Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Infobrzeg.pl
Autor Wiadomość
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-08-01, 14:43   

Kathia napisał/a:
Rzucasz dosyć poważne oskarżenia.


Po pierwsze to ja rzucam!

Kathia napisał/a:
Z tego co ja się orientuję, a taki psikus, że akurat się orientuję, to Alfix podziękował Media Art za współprace i wszystko na ten temat. I po co drążyć ten temat?


Po drugie, z tego co ja się orientuje wszyscy mieli jego wałków po dziurki w uszach.

A po trzecie najważniejsze. Sprawa skórki strony http://ibiza.brzeg24.pl - to samo. Brak jakichkolwiek praw, autor? Alfix. I co Kathia, dalej mam pisać...

Mnie g obchodzą sprawy kto winien w jakiś tam sprawach finansowych czegoś tam :P
Ale wiem ile to kosztuje pracy napisanie własnego szablonu - choćby pod Joomle.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-01, 14:54   

ptak82 napisał/a:
Kathia napisał/a:
Rzucasz dosyć poważne oskarżenia.


Po pierwsze to ja rzucam!

Kathia napisał/a:
Z tego co ja się orientuję, a taki psikus, że akurat się orientuję, to Alfix podziękował Media Art za współprace i wszystko na ten temat. I po co drążyć ten temat?


Po drugie, z tego co ja się orientuje wszyscy mieli jego wałków po dziurki w uszach.

A po trzecie najważniejsze. Sprawa skórki strony http://ibiza.brzeg24.pl - to samo. Brak jakichkolwiek praw, autor? Alfix. I co Kathia, dalej mam pisać...

Mnie g obchodzą sprawy kto winien w jakiś tam sprawach finansowych czegoś tam :P
Ale wiem ile to kosztuje pracy napisanie własnego szablonu - choćby pod Joomle.


ptak82'u jak mogę tak się wyrazić

Nie przegadasz ich wszystkich tak sobie czytam to wszystko co wypisuje Pan Alfix. Wszystko tutaj grubymi nićmi jest szyte, łamie praw autorskich i przypisywanie sobie tego jest łamaniem prawa i jest to karane karą grzywny lub pozbawienia wolności. Także mogą z tego wyjść niezłe "jaja" czas pokaże.

I wypisywanie tego co ktoś jak mniemam chodzi o Pana Wojciecha T to chyba powinno zostać miedzy wami a nie pisać takie za przeproszeniem bzdety na jego temat. Jest to nie na miejscu.
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-08-01, 14:57, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-08-01, 15:14   

R002 napisał/a:
I wypisywanie tego co ktoś jak mniemam chodzi o Pana Wojciecha T to chyba powinno zostać miedzy wami a nie pisać takie za przeproszeniem bzdety na jego temat. Jest to nie na miejscu.



poczytaj jakie były jaja na forum.... poczytaj... jaka była awantura...

dogadali sie dwaj forumowicze... jeden po przejsciach ...drugi z przeszloscią.....
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-01, 15:26   

Pan_Pasztet napisał/a:
R002 napisał/a:
I wypisywanie tego co ktoś jak mniemam chodzi o Pana Wojciecha T to chyba powinno zostać miedzy wami a nie pisać takie za przeproszeniem bzdety na jego temat. Jest to nie na miejscu.



poczytaj jakie były jaja na forum.... poczytaj... jaka była awantura...

dogadali sie dwaj forumowicze... jeden po przejsciach ...drugi z przeszloscią.....


Ale o co Ci teraz chodzi bo nie rozumiem. Widzę ze poznikały posty w których pisał Pan Alfix o jakiś pieniądzach o zaległościach może mi ktoś to powiedzieć dlaczego one zostały usunięte jak graja w otwarte karty to po co je kasować ? żałosne !
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 20:39   

Panowie mam już dość tematów b24 i jakichkolwiek innych serwisów w Brzegu. Zawsze wszelkie rywalizacje i kłótnie były prowadzone tutaj na forum, przez co nie tamte serwis a te forum traci w oczach innych użytkowników.

Uwaga każdy temat z kłótniami o innych serwisach będzie przenoszony do ukrytego działu. Mam dość ostrzeżeń i próśb, po prostu nie prowokujmy się na wzajem. Kłótnie z b24 były d samego początku (prawie) i dałem sobie z tym po prostu siana. Na b24 jak pojawił się negatywny komentarz od razu było, że to forumowicz.

forumbrzeg.pl żyje sobie spokojnie prawie 3,5 roku i tak spokojnie chce żyć dalej. Inne serwisy padają i powstają po kilka razy a my ciągniemy nadal ten sam wóz. Każdy ma prawo wyboru ale proszę inne serwisy, nie reklamujcie się okłamując, że macie największą ilość odwiedzin. Ja wiem ile ja mam i nie będę się tym chwalił, wiem i tyle. A kto jest najlepszy to decydują o tym użytkownicy a nie administratorzy.

Pozdrawiam i idę odpocząć po długiej podróży.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-08-01, 21:58   

yasiu napisał/a:
kłótnie były prowadzone tutaj na forum, przez co nie tamte serwis a te forum traci w oczach innych użytkowników

e tam... moim zdaniem to właśnie zaleta forumbrzeg, że tutaj właśnie można skonfrontować wszystko co się dzieje wokół brzegu..

jest sporo rzeczy pozytywnych, ale jak to w życiu nie można uciekać od tych mniej przyjemnych...

czasami lepiej wyjaśnić wszystko od razu, niż ma się coś tlić przez dni-tygodnie-miesiące a potem wybuchnąć na nowo...
gdy wszystko zostaje powiedziane to takie tematy z czasem wypalają się same...


pozdr.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2008-08-01, 22:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-08-03, 23:43   

ja tylko dodam od siebie co by alfix i spółka dokładnie sprawdzili podstrony bo się pojawia brzeg24 w opisach.....

o np. tutaj
Ostatnio zmieniony przez derdy 2008-08-03, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-04, 15:55   

oooo ledwo ruszył i już serwis niedostępny.


Kod:
Serwis niedostępny!
Ruszamy 8.08.2008...


albo się startuje albo wcale ehhhhh

R002 napisał/a:
oooo ledwo ruszył i już serwis niedostępny.


Kod:
Serwis niedostępny!
Ruszamy 8.08.2008...


albo się startuje albo wcale ehhhhh


no teraz mamy następną informacje !!


Kod:
Serwis niedostępny!
Ruszamy 10.08.2008...
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2008-08-09, 13:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-10, 11:08   

No i co ?

Mamy 10. i cisza ! Portal nie działa ! Pisałeś kiedyś w poście nie wiem czy został skasowany czy go edytowałeś, nie ważne. Chodzi mi o to co napisałeś w tym poście ALFIX o reklamy które były na portalu co z banerami za które ludzie zapłacili chodzi mi o Słoneczna aleja, Lukas Bank i chyba bar mleczny jak dobrze pamiętam ?
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-10, 12:36   

R002 napisał/a:
Mamy 10. i cisza ! Portal nie działa !


Spokojnie jeszcze dziś będzie, na mieście pracuje jeszcze 2 osoby, które nie dostarczyły materiałów, a nie możemy wystartować bez kompletu... :)

Lukas Bank i Bar Mleczny powróci pod pewnymi warunkami... Ale to już sprawa moja i firmy...
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-10, 17:13   

alfix napisał/a:
Lukas Bank i Bar Mleczny powróci pod pewnymi warunkami... Ale to już sprawa moja i firmy...


Fajnie jak reklamujący to przeczyta to będziesz miał warunki.


alfix napisał/a:

Spokojnie jeszcze dziś będzie, na mieście pracuje jeszcze 2 osoby, które nie dostarczyły materiałów, a nie możemy wystartować bez kompletu... :)


no jeszcze nie ma, niecierpliwie się
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-08-10, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-08-10, 23:44   

Przed chwilką odwiedziłem Infobrzeg.pl i jest <tak> okej
troszkę ta zieleń przypomina poprzedni serwis informacyjny ale w porządku ! i wielki plus za współpracę z ForumBrzeg :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-08-11, 07:30   

no to ja taką małą uwagę :-P w lewym rogu jest infoBrzeg i kotwica, no właśnie ta kotwica zasłania wszystko...wywalić ja albo jakoś zmniejszyć czy zrobić ją jakoś w rodzaju tła za napisami i w innym kolorze :-P
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 09:02   

ślicznotka-e-34 napisał/a:
wielki plus za współpracę z ForumBrzeg :)


Owszem, po rozmowie (na żywo) z administracją forum (Yasiem i Madzią) doszliśmy do porozumienia, dzięki któremu portal infobrzeg.pl oraz forumbrzeg.pl będą współpracować.

warlike, dzięki za poprawkę nie zauważyłem tego :)
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-11, 11:25   

Cytat:
© Design by Gavick.com. Wszelkie prawa zastrzezone przez MediaNetwork Group.


wychodzi na to że ta skórka jak fachowcy mówią jest wykupiona ?

to jak by można było jakiś "świstek" pokazać czy coś co potwierdza wykupienie ?


Stronka taka sobie, ciężko coś znaleźć ale kwestia przyzwyczajenia. Kolory mdłe
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: infobrzeg, pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu