Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-07-01, 15:49
wiersze prozą??
Autor Wiadomość
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-04, 21:33   wiersze prozą??

Zabrakło tlenu w labiryncie życia...Omdlałe dłonie splecione w znaki wymarłej cywilizacji... NIkt nie czuwa już nad opatrznością słów zażartych i wrogich... Najpotężniejszy władca ludzkich wizji upadł odurzony butelką taniego wina... Schizofreniczne wizerunki utkane z gestów wgniatają swym opętaniem miedziane twarze... Nikt nie wierzy już w zabłąkaną górę wraków ciał nieśmiertelnych...Odejść może każdy... Powróciło niewielu...Więc skąd ten optymistyczny wiatr oczyszczenia..?Upadłe anioły grzebią w błocie powstałym z ugrzęzłej ziemi... Ich połamane skrzydła toną w nicości...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2005-12-05, 08:50   

Piękne, nawet bardzo. Proszę o więcej :wink:

Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-12-05, 07:52 ]
Niestety nie potrafię tak pięknie :( , ale nieśmiało zamieszczam też coś swojego.

"On"

Z pięknego snu wyrwał mnie czuły szept: "Kochanie trzeba wstawać". Jedna myśl, hmmm... a było tak słodko... jeden z piękniejszych snów, jakie miałam o NIM... Moje marzenia, sny i myśli stale krążą wokół JEGO osoby, zawładnął całkowicie mym serduszkiem... Nie pytaj kto to! Przecież wiesz...
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-05, 13:51   

ładne..podoba mi się.. i znów coœ mojego:

ChodŸ, Kochanie, chodŸ… Daj mi swš dłoń i udaj się ze mnš… Zabiorę cię do odległego œwiata, w którym słońce zastšpił mrok… Bordowe niebo rozpoœciera się nad czarnš równinš pozbawionš roœlinnoœci... Poœród panujšcej ciemnoœci, istoty z koszmarnych snów czyhajš na bezbronnš ofiarę… Tam jeŸdŸcy upiorni z otchłani, okryci piekielnš poœwiatš przybędš, by cię zgładzić… Wreszcie spotkasz swoje przeznaczenie, poznasz, czym jest strach i cierpienie… Będziesz uciekał, aż u kresu sił doczołgasz się do swojego bezpiecznego œwiata… Lecz ja będę czekać już na ciebie i zabiorę cię z powrotem do krainy mroku, bo uwielbiam patrzeć na twoje cierpienie…
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-02-17, 22:04   

Okrutne, ale ładne :)
To może dla odmiany jeden z moich listów :D

"List do ukochanego"

Kochany Motylku!

W naszym związku nie zawsze świeciło słońce. Bywały chwile, w których utonęłaby nawet Arka Noego. Ulewy, trzęsienia ziemi, huragany to w naszym związku szara codzienność. Ale jak zawsze po najgorszej burzy wschodzi słońce, a wraz z nim tęcza. Piękna, kolorowa wstęga, którą maszerowaliśmy przez niebo zwiedzając piękne chmury, błękit i złociste promienie słońca. To były dni, których zapomnieć nie można. Schodząc z nieba na ziemię napotykaliśmy zawsze zroszoną łąki zieleń i kwiaty. A wówczas, jak dwa kolorowe motyle ścigaliśmy się nie tylko z sobą lecz także z wiatrem. Kiedy jeden motyl drugiego doganiał nastawał czas przytulania. Spleceni w miłosnym uścisku choć przez chwilę, cieszyliśmy się sobą, czułością i wzajemną bliskością. Przytulałam się do Twego cudownego ciała i marzyłam, by czas stanął w miejscu, by ta chwila wiecznie trwała. Dotykałam Cię, całowałam i pieściłam wykorzystując każdą sekundę słońca, która mym marzeniem była. Niestety po tych chwilach rozkoszy nastawał czas o wiele gorszy. Znów burze, pioruny i grzmoty, a wszystko to z mojej głupoty. Bo głupotą było zakochać się w Tobie. Teraz jestem tego pewna i nigdy już takiego błędu nie zrobię.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: proza, wiersze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu