Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zwrot Podatku Z Zagranicy
Autor Wiadomość
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-02-01, 14:17   Tańsze rozliczenia!

Rozlicz się taniej ! Wejdź przez ten link na stronę - www.tax-pol.pl/
formularz.php?kod=1642
1642 - wypełnij formularz po prawej stronie, na dole wpisz kod rabatowy 1642 - dzięki temu prostemu ruchowi otrzymasz 10 procent na rozliczenie podatku z zagranicy ! :)
 
majadudzik
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-03-03, 18:54   

cirek napisał/a:
Ja pracowałem w Holandi przez pośredników i z tych firm przysłali mi jarograf to jest podstawa do rozliczenia sie z tym jarografem można iśc do Opola na ul. Reymonta jest firma która zajmuje się rozliczaniem tel 774418258 :)
Koszty są 2 możliwości albo zapłacisz im kasą albo biorą ok 10% od sumy zwrotu z podatku to już musisz się dokładnie dowiedzieć


ja jak przeszukiwałam internet szukając firm rozliczających podatek z Holandii to znalazłam taka która ma 7% prowizji http://zwrotpodatku.pl/holandia.php może warto jeszcze 3% zyskac ;)
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-03-12, 13:48   

majadudzik napisał/a:
cirek napisał/a:
Ja pracowałem w Holandi przez pośredników i z tych firm przysłali mi jarograf to jest podstawa do rozliczenia sie z tym jarografem można iśc do Opola na ul. Reymonta jest firma która zajmuje się rozliczaniem tel 774418258 :)
Koszty są 2 możliwości albo zapłacisz im kasą albo biorą ok 10% od sumy zwrotu z podatku to już musisz się dokładnie dowiedzieć


ja jak przeszukiwałam internet szukając firm rozliczających podatek z Holandii to znalazłam taka która ma 7% prowizji http://zwrotpodatku.pl/holandia.php może warto jeszcze 3% zyskac ;)


Za pomocą Serwisu www.i-Tax.eu. można odzyskać podatek z Holandii i Wielkiej Brytanii za jedyne 119 zł.
 
buraGrounny
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-03-22, 03:17   How To Use Online Stock Trading As a replacement for Your Ha

bred 11s for sale
christian louboutin sale
bred 11s
coach outlet online
jordan 13
 
goodly5
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-04-09, 00:31   Dobra firma załatwiająca zwrot z podatku

Ja po powrocie rozliczałem się w firmie Tax Consulting. Wszystko ładnie piękne załatwili za mnie, pieniążki wzięli dopiero po przyznaniu mi forsy z zagranicy. Prowizja na jaką się wyceniają to najmniejsza w internecie 5,5%, bo dogłębnie przeglądałem wszystkie firmy i zazwyczaj mieli od 7% w górę, także ja polecam. Strona żeby zapoznać się z ich ofertą:
http://zwrotpodatku.pl
 
mika31 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-05-06, 13:32   

rozliczałem sie z podatku z Holandii w tax-polu. Odzyskałem duża kase i polecam każdemu tą firme!
0 UP 0 DOWN
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-05-10, 15:53   Stary Widzewiak

Do taxpolu wracam co rok, pierwszy raz złożyłem dokumenty w 2006 i tak az do teraz. Co roku mnie dobrze obsluguja. U ich jest dobrze wiec nie zmieniam, ty bardziej, że konkurencja nie jeest tak atrakcyjna.
 
negroz 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 14 / UP 18



Wysłany: 2013-05-14, 12:00   

ile czekacie na zwrot podatku z tax-pol'u w przypadku pracy w Wielkiej Brytanii?
0 UP 0 DOWN
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2013-06-03, 11:46   

ja z wielkiej brytanii czekałem ok 5 miesięcy na zwrot przez Tax-Pol, krótki czas, warto było.
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-07-18, 14:24   

Prowadzimy rozliczenia z Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Najniższa prowizja na rynku, 7% netto! Żadnych ukrytych opłat.

Zapraszamy na: tax-pol.pl/ formularz.php? kod=forum
 
gomes26 


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lip 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-07-29, 12:35   Re: Tańsze rozliczenia!

Witam wszystkich forumowiczów szczególnie tych, którzy maja zamiar się rozliczyć z podatku z zagranicypracując w takich krajach jak Wielka Brytania, Holandia czy Niemcy. Tematem mojej wypowiedzi jest najsolidniejsza firma w naszym kraju Tax-Pol. Rozliczając się tam każdy odzyska swój podatek po okresie 3 miesięcy. Za usługę płacimy dopiero po wykonaniu usługi. Istnieje tu jeszcze jedna fajna opcja. Każdy kto się zarejestruje z tego linku www.tax-pol.pl/formularz.php?kod=4939, oraz wpisze kod rabatowy 4939 otrzyma 10% rabatu na usługi tej firmy. Zaprasza do wypełnienia formularza i zycze owocnych rozliczeń.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: podatku, zagranicy, zwrot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu