zostanie mi to zarzucone, nawet zastanawiałam się czy nie zedytować posta i dopisać, że nie moim celem jest bronienie ich, bo sami potrafią odeprzeć niesłuszne argumenty. ;)
colutea napisał/a:
zaraz bedzie pisanie ze mody niedobre bo daja ostrzezenia i moja wypowiedz sie tylko tego tyczyla...

Chyba za późno. Mody zawsze `niedobre były i niedobre będą`.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-11-20, 21:55   

colutea napisał/a:
Ktosiu przykladow mi sie nie chce dawac za duzo by trzeba bylo grzebac w tym forumowym smietniku...


czyli po prostu piszesz, co Ci ślina na klawiaturę przyniesie.... a jak proszę o dowód, to obracasz kota ogonem i sie wykręcasz....nie ładnie...

colutea napisał/a:
co do nieslusznych ostrzezen ja nie mowilam ze dales jakies niesluszne, to ty sam pisales ze zaraz bedzie pisanie ze mody niedobre bo daja ostrzezenia i moja wypowiedz sie tylko tego tyczyla...


ciekawe.....bardzo ciekawe....tylko coraz bardziej wkopujesz się i kręcisz....
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2008-11-20, 22:01   

moje zdanie jest takie,wchodzac w ten portal obawialam sie wybiorczosci moderatorow[na forach,ktorych znam niestety takie zjawisko jest 'normalne'],ale po dluzszym czasie zaobserwowalam,ze sa obiektywni i zdystansowani.zanim osadza wola najpierw osobiscie zapoznac sie 'co,gdzie i jak' a pozniej podejmowac jakiekolwiek kroki.lecz w paru przypadkach ich reakcja jest natychmiastowa,gdy ktos bezwzglednie lamie i regulamin,i netykiete...

podsumujac,w porownaniu do tych for dyskusyjnych,ktorych znam,tutejsi moderatorzy sprawuja sie niezle i dopelniaja nalezycie swoj obowiazek...
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 22:11   

Ktos daruj sobie bo to ze nie chce mi sie szukac przykladow to nie znaczy ze krece a uwazam co uwazam bo doswiadczylam tutaj tego chyba nawet kiedys na sobie... kiedys juz ci zwracalam o cos uwage a ty wyrzuciles temat do kosza jak wiekszosc tematow z tego dzialu laduje tam zwykle... kiedys tez pisalam ci ze zle pojmujesz pojecie SPAM i widze ze nadal nie wziales sobie tego do serca... poszukaj definicji i nie uzywaj tego slowa kiedy nie ma ono sensu w twoim wydaniu bo jest na nie definicja! nie chce mi sie juz z toba dyskutowac, widac masz cos na sumieniu nie czujesz sie dobrym modem ze w ogole sie tu wypowiadasz...


piszac ze pewnie zaraz moj temat sie skonczy ostrzezeniem wcale sie go nie balam bo szczerze mam to gdzies czy mi je dasz czy nie.. jak bardzo chcesz to w kazdej chwili moge ci dac do tego powod... i nie zarzucaj mi ze krece! bo najbardziej to ty krecisz... chcesz dowodow na wszystko? to sobie ich poszukaj...
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-20, 22:20   

colutea napisał/a:
kiedys tez pisalam ci ze zle pojmujesz pojecie SPAM i widze ze nadal nie wziales sobie tego do serca...
a czy wg Ciebie spamem nie są niewiele wnoszące, jedynie ocierające się o temat posty, które prowokują do dalszej durnej dyskusji? :mur:
colutea napisał/a:
widac masz cos na sumieniu nie czujesz sie dobrym modem ze w ogole sie tu wypowiadasz...

No to mnie rozwaliło po prostu całkowicie. Więc po co zakładałaś temat, żebyśmy sobie poczytali i popatrzyli jak ładnie piszesz? Czy oczekiwałaś jakichś wypowiedzi ze strony Modów(Ktosia)? W tym momencie zaprzeczasz sama sobie.
colutea napisał/a:
piszac ze pewnie zaraz moj temat sie skonczy ostrzezeniem wcale sie go nie balam bo szczerze mam to gdzies czy mi je dasz czy nie.. jak bardzo chcesz to w kazdej chwili moge ci dac do tego powod...

Czy Ty uważasz, że Moderatorzy rozdają ostrzeżenia wszystkim osobom, które nie zgadzają się z ich poglądami/postępowaniem/sposobem postępowania?!?!
colutea napisał/a:
bo najbardziej to ty krecisz...
Jeśli już ktoś ma kręcić, to pozwól, iż to będę ja :mrgreen:
colutea napisał/a:
chcesz dowodow na wszystko? to sobie ich poszukaj...
Ale to Ty oskarżasz, Ty powinnaś udowodnić swoje racje.
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 22:25   

zrobie sobie ta przyjemnosc i udowodnie ale najwczesniej za tydzien teraz nie mam czasu grzebac w forumowym smietniku :)

uwazam ze moderatorzy wywalaja do kosza niewygodne dla nich tematy dotyczace ich samych bo przeciez mod to bog wiekszy niz admin...

a Ktosiu stara sie bronic samego siebie w taki sposob jakby czul sie czemus winny... wiec nie pisz mi Yvvone, ze cos cie rozwalilo....


a to apropos spamu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam


wiec takie pisanie do nie wiem nazwijcie sobie inaczej - postem nic nie wnoszacym do tematu ale kuzwa nie spamem! szlag mnie trafia jak ktos naduzywa tego slowa w zlym sensie...
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-11-20, 22:35   

colutea napisał/a:
nie chce mi sie juz z toba dyskutowac, widac masz cos na sumieniu nie czujesz sie dobrym modem ze w ogole sie tu wypowiadasz...


nie wypowiadasz się to źle....wypowiesz się to jeszcze gorzej :P ....tak to można podsumować :evil:


colutea napisał/a:
kiedys tez pisalam ci ze zle pojmujesz pojecie SPAM i widze ze nadal nie wziales sobie tego do serca


wybaczy pani wszystko wiedząca, że określenia "SPAM" używam nie tylko do masowego rozsyłania wiadomości, ale też postów niezwiązanych z tematem/nabijających licznik....

colutea napisał/a:
jak bardzo chcesz to w kazdej chwili moge ci dac do tego powod...


o kolejny cwaniak widzę z Ciebie...już kilku próbowało i jakoś ich nieobecność jakoś nie spowodowała zginięcia forum....

colutea napisał/a:
chcesz dowodow na wszystko? to sobie ich poszukaj...


phi! też tak juz kilka osób pisało :P

colutea napisał/a:
uwazam ze moderatorzy wywalaja do kosza niewygodne dla nich tematy dotyczace ich samych bo przeciez mod to bog wiekszy niz admin..


kurcze!! odkryłaś spisek :evil: :evil: :evil: No to teraz musicie już oficjalnie postawić MOD-om pomniki i składać ofiary z dziewic!! :twisted: :twisted:

colutea napisał/a:
a Ktosiu stara sie bronic samego siebie w taki sposob jakby czul sie czemus winny


jeśli pomiędzy tłumaczeniem błedów, a obronę postawić równość to tak bronię ludzi na forum, by zrozumieli co jest źle, a co nie....


colutea napisał/a:
wiec takie pisanie do nie wiem nazwijcie sobie inaczej - postem nic nie wnoszacym do tematu ale kuzwa nie spamem! szlag mnie trafia jak ktos naduzywa tego slowa w zlym sensie...


a jak nazwiesz ciągłe pisanie postów nie na temat?........no właśnie spamem ;P
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2008-11-20, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-11-20, 22:56   

pffffffffff daruj sobie takie teksty ze kilku juz probowalo :) tak sie boje...

a spam najprosciej tak zebys zrozumial to niechciana reklama, a nie pisanie postow pod postem.... pisanie postow pod postem to sie juz predzej FLOOD nazywa panie nie wszystko wiedzacy :) chociaz i to nie do konca.. ale predzej niz spam :P

a w ogole to to jest offtopicowanie :P ale nie spam :P
Ostatnio zmieniony przez colutea 2008-11-20, 23:02, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, mody, roboty


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu