Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Oświadczenie Starosty
Autor Wiadomość
polecenie starosty 

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 10:15   Oświadczenie Starosty

[b][b]Oświadczenie

Kłamliwa i oszczercza wypowiedź, jaka ukazała się na forumbrzeg na mój temat nie może pozostać bez konsekwencji dla jej autora. Jako starosta złożyłem zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 226 i art. 212 Kodeksu Karnego.
Mam nadzieję, że proces udowodni, że nie można bezkarnie oczerniać publicznie ludzi i osoba, która tak się zachowuje musi ponieść odpowiedzialność. Niezależnie od sprawy, która będzie ścigana z urzędu informuję, że po identyfikacji autora tych szkalujących mnie i moją rodzinę oszczerstw, skieruję sprawę do sądu z powództwa cywilnego. Nie może być zgody na takie zachowania, nie można bezkarnie obrzucać błotem żadnego obywatela w tym zwłaszcza starosty. Wolność wypowiedzi kończy się tam, gdzie zaczyna się chamstwo i poniżanie ludzi. Na to nigdy nie będzie mojej zgody. Niech to będzie przestrogą dla innych osób.
Starosta Brzeski
Maciej Stefański
[/b][/b]
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-09-10, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-09-10, 10:43   

Oho... Starosta odbija pileczke. :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-10, 10:48   

heh... powiem jedno .... zawiało złem... robi się ciekawie... choć ja nie wiem gdzie tutaj jest złamane prawo... jeżeli ktoś ma dowody na takie działania nie ma się czego bać... :)

polecenie starosty napisał/a:
nie można bezkarnie obrzucać błotem żadnego obywatela w tym zwłaszcza starosty


sadziłem że wystarczy żadnego człowieka... ale odnosze wrażenie że Starosta jest ponad ludem... zwłaszcza starosty... heh

Corvin, masz racje... najlepszą obroną jest atak ;)
0 UP 0 DOWN
 
Hormon 
Pierwszy z Brzegu!!!


Wiek: 42
Dołączył: 24 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław -> Brzeg

Wysłany: 2008-09-10, 10:59   

A kim jest 'Starsta'??? :D
0 UP 0 DOWN
 
daruj sobie 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 11:07   

pasztet nareszcie powiedział cos mądrego :)
jeśli sie ma dowody, ciekawe jaki będzie finał sprawy..
tak jak chciałes podpisuje się z nazwiska, powinieneś mnie kojarzyc bo chodziliśmy dwa lata do jednej szkoły
Jańczyk M.

ale jeśli pasztet nie wie gdzie jest złamane prawo to rzecz jasna nie jest ono złamane na pewno :)


Moderowany przez Madziunia:
scalono
Ostatnio zmieniony przez Madziunia 2008-09-15, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 11:10   

Pan_Pasztet napisał/a:
heh... powiem jedno .... zawiało złem... robi się ciekawie... choć ja nie wiem gdzie tutaj jest złamane prawo... jeżeli ktoś ma dowody na takie działania nie ma się czego bać... :)

polecenie starosty napisał/a:
nie można bezkarnie obrzucać błotem żadnego obywatela w tym zwłaszcza starosty


sadziłem że wystarczy żadnego człowieka... ale odnosze wrażenie że Starosta jest ponad ludem... zwłaszcza starosty... heh

Corvin, masz racje... najlepszą obroną jest atak ;)


Normalnie szkoda słów na takie typu wypowiedzi. Piszesz aby coś napisać.

------

Co do tematu, Starosta ma racje. Nie można bezkarnie oczerniać kogoś. Ciekawe jakby Ciebie na forum wzięli na tapetę jakbyś w pracy np. był pijany i zgarnęła Cię policja, co byś wtedy zrobił ? Pewnie byś się bronił, każdy ma takie prawo. I ciekawe jak byś się czuł i jeszcze to wszystko ktoś opisał na forum ?
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-09-10, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
robin 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 11:10   

Za to "(...) zwłaszcza Starosty", to Pan Starosta już się kompletnie zdyskredytował u mnie. Widać władza za bardzo uderzyła do głowy, ale odrobina pokory byłaby wskazana. Sądziłem, że skończyły się juz czasy "równych i równiejszych", ale widać byłem naiwny ...
Mam nadzieję, że potencjalni wyborcy zapamiętają sobie to stwierdzenie, ba powiem więcej, gdybym był w obozie opozycyjnym, to skrzętnie wykorzystałbym to hasło w kolejnej kampanii wyborczej.
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2008-09-10, 11:15   

O Boże to wszyscy pójdziemy siedzieć? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-10, 11:17   

niestety Cię nie kojarze... znam wiele osób ze szkoly ale tych którzy przyciągnęli moją uwagę Ty najwidoczniej tego nie zrobiles... nie jestes blondynką ani brunetką i nie masz pieknego uśmiechu...ale mam wrażenie ze jesteś pro starosta i chwała CI za to że masz jakieś przekonania... albo Pro PIS...

Cytat:
jeśli sie ma dowody, ciekawe jaki będzie finał sprawy..


a może być ciekawy...

daruj sobie napisał/a:
pasztet nareszcie powiedział cos mądrego :)


Dobrze że ty piszesz cały czas mądre rzeczy :) dalbym Ci nagrodę darwina bo jakieś uszkodzenie chyba jest...

Cytat:
pasztet nareszcie powiedział cos mądrego :)


Pasztet pisze się z wielkiej litery i dla Ciebie Pan Pasztet ;) ze względu na
a) różnicę wieku
b) nie życzę sobie byś mówił do mnie per ty
c) byc może do zobaczenia kiedyś...

Ps. Jaka szkoła i kiedy ??:)
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2008-09-10, 11:24   

Tak mnie też zastanowiło to ,,zwłaszcza,, czy pan starosta czuje się w jakiś sposób lepszy od nas,może przy takiej kasie uważa się że reszta to szaraki.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-10, 11:27   

daruj sobie napisał/a:
ale jeśli pasztet nie wie gdzie jest złamane prawo to rzecz jasna nie jest ono złamane na pewno :)


inaczej nie wiem ktory post... ;) R002, kurcze :) powiedziałbym że Cie kocham ale sie wstydze... ;/ otworze fabrykę kiszonej kapusty... bedziesz u mnie pracował?? albo do tarcia chrzanu ??

przeczytaj drogi R002 jeszcze raz...

polecenie starosty napisał/a:
nie można bezkarnie obrzucać błotem żadnego obywatela w tym zwłaszcza starosty.


zwłaszcza o to mi chodzi... a nadal twierdze ze najlepszą obroną jest atak...jezeli ktoś napisał i bierze na siebie całą odpowiedzialność to ma pewnie jakies dowody...


a dobrze ze ty R002 nie pijesz w pracy ;) wprawdzie wtedy komuś mogłaby się stać krzywda... i nie byłoby przebacz... na forum byśmy a jak nie wszyscy to ja bym ne dał spokoju... :)

Pan M. Stefański ma racje nie można nikogo oczerniać ani pomawiać... ale powtarzam jeszcze raz to ZWŁASZCZA mnie rozśmieszyło...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-10, 11:31   

ale o co chodzi ? :D może ktoś to wszystko ładnie wytłumaczyc :)
0 UP 0 DOWN
 
Hormon 
Pierwszy z Brzegu!!!


Wiek: 42
Dołączył: 24 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław -> Brzeg

Wysłany: 2008-09-10, 11:32   

Trybunał Konstytucyjny ograniczył stosowanie art. 226 § 1 kodeksu karnego, który za znieważenie funkcjonariusza bądź osoby mu pomagającej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych przewiduje karę do roku więzienia.

Art. 226 k.k. to zaostrzona forma przestępstwa w stosunku do zwykłej zniewagi (uregulowanej w art. 216 k.k.). Różnią się one także tym, że podczas gdy sprawę o zwykłą zniewagę musi wnieść sam pokrzywdzony, to w tym wypadku proces wytacza prokuratura. Tak więc ona bierze na siebie ciężar i koszty procesu, a podsądny jest zwykle w gorszej sytuacji.

Podejrzewam że zakrapiane imprezy nie należą do obowiązków....
Więc nie jest to ścigane z urzędu...
Ostatnio zmieniony przez Hormon 2008-09-10, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-10, 11:49   

Szanowny panie Starosto.Jeżeli jak Pan sam twierdzi zarówno Pan jak i Pańska rodzina wiecie że wypociny pewnych osób na brzeskim forum nie są prawdą to osobiście nie widzę podstaw do aż tak poważnego podchodzenia do sprawy.Osobiście nie wiem nic o pańskim życiu osobistym i tak szczerze to mało mnie to obchodzi.Jednak chyba na Pańskim miejscu nie brał bym tych wszystkich pomówień,jak sam Pan to określił,tak mocno do siebie gdyż ludzie różne rzeczy mówią i zawsze będą mówić.
Sądzę iż są o naszym mieście,gminie,powiecie ważniejsze sprawy do zrobienia niż włóczenie się po sądach przez jakieś pierdoły.

Forum też za bardzo bym się nie przejmował gdyż jest tu dwóch Pańskich klakierów (kto jest w temacie ten wie) którzy mieszają z błotem wszystkich, którzy powiedzą choć jedno złe słowo na Pana. ŻAL.PL.

Tak więc pozdrawiam i życzę więcej pracy i racjonalnego podejścia do niektórych ludzi a mnie obrażania się i przejmowania się rzeczami nieważnymi :)

Pozdrawiam również dwóch Pańskich ludzi którzy w obrażaniu innych forumowiczów doszli niemal do perfekcji.Po prostu żenada Panowie :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
daruj sobie 

Wiek: 38
Dołączył: 26 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-10, 13:11   

wydaję mi się - zwracam się do calipso- że pojazd po rodzinie i to w taki sposób nie jest sprawą tak banalną żeby puścic ją płazem, niezależnie od stanowiska.
ale to tylko moje zdanie i jeśli te aluzje co do klakierów czy ludzi starosty są kierowane do mnie to na pewno jest żal.pl :/
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: oswiadczenie, starosty


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu