Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co nas denerwuje w internecie
Autor Wiadomość
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-10, 22:38   Co nas denerwuje w internecie

Tak jak w temacie, co was denerwuje? Mnie denerwuje to:

- reklamy, gdzie nie patrzę to wszędzie reklamy, najgorsze to są reklamy typu flash, albo się przesuwają albo nie można trafić w krzyżyk, jeśli się już trafi wyskakuje inna strona
- wyszukiwarka gogle, kiedyś można było znaleźć wszystko, a teraz wystarczy wpisać "darmowe dzwonki" i wyskoczą strony do płatnych stron
- nasza-klasa i fotka, na jednym i drugim dominuje ilość znajomych i klanów po prostu nie wiem co ludzie uważają zakładając takie rzeczy
- powracając do reklam nie jest to związane z internetem ale naszą kochaną telewizją, człowiek siądzie wygodnie w fotelu aby obejrzeć film a tu za 5 minut reklama i można iść do WC, zrobić coś do jedzenia, zadzwonić do kogoś i jeszcze kilka innych rzeczy, potem siadamy znów w fotelu lub w czymkolwiek i dalej czekamy.

Jest jeszcze sporo rzeczy ale jak sobie przypomnę to dopisze.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-10, 22:50   

reklamy flesz idzie xxxxxx dostać
Ostatnio zmieniony przez Devon 2008-05-10, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-10, 22:52   

Devon napisał/a:
reklamy flesh idzie xxxxxx dostać


Dokładnie, chociaż Ad-Blocker jeszcze jakoś sobie radzi to niekiedy jest to najgorszy koszmar. Można to zauważyć na starszych komputerach.
Ostatnio zmieniony przez yashin 2008-05-10, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-05-10, 23:30   

Z reklamami sobie poradzilem tak, ze nawet reklam googla nie mam.

Mnie najbardziej wkurzaja
1. dzieci neostrady,
2. ludzie, ktorzy nie zdaja sobie sprawy, ze internet jest medium publicznym i probuja sprawy i spory prywatne rozwiazywac np. na forach,
3. trolle, ktore mysla, ze internet daje im anonimowosc...
4. ogromny smietnik informacyjny,
5. ignorowanie internetu przez instytucje (publiczne i niepubliczne oraz ludzi), brak ksztaltowania PR takze przez internet, a co za tym idzie - brak wielu informacji, ktore w necie powinny sie znalezc
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-10, 23:37   

Ja dodam jeszcze to:

- jak ktoś ma problem z caps lockiem
- pisanie na gg typu: hej poklikasz itp
- gadania non stop w radiach internetowych
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-05-10, 23:54   

a mnie nic nie denerwuje ;) net nie jest od denerwowania, wiec skoro nie temu służy to po co się złościć :)
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-05-12, 07:43   

yashin napisał/a:
reklamy, gdzie nie patrzę to wszędzie reklamy, najgorsze to są reklamy typu flash, albo się przesuwają albo nie można trafić w krzyżyk, jeśli się już trafi wyskakuje inna strona
popieram w 100%,
yashin napisał/a:
- nasza-klasa i fotka, na jednym i drugim dominuje ilość znajomych i klanów po prostu nie wiem co ludzie uważają zakładając takie rzeczy

każdy tym podobne portale traktuje tak jak chce i jeżeli Ci nie odpowiadają, to nie powinieneś tam zaglądać :?

Od siebie dodam jeszcze koszmarną pisownię bez używania polskich znaków i interpunkcji :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 10:05   

Z reklamami i banerami zgadzam sie w 100%. Szczególnie denerwują mnie 2 rodzaje... z uciekającym [x] - reklamy odżywek i banery z dźwiękiem, poprostu masakra jak słycham muzyki z PC a tu mi zaczyna charczeć jakaś reklama.

Koleją denerwującą rzeczą jest, to jak na gg z jakiegoś nieznanego numeru dostaje wiadomość z prośbą o głosowanie na jakiejś stronie, reklamowaniem stron lub łańcuszkiem.

Z portalem nasza-klasa yashin ma trochę racji, owszem występuje tam coś takiego jak nabijanie "znajomych" na siłę z drugiego końca Polski lub tworzenie i zapisywanie sie do wymyślonych szkół... Jednak są tam również ludzie, którzy używają strony zgodnie z przeznaczeniem, odnajdują starych znajomych i choćby przez strone odnawiają dawne znajomości
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-12, 10:24   

Mnie denerwuje, nie tylko w Internecie, przede wszystkim głupota użytkwoników. ;)
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 14:03   

a mnie irytuje często anonimowość użytkowników [sic] za dużo jest osób, które rzucają słowa na wiatr, za dużo prowokatorów, uprzykrzaczy życia, trolli. człowiek powinien być odpowiedzialny za swoje słowa. czytając jakieś forum chciałbym wiedzieć, komu mogę postawić w realu piwo a do kogo można bez obaw pójść z pałką bejsbolową... :evil: nawet na forumbrzeg są osoby, których tożsamość niezwykle ciężko ustalić drogą dedukcji. nie chcą się przedstawić, pewnie ze strachu przed zlaniem po mordzie za pisanie głupot ;)
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 14:06   

Mnie denerwuja reklamy ktore wsykakują i nie wiodomo gdzie sie je wyłącza :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Legolas 2008-05-12, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 15:27   

A mi osobiście przeszkadzają błędy ortograficzne, które wprowadzają mnie w zakłopotanie. Czasami już sam nie wiem, jak należy coś tam napisać. Przy najprostszych wyrazach zaczynam zastanawiać się.
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 15:43   

sory Legolas,
Legolas napisał/a:
Mnie denerwuja reklamy ktore wsykakują i nie wiodomo gdzie sie je wyłoncza
to w kontekście mojej poprzedniej wypowiedzi
wyłącza, włącza
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 16:29   

A.Mason napisał/a:
2. ludzie, ktorzy nie zdaja sobie sprawy, ze internet jest medium publicznym i probuja sprawy i spory prywatne rozwiazywac np. na forach,


Krzysieq napisał/a:
Mnie denerwuje, nie tylko w Internecie, przede wszystkim głupota użytkwoników. ;)


Ja popieram tych przemiłych panów :wink:
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-31, 16:43   

Ja przede wszystkim w internecie nie lubię reklam.
Drugie co mnie denerwuje - niektóre komentarze na "naszej-klasie", a mianowicie: nie ważne jakie zdjęcie da użytkownik to i tak możemy napotkać komentarze typu: "piękne", "ślicznie", "cudownie", etc. :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, denerwuje, internecie, nas


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu