Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Oferty pracy do UM
Autor Wiadomość
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2008-06-06, 16:50   Oferty pracy do UM

Gdzie w internecie "ogłaszany" jest nabór na stanowiska w Urzędzie Miasta, itp.....chodzi mi o stanowiska we wszelkiego rodzaju urzędach w naszym mieście oprócz służby cywilnej, bo to już wiem... Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-06-06, 17:38   

w urzędzie miasta w praktyce jest tak, że ludzie są zatrudniani z poleceń... ostatnio też zatrzymywali stażystów którzy pracowali tam przez dłuższy czas, więc dostać się do UM będzie raczej ciężko...
Ostatnio zmieniony przez Emill 2008-06-06, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lizaczek 


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-06, 19:07   

szczerze mówiąc jest bardzo ciężko- i powiem bez ogródek- przekonałam się, że bardzo istotne są tam znajmości...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-06, 19:21   

Praca (staż)
Emill napisał/a:
z poleceń...
Szukałem w słowniku, na Wikipedii itd. i nie mogę rozszyfrować tego pojęcia. Czy to oznacza sposób, o którym wszyscy doskonale wiedzą, tylko nikt głośno nie mówi? Tylko, że ten sposób ma swoją naz w naszym języku, wcale nie wymyślono go w Brzegu i jest powszechny w naszym kraju.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-06-06, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-06-06, 19:34   

Roztropek napisał/a:
Czy to oznacza sposób, o którym wszyscy doskonale wiedzą, tylko nikt głośno nie mówi?

można tak powiedzieć :)
informacja o wolnym stanowisku rozchodzi się w takim tempie, że zanim pojawi się oficjalne ogłoszenie już jest kilka ładnych podań złożonych.... po co więc cokolwiek ogłaszać skoro już są kandydaci?

z pracą w służbie cywilnej jest tak samo, cały proces rekrutacyjny jest zazwyczaj dla zachowania pozorów niestety (nie mówię tutaj tylko o brzegu, ale również o naszych najbliższych miastach)...
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-06, 23:05   

wszelkie informacje winny ukazywać się na BIPie...

np. tutaj http://www.bip.brzeg.pl/?id=847

wystarczy jednak zobaczyć na datę aktualizacji :/
cóż więcej mówić <znów pół forum zjedzie mnie za to, że mówię to co myślę> ale....

: prace załatwia się po znajomości vel po stażystach.... tak było i będzie i żadna partia polityczna tego nie zmieni...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-07, 09:20   

alleceno napisał/a:
znów pół forum zjedzie mnie za to, że mówię to co myślę
Rzecz nie w tym, aby nie pisać o tym co się myśli, tylko mieć na to dowody. Najgorzej jest właśnie z dowodami na drobne lub większe przekręty, o których wszyscy wiedzą i zresztą w razie konieczności również tak samo postępują. Tu nikt nie ma żadnego interesu aby być świadkiem w sprawie. Przysłuchaj się najlepiej rozmowom stażystów - zaczynają się zazwyczaj od pytania "jak załatwiłeś - czytaj przez kogo. Same przepisy są nieraz tak idiotyczne, że wywołują atak śmiechu. Osoba, której podlega Powiatowy Urząd Pracy chcąc zatrudnić w swoim urzędzie stażystę zwraca się do PUP. Ten kieruje do omawianego urzędu stażystę, z którym umowę o pracę podpisuje jako pracodawca osoba , której PUP podlega. W umowie jest napisane jakie konsekwencje ponosi pracodawca w razie nie wywiązania się z umowy, a donieść o tym ma PUP swojemu przełożonemu na niego samego. Tak jest w całym kraju. Zaiste ciekawe rozwiązanie.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-06-07, 09:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, oferty, pracy, um


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu