Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Cyganie znów atakują!
Autor Wiadomość
infobrzeg.pl 
Bot InfoBrzeg.pl


Wiek: 113
Dołączył: 05 Sie 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-16, 16:02   Cyganie znów atakują!

Śledząc dzisiaj poczynania dyspozytorów kamer Straży Miejskiej zaciekawił nas pewien fakt. O godz. 15.15 zakończyła się Msza Ślubna. Na monitorze kamer miejskich zauważyliśmy jak dyspozytor ogląda gości weselnych oraz młodą parę. Jednak, jak się okazało nie było to bezczynne oglądanie widowiska.

Czułe oko dyspozytora dostrzegło trzech młodych cyganów, którzy zaczepiali młodą parę oraznie pozwolili odjechać im na zabawę weselną. Dopiero po chwili (jak widzimy na zdjęciu) po rozmowie z jednym z gości weselnych odpuścili młodej parze, która udała się na zabawę.

Nasuwa się pytanie: Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego na miejsce nie wezwano straży miejskiej lub policji? Dlaczego młodociani cyganie mają czuć się bezkarni. Nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie.

Gdyby 12-latek - zwykły brzeżanin nie pozwoliłby odjechać komukolwiek - skończyłby się to na komisariacie.

Ostatnio zmieniony przez infobrzeg.pl 2008-08-16, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-08-16, 16:37   

A gdzie byli rodzice?


ironia
0 UP 0 DOWN
 
mv81 

Wiek: 47
Dołączył: 14 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-16, 16:51   

ale teraz tak jest przed kazdym kosciolem,trzeba dac dzieciom na lody albo jakies łakocie,sam tak mialem :)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-08-16, 17:03   

Cytat:
A gdzie byli rodzice?



że rozumiem to pytanie, to miał być żart? ;)


Cytat:
Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego na miejsce nie wezwano straży miejskiej lub policji?



myśle, że choćby dlatego, że policja, czy straż miejska nic by tu nie pomogła... bo co niby mieliby zrobić... raz, że czekanie na policje trwało by za pewne dosyć długo, a dwa jakby cyganie zobaczyli radiowóz, to i tak by uciekli...


heh... jak na to patrze to przypomina mi sie jak w oczekiwaniu na koleżanke, na rynku 'osaczyła' mnie trójka małych cyganów: dwóch chłopców i dziewczynka w wieku ok. 8 lat. Dziewczynka zaczęła sie do mnie 'przytulać' :shock: a że akurat w ręku miałam siate z zakupami, to zaczęła mi do niej ze swoimi dwoma kolegami zaglądać z pytaniem co kupiłam :| na szczęście szybko sie ich pozbyłam i o dziwo nie byli jacyś wyjątkowo nachalni, ale czasami ich bezczelność przechodzi wszelkie granice...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-16, 17:13   

Agnes napisał/a:
dwóch chłopców i dziewczynka w wieku ok. 8 lat


rodzeństwo cię zaczepiło :P :evil: żarcik :*

3 cyganów zrobiło parze młodej brame i chcieli wódki napewno hehehee
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2008-08-16, 17:16   

Cytat:
3 cyganów zrobiło parze młodej brame i chcieli wódki napewno hehehee
i tu juz jakies wielkie hallo z tego robicie :D
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-16, 17:19   

Policja jakaś i straż miejska są chyba niezmobilizowani, są tam gdzie ich nie trzeba. Może trzeba im mobilizacji.
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-16, 18:44   

infobrzeg.pl napisał/a:
Nasuwa się pytanie: Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego na miejsce nie wezwano straży miejskiej lub policji? Dlaczego młodociani cyganie mają czuć się bezkarni

Nigdy nie robiłeś lub nie widziałeś jak się robi bramę młodej parze. Dobrze, że jeszcze nie żądali pół litra wódki jak jest zwyczajem. A gdzie starosta wesela ? Najlepiej wszędzie wysyłać policjantów.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-08-16, 18:53   

Myśle że co do tej sytuacji to nie ma sensu robić jakiejś sensacji po prostu SM czy Policja mysle ze tu niepotrzebna, wystarczylo wyjsc z auta jednego nasmarować reszta dała by sobie spokój. Trzeba sobie jakoś radzić
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-16, 18:57   

zipi napisał/a:
Nigdy nie robiłeś lub nie widziałeś jak się robi bramę młodej parze.


ja bramy nigdy nie robiłem z gołą reką zawsze mialem jakies rekwizyty badz bukiet kwiatow dla panny młodej a tym przypadku te romskie dzieci poprostu nie pozwalaly na wyjechanie mlodej parze nic pozatym

na mysl nasuwa mi sie jedynka palnik i wlaczyc wycieraczki :P ale przeciez w cywilizowanym kraju mieszkamy :P
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-16, 18:59   

infobrzeg.pl napisał/a:
Dlaczego nikt nie zareagował?

W takim razie po co jest ten monitoring, żeby sobie oglądać ludzi, czy reagować w razie potrzeby?
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-08-16, 19:08   

Tymon, do robienia screenów i zakładania tematów na ForumBrzeg :D
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-08-16, 20:02   

Takie podejście nazywa się ksenofobią. Mój pierwszy post był oczywiście ironią, wystarczy wytężyć wzrok :)
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-08-16, 20:12   

zipi napisał/a:
Nigdy nie robiłeś lub nie widziałeś jak się robi bramę młodej parze. Dobrze, że jeszcze nie żądali pół litra wódki jak jest zwyczajem. A gdzie starosta wesela ? Najlepiej wszędzie wysyłać policjantów.

Chyba nigdy nie miales do czynienia z brama pod tym kosciolem. Ja miale. 2002 rok. Slub moj i mojej zony. Brama zrobiona przez cyganskie dzieci. OK dostaly po garsci cukierkow ale to im niewystarczalo, chcieli wiecej. Dochodzilo do tego, ze blokowlay auto. Dopiero zdecydowana postawa kierowcy doslownie zepchnela dzieci na bok. Cyganie wchdzily doslownie na maske. Czasem nie ma wyboru i trzeba przedsiewziac bardziej konkretne kroki.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-16, 20:44   

infobrzeg.pl napisał/a:
Dlaczego młodociani cyganie mają czuć się bezkarni.


Jak już coś to ROMOWIE

Odnośnie tego artykułu jeśli to można nazwać artykułem. Raczej ciapkiem takim jak na pudelku piszą. Kilka zdjęć i już panika że coś robią. Na miejscu nie było policji ani straży miejskiej bo nie było takiej potrzeby. Dzieciaki robiły bramę, taka tradycja.

yashin napisał/a:
Policja jakaś i straż miejska są chyba niezmobilizowani, są tam gdzie ich nie trzeba. Może trzeba im mobilizacji.


No przydało by się kilka nowych radiowozów.

Poważnie

Nie było żadnego zgłoszenia jak widać na zdjęciach tak ? To do kogo jest problem ? A Pana/i z monitoringu nie potrafiła wykręcić 997 ? Wydaje mi się ze nie było potrzeby fatygować jakikolwiek patrol.
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-08-16, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atakuja, cyganie, znow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu