Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Internauta poszukiwany za pomówienie na forum.
Autor Wiadomość
jahus 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-21, 13:36   

Brnąc dalej w ten off topic dodam tylko, iż w jednej z głównych bibliotek w Wałbrzychu powstała inicjatywa polegająca na przeprowadzaniu swoistego "zapisów na książki". Czytelnicy mogą w specialnym zeszycie zapisywać jakiej książki im brakuje w księgozbiorze biblioteki, i gdy tytuł zbierze wymaganą ilość głosów - książka ta jest kupowana (oczywiście chodzi raczej o nowości, gdyż nie ma chyba co liczyć, że nagle ktoś wznowi druk jakiś dawno zamkniętych pozycji).
Z relacji wiem, że ten ststem działa.
0 UP 0 DOWN
 
J-23 nadaje 

Wiek: 49
Dołączył: 14 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-22, 00:39   

Nie gloryfikuje Starosty, tylko twierdze, ze nie mozna mu odbierac praw, jakie mu przysluguja.


PRAW!!!!!????
kolego prawo prawem, ale TU zwykła ludzka powściągliwość się odzywa i skromność, a ma się tak samo to i do tych niby obelg i do tej podwyżki. Masz rację jemu się to należy z urzędu, a co należy się normalnym przeciętnym szarym ludziom? szczerze to po tym numerze z ta podwyżką mogą go obdarzyć każdym epitetem, skoro on ma gdzieś ludzi dzięki, którym siedzi na tym stołku, na co może innego liczyć. Człowieku inni nie zarabiają w tym mieście nawet tyle co on sobie tej cholernej podwyżki dał (nie wspomnę o wyrównaniu od stycznia) a jakbyś zapomniał chleb i opłaty w tej samej cenie są dla wszystkich. Dlatego poniekąd sprawa tej podwyżki i sprawa tego znieważenia mają dość wiele wspólnego ze sobą, ktoś po prostu nie wytrzymał i dał upust swojego niezadowolenia. Zresztą Pan Prezydent nazywa publicznie ludzi "dziadem" grozi dziennikarce i jest ogólnie super, no chyba że PAN Prezydent MOŻE DAĆ UPUŚĆ SWOJEJ FRUSTRACJI W TEN SPOSÓB, A NASZ BARTEK BARTEK NIE BO JEST ZWYKŁYM PRZEŻUWACZEM CHLEBA. Czy to też jest kwestia praw i uprawnień jednostki?
Ostatnio zmieniony przez J-23 nadaje 2008-10-22, 00:52, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-10-22, 02:00   

J-23 nadaje, nie podoba mi sie Twoja tania retoryka rodem z Kaczynskich i przypisywanie mi rzeczy, ktorych nie pisze.
Nie jestem czlowiekiem, ktory popieralby wybryki braci Kaczynskich, a nawet wrecz przeciwnie - nie podobaja mi sie one bardzo. Nie podoba mi sie tez podwyzka, jaka dostal starosta, co pisalem juz w tym watku, ale czego nie doczytales najwyrazniej, albo zignorowales.
Nie podoba mi sie kwota w budzecie przeznaczona na biblioteke, ale zanim zaczne dawac upust jakimkolwiek emocjom, wole znac szczegoly i wszystkie okolicznosci. Wiec na poczatku zawsze wole domniemywac niewinnosc.
Nie podoba mi sie tez walenie na odlew i dopieprzanie sie do ludzi czy im sie nalezy czy nie, bo zawinili czym innym, ale niech oberwa.
Kazdy ma prawa i obowiazki, ale sa tez przywileje nalezne z urzedu i nie zgodze sie na odbieranie zadnych z nich tylko dlatego, ze wg Ciebie starosta przewinil czym innym...
Albo uprawiajmy konstruktywna krytyke i dyskusje, albo dalej sobie bierz przyklad z"z gory", uprawiaj pieniactwo i zgadzaj sie na takowe...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-27, 14:06   

Obraził prezydenta w sieci - stanie przed sądem

Pod zarzutem obrazy prezydenta RP stanie we wtorek przed bielskim Sądem Okręgowym 24-letni internauta Marek W. z Cieszyna - dowiedziała od rzecznika Sądu Okręgowego Jarosława Sablika.

Oskarżony napisał amatorski program do pozycjonowania stron w internecie. Po wpisaniu w internetowej wyszukiwarce określonego hasła pozycjonowana strona pojawia się na pierwszych miejscach. Gdy internauci wpisywali w wyszukiwarkę jedno z obraźliwych słów, na pierwszym miejscu pojawiała się oficjalna strona prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tak było przez kilka miesięcy, do marca ubiegłego roku.

Internautę namierzyli śląscy policjanci. Oskarżony używał własnego komputera. Policjanci odnaleźli go po numerze IP. Marek W. przyznał się, że stworzył taki program.

Za publiczne znieważenie prezydenta grozi do trzech lat więzienia.

onet.pl
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2008-10-28, 09:43   

Ciekaw jestem ile lat grozi prezydentowi za powiedzenie do obywatela ':censored2: dziadu' :?


scalono Madziunia


Jaka cenzura, wcale się nie boję ,napisałem co innego wszyscy wiecie :wink:
Ostatnio zmieniony przez Madziunia 2008-10-28, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-28, 12:23   

Zarówno "dziad" jak i "małpa w czerwonym" mogliby sprawę za obrazę prezydentowi założyć tylko czy to ma sens....... :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, internauta, na, pomowienie, poszukiwany, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu