Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
punkt car audio HI-FI w brzegu
Autor Wiadomość
cwaniak 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-03, 19:18   punkt car audio HI-FI w brzegu

witam.co sadzicie o tym by w Brzegu powstal profesionalny punkt ze sprzetem car audio i hi-fi i inne???
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-03, 19:37   

Jestem za, bo ceny w Brzegu powalają z nóg. Zwłaszcza ceny głośników.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-04, 07:33   

Pomysł jest OK.
Jak na 40 tys. Mieszkańców dwa punkty świadczące takie usługi to chyba dużo, ale może się nie znam?

Roszę tylko o wyjaśnienie słowa profesjonalny?? Masz na myśli głośniki Boschman czy raczej DLS a może Alpine F1
0 UP 0 DOWN
 
cwaniak 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-04, 11:17   

profesionalny tzn firmowy sprzet taki jak jbl infinity mac audio pioneer itd. Bez jakis boschmann czy alphard bo tego nie mozna nazwac porzadnym dobrze grajacym sprzetem a w dodaku firmowym.
0 UP 0 DOWN
 
chomal 


Wiek: 38
Dołączył: 22 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-04, 11:39   

Nie znam się za bardzo na sprzęcie car audio ale powiedzcie mi, czy taki punkt ma szansę się utrzymać w Brzegu?

Osobiście, jeśli miałbym kupować sprzęt do samochodu, to wolałbym wydać 20zł na podróż do Wrocka i tam coś wybrać bo więcej sklepów (większy wybór) i pewnie ceny niższe.

Ewentualnie upatrzeć sobie jakieś fajnie grający sprzęt i zamówić go w sklepie internetowym (znaleźć na skąpcu albo ceneo). Czasami przebitki cenowe są naprawde spore.
Ostatnio zmieniony przez chomal 2008-07-04, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-07-04, 17:25   

Boshman drogi kolego robi tanie i badziewne zestawy ale też i drogie i bardzo dobre więc nie skreślaj tej firmy na wstępie.

Moim zdaniem jednym z najlepszych (w cenach dostępnych dla zwykłych zjadaczy chleba) jest firma Phonocar. Mają zestawy tańsze (gorszej jakości ale i tak dobre) w średniej cenie, oraz te dla "wybranych".

Nie zawsze te mniej "markowe" głośniki są gorszej jakości, wystarczy czasami poczytać opinie użytkowników na forach. Ja znam to z autopsji i przedstawiłem swoje zdanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-04, 17:43   

Ja tam polecam firmę Tonsil. Ma dużą skuteczność w dB. Pseudochińczyki powala na kolana, podana moc jest prawdziwa a nie jakieś RMS, PMPO i inne wynalazki. Moc mierzy się w sinusie i w niczym innym.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-04, 17:44   

Cytat:
witam.co sadzicie o tym by w Brzegu powstal profesionalny punkt ze sprzetem car audio i hi-fi i inne???


bardzo fajny pomysł!

to się śpiesz z zakładaniem, bo będzie tak jak ze Studiem Rollen, była mowa o tym na forum, ludzie podłapali i teraz jest chyba z 5 lub 6 punktów...
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-04, 17:53   

Dodam jeszcze od siebie, że dobra firma jest ta która produkuje tylko głośniki a nie wszystko co się da, np firma produkuje głośniki, pralki itp. A co do najlepszych głośników to firma Beyma wygrywa bezapelacyjnie. Marki które wymieniliście tylko namieszały na rynku, kwestia podejścia psychicznej sprzedaży.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-09-16, 19:53   

Zgadzam sie z innymi , że to bardzo dobry pomysł i w pełni go popieram. mysle ze szybko by sie rozkrecil i po nie dlugim czasie dobrze funkcjonował :D
jeszcze gdyby miał w miarę ceny i dobrą obsługę i oczywiście dobry sprzet no nawet ze sredniej półki. co do postów wczesniejszych odnosnie firm to kazdy ma swój gust i chwali to co ma. jak dla mnie pionier jest jest najlepszy i jeszcze bym z innych tez cos wybral. a jvc to szmelc i nie polecam oczywiscie w dziedzinie "radia samochodowe" w innej nie wiem. tak sie sklada ze kilka dni temu chcialem kupic skrzynie basowa bez glosnika i nie kupilem :cry: :cry: :cry: DLACZEGO? bo nie ma gdzie Martyniak tylko kompletne szkrzynie i tubu, w techno-topie jedna i to jeszcze tuba nie skrzynia. pozostaje tylko Wrocław giełda elekt. Wiec co do tego punktu jestem zaaa :D pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-16, 20:59   

A ja mam takie pytanie czy coś sie ruszyło w strone otwarcia takiego sklepu-serwisu

gdyby był dobry asortyment z naprawde konkurencyjnymi cenami to taki sklep powinien się utrzymać
jeżeli by wzbogacić oferte w robienie zabudów głośnikowych to na prawde przyjeżdżali by z wrocławia lub opola i okolic do Ciebie
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: audio, brzegu, car, hifi, punkt


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu