Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kathia
2011-04-27, 21:50
Niepubliczny Żłobek "Słoneczko"
Autor Wiadomość
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-11, 12:11   

I tu jest już jakaś sensowna odpowiedź ze strony Tymcia, a reszcie dziękuję :-P

Jak napisałem chodzi o mojego braciszka, a jego dobro leży mi na sercu, więc dlatego zadaję pytania, ale skoro uważacie że nie mam do tego prawa, to ....... odpowiedź po kreską.

Jeżeli ktoś uważa, że jestem za młody aby się interesować tematem, to odpowiadam:
zadaję pytania w imieniu mojej mamy, ona nie zna się dobrze na kompie, więc poprosiła mnie o pomoc - czy to jest na forum zabronione ?????????????

Nie neguję żadnych nowych inicjatyw w naszym mieście, przecież napisałem, że żałuję, że w Brzegu nie powstają szkoły prywatne, więc proszę czytać ze zrozumieniem :!:
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-11, 13:30   

ktoto napisał/a:
ale skoro uważacie że nie mam do tego prawa

Czy ktoś Ci to napisał? Czytanie ze zrozumieniem...
Tymcio napisał/a:
Ja dałem informację, że coś takiego powstaje, a Ty już setkę pytań mi zadajesz, a na końcu ze złością piszesz, że biznes padnie...
Twoja mama przecież może zadzwonić pod podany numer, napisać e-maila lub nawet odwiedzić samą placówkę

Tymcio nie jest od odpowiadania na te wszystkie pytania, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś - zgłoś się do jego mamy :shock:
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-10-11, 14:26   

ktoto napisał/a:
Jeżeli ktoś uważa, że jestem za młody aby się interesować tematem, to odpowiadam:
zadaję pytania w imieniu mojej mamy, ona nie zna się dobrze na kompie, więc poprosiła mnie o pomoc - czy to jest na forum zabronione ?????????????


A na telefonie się zna ?????? To niech zadzwoni bezposrednio do osoby która tym sie zajmować bedzie a nie szukasz informacji z drugiej jak nie trzeciej ręki !!!!
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-11, 15:56   

Artykuł o Klubie Malucha z PPB:

http://panorama.info.pl/i...d=1419&Itemid=1


Inne artykuły są także w Gazecie Brzeskiej oraz Kurierze Brzeskim :)
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-11, 17:58   

a2r napisał/a:
A na telefonie się zna ??????


Hmmm, bardzo grzeczne :shock:

Zna się, ale chyba jednak już nie zadzwoni, wystarczająco arogancko nas tutaj potraktowano.
Myśleliśmy, że temat został tutaj wywołany, aby o tym podyskutować, rozważyć wszystkie za i przeciw, ale wyszło na to, że chodziło tylko o darmową reklamę tej placówki.
Jak ktoś pisze ok. o tym żłobku, to jest super, ale jak ktoś zadaje niewygodne pytania, to ma spadać.
Więc po co w ogóle ten temat, może lepiej go zamknąć.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-11, 18:12   

ktoto napisał/a:
Więc po co w ogóle ten temat, może lepiej go zamknąć.


a moze Ciebie? ;) misiu jak nie chcesz dyskutowac tutaj :) pisac co chcesz to poprostu nie pisz :)
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-11, 19:20   

Właśnie chciałem pisać i pytać, ale okazało sie, że jeżeli nie są to same pochlebstwa to nie jest to mile widziane :twisted:
Ok. nie to nie, myślałem że forum jest dla wszystkich, ale jak widać nie.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-11, 19:24   

kurcze...

nie kłućcie się już...
ktoś chce jakieś informacje, proszę dzwonić pod numer podany na stronie żłobka, napisać mail lub przyjść do biura...

a tak, nie róbcie spamu już :)
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-10-11, 20:55   

Pomysl dobry- ciekawe czy sie "sprawdzi" ?

Biednych na to nie bedzie stac .

Apropos zalozycielki -tak jak babcia 48 napisala ,niemila nieuprzejma itp

Brzeg jest maly- zna sie ludzi ,a tym bardziej ze sklepow .

Czy to jet spam? Nie

Wyrazilam swoja opinie i tyle
0 UP 0 DOWN
 
hanusia18 

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-19, 09:17   

blaster napisał/a:
ktoto napisał/a:
Więc po co w ogóle ten temat, może lepiej go zamknąć.


a moze Ciebie? ;) misiu jak nie chcesz dyskutowac tutaj :) pisac co chcesz to poprostu nie pisz :)


Nie martwmy się na zapas. Czas pokaże co z tego będzie. Jeśli będzie coś nie tak to "Blaster" na pewno wyda opinię on jest przecież kompetentny w każdym temacie na forum.

scalono Madziunia

mmagda12 napisał/a:
Pomysl dobry- ciekawe czy sie "sprawdzi" ?

Biednych na to nie bedzie stac .

Apropos zalozycielki -tak jak babcia 48 napisala ,niemila nieuprzejma itp

Brzeg jest maly- zna sie ludzi ,a tym bardziej ze sklepow .

Czy to jet spam? Nie

Wyrazilam swoja opinie i tyle


Tymcio pisze że na temat opłat może odpowiedzieć mama. To ciekawe bo jak ktoś napisał że zwróciła uwagę swojej pracownicy to Tymcio od razu odpowiedział że nie przy ludziach. Chyba czas się ujawnić. Bo wydaje mi się że pod pseudonimem Tymcio kryje się sama właścicielka klubu malucha. Nikt nie ma zamiaru krytykować tego przedsięwzięcia, ale jeśli decyduje się na reklamę to należy odpowiadać na wszystkie pytania i te dobre i te niewygodene. A ludzie mają prawo wyrażać swoje wątpliwości co nie oznacza że tak musi być. Ale widzę że temat zwrotu czesnego jest jasny i dlatego nie chciała tu odpowiedzieć wprost że nie podlega zwrotowi bez względu na ilość dni nieobecności dziecka. Gdyby było inaczej to od razu zostałoby to wyjaśnione. To przecież normalne że czesne nie zwraca się nawet w żłobku publicznym, dlaczego miałoby być inaczej w klubie. To przecież dochód i za to trzeba dokonywać opłat które się nie zmieniają czy dziecko jest czy go nie ma. Czy tak trudno na to pytanie odpowiedzieć?
Ostatnio zmieniony przez Madziunia 2008-11-10, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-19, 11:07   

hanusia18 napisał/a:
Jeśli będzie coś nie tak to "Blaster" na pewno wyda opinię on jest przecież kompetentny w każdym temacie na forum


jakieś halo do mojej osoby?

hanusia18 napisał/a:
Bo wydaje mi się że pod pseudonimem Tymcio kryje się sama właścicielka klubu malucha


To źle Ci się wydaje jakbyś była na choc jednym spotkaniu forumowym to byś poznała Tymcia np. na ostatnim pikniku

a po 3 nie piszemy posta pod postem czas chyba zapoznać się z regulaminem forumbrzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-19, 11:18   

hanusia18 napisał/a:

Tymcio pisze że na temat opłat może odpowiedzieć mama. To ciekawe bo jak ktoś napisał że zwróciła uwagę swojej pracownicy to Tymcio od razu odpowiedział że nie przy ludziach. Chyba czas się ujawnić. Bo wydaje mi się że pod pseudonimem Tymcio kryje się sama właścicielka klubu malucha. Nikt nie ma zamiaru krytykować tego przedsięwzięcia, ale jeśli decyduje się na reklamę to należy odpowiadać na wszystkie pytania i te dobre i te niewygodene. A ludzie mają prawo wyrażać swoje wątpliwości co nie oznacza że tak musi być. Ale widzę że temat zwrotu czesnego jest jasny i dlatego nie chciała tu odpowiedzieć wprost że nie podlega zwrotowi bez względu na ilość dni nieobecności dziecka. Gdyby było inaczej to od razu zostałoby to wyjaśnione. To przecież normalne że czesne nie zwraca się nawet w żłobku publicznym, dlaczego miałoby być inaczej w klubie. To przecież dochód i za to trzeba dokonywać opłat które się nie zmieniają czy dziecko jest czy go nie ma. Czy tak trudno na to pytanie odpowiedzieć?


a więc tak:

po 1: NIE JEST TO REKLAMA...ludzie, ile razy mam wam to pisać...
napisałem ten post, żeby poinformować ludzi iż coś takiego powstaje, a nie, żeby szukać potencjalnych kilentów od razu
po 2: Nie jestem Swoją mamą...ona tu nie ma konta, a ja piszę za siebie...
Możesz spytać wielu użytkowników forum kim jestem
po 3: Napisałem, iż nie na sklepie, bo ja też często bywałem w Żabce i też wiem...
po 4: Chcecie odpowiedzi na pytania, to weźcie telefon do ręki i zadzwońcie lub nawet napiszcie e-mail.
po 5: Zauważyłem, że wiele osób pozakładało konta tylko po to by skrytykować żłobek (nie piszę akurat o Tobie hanusia18) i więcej się nie wypowiedzieli :/
Konta założone dzień po lub w tym samym dniu co powstanie tego tematu, najechali na mnie i mój post i przestali się wypowiadać...
Zazdrość?

Jak wiele osób pisało to już, ja nie jestem kompetentną osobą, by odpowiadać na pytania. Jest strona internetowa, są dane kontaktowe...tam pytajcie :)
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2008-10-19, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
maaruda 



Wiek: 48
Dołączył: 23 Wrz 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-10-19, 11:29   

Z waszej dyskusji wynika jedno.
Pomysł z żłobkiem jest trafiony. Kogoś to dziobnęło w coś :)
Po drugie wnioskuję, że jakieś dzieci mają odpowiadać za rodzicó - a to już ciekawe jest bardzo :)
Ten żłobek z tego co widzę nie jest obowiązkowy i nie musi sie oddawać tam swojego skarba.
Zostawmy może to swojemu biegowi. Rynek i tak zweryfikuje całą sytuację.
A fachowcom (tym 17 letnim) od opieki nadz dziećmi i młodzieżą gratuluję wiedzi i zaangażowania w temat :)
0 UP 0 DOWN
 
gunia 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sie 2007

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2008-10-22, 20:04   

Ja panią Ulę znam ze żłobka, opiekowała się przez rok moim dzieckiem i mam o niej jak najlepsze zdanie. A moje dziecko z otwartymi rękami biegło do niej. To chyba pozytywny objaw. Dlatego ośmieliłam się zabrać głos w tej dyskusji , bo przecież tu najważniejszą sprawą są dzieci i ich dobro. Ja bez żadnego problemu oddałabym swoje dziecko pod opiekę tej pani.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-22, 20:29   

już niedługo będzie dostępna galeria zdjęć żłobka oraz więcej informacji na stronie.

Zapraszam także do odwiedzania lokalu.

EDIT:

Strona dostępna jest już pod nowym adresem także:

www.klub-sloneczko.pl
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2008-10-23, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu