Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-06, 19:29
najlepsze/najgorsze stacje LPG i benzynowe w Brzegu
Autor Wiadomość
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-06, 21:48   najlepsze/najgorsze stacje LPG i benzynowe w Brzegu

Mam pomysł, aby w tym topicu dzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami: gdzie w Brzegu tankować a gdzie nie tankować.

Jeśli chodzi o LPG:
-kiedyś zawsze tankowałem gaz na Ciepłowniczej, jakość była i jest w miare dobra, ceny kiedyś były konkurencyjne, ale jak ostatnio tam tankowałem to już rewelacji nie było.
-Na Włościańskiej w cegielni nigdy nie tankowałem ale koledzy mówili żeby tam nie tankować :wink:
-kolega tankuje na Lotosie i jest zadowolony, podbno jak sie ma karte stałego klienta to jest 4 grosze taniej (nigdy tam nie tankowałem)
-koło Inter-Marche pare razy tankowałem, ceny były w miare, co do gazu dużych zastrzeżeń nie miałem
-ostatnio tankuje na Chocimskiej koło wiezowca, gaz mają podobno z Schella, co do jakości nie mam zastrzeżeń(ale różne rzeczy już słyszałem), ostatnio gaz kosztował 2,12, więc chyba nie najgożej. Jak mama tam raz tankowała to jej płyn do spryskiwaczy gratis zalali :)
-gaz na zajezdni PKSu: wiele złego słyszałem i nawet tam nie wjeżdżam

Benzyna:
Benzyne żadko tankuje :D a jak już to albo na BP, tylko troche drogo jest albo w Oławie na Schellu albo we Wrocławiu, bo tam w weekendy jest 10 gr taniej, a u nas cene złodzieje trzymają cały czas wysoką :x
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-07, 08:15   

Tymon napisał/a:
ostatnio tankuje na Chocimskiej koło wiezowca


Z tego co zaobserwowałem, to dużo ludzi tam tankuje.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2005-11-07, 10:08   

Tymon napisał/a:
kolega tankuje na Lotosie i jest zadowolony, podbno jak sie ma karte stałego klienta to jest 4 grosze taniej (nigdy tam nie tankowałem)


Z tym się zgodzę. Ja z mężem najczęściej tankujemy właśnie tam. Mamy kartę stałego klienta i zawsze wychodzi kilka groszy taniej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
wiher74 


Dołączył: 29 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-07, 17:30   

Na Robotniczej i pod wieżowcem tankowałem i jestem zadowolony, na Ciepłowniczej się juz gaz pogorszył i ceny mają wysoki! jeszcze w Cotonie nie próbowałem na chocimskiej, strasznie sie reklamują....ale narobiło sie nam stacji LPG :D
0 UP 0 DOWN
 
krakowiak 



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-09, 12:27   

Ja tankuję na BP na Słowackiego bo paliwo jest w porządku i nie zamula silnika. Na Lotosie mam znajomych za kasą, ale raczej jestem na BP jak tankuję, a po imprezie obowiązkowo na BP_Hot-Dogi. :-P
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-10, 15:44   ceny paliwa

Nie znam sprawy dotyczącej cen gaz, ponieważ jeżdżę na E-95. Nie tankuję już od jakiegoś czasu w Brzegu, ponieważ tu obowiązują lichwierskie ceny. Tankuję najczęściej we Wrocławiu, tam jest duża konkurencja, co wymusza niskie ceny. Dla przykładu E-95 od 4zł 04gr do 4zł 01gr. A u nas po 4zł 19gr. Jaka różnica. A przecież etylina taka sama. Nasi brzescy lichwiarze dogadują się aby utrzymać jednakową cenę. Tylko bojkot może pomódz w obniżce cen. Zachęcam do tego.
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-10, 16:32   

jak chcecie tankować benzyne to jedźcie do Opola. Ja dzisiaj Pb 95 na Statoil za 3,97, albo 3,93 zatankowałem już nie pamietam :D ale wszędzie tam są ceny poniżej 4 zł
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-11-10, 16:46   

W kędzierzynie E95 kosztuje 3,85 Normalnie porażka.
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2005-11-10, 23:29   Re: najlepsze/najgorsze stacje LPG i benzynowe w Brzegu

Tymon napisał/a:
Mam pomysł, aby w tym topicu dzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami: gdzie w Brzegu tankować a gdzie nie tankować.

Jeśli chodzi o LPG:
-kiedyś zawsze tankowałem gaz na Ciepłowniczej, jakość była i jest w miare dobra, ceny kiedyś były konkurencyjne, ale jak ostatnio tam tankowałem to już rewelacji nie było.
-Na Włościańskiej w cegielni nigdy nie tankowałem ale koledzy mówili żeby tam nie tankować :wink:
-kolega tankuje na Lotosie i jest zadowolony, podbno jak sie ma karte stałego klienta to jest 4 grosze taniej (nigdy tam nie tankowałem)
-koło Inter-Marche pare razy tankowałem, ceny były w miare, co do gazu dużych zastrzeżeń nie miałem
-ostatnio tankuje na Chocimskiej koło wiezowca, gaz mają podobno z Schella, co do jakości nie mam zastrzeżeń(ale różne rzeczy już słyszałem), ostatnio gaz kosztował 2,12, więc chyba nie najgożej. Jak mama tam raz tankowała to jej płyn do spryskiwaczy gratis zalali :)
-gaz na zajezdni PKSu: wiele złego słyszałem i nawet tam nie wjeżdżam

Benzyna:
Benzyne żadko tankuje :D a jak już to albo na BP, tylko troche drogo jest albo w Oławie na Schellu albo we Wrocławiu, bo tam w weekendy jest 10 gr taniej, a u nas cene złodzieje trzymają cały czas wysoką :x


moze ja sie wypowiem ost troche siedze w temacie gazu w brzeg..
Cieplownicza- wg mnie gaz do dupy :x
nestar- coton- nie zaden gaz z shela bot o sciema <rotfl> wymyslona przez Pana nestarowicza :mrgreen: tylko z DragonGazu ten sam ma Coton i w dodatku taniej. u Nestarowicza sie nacialem wiec juz ta nie tankuje poczatkowo mial gaz dobry ale sie mu pozniej zdupczył :x

gdzie tankuje? najczesciej teraz w cegielni raz ze gaz penwny ruski LUKOIL,ceny konkurencyjne, mniej mi go pali!w innych miastach gdzie sa stacje lukoila gaz tam jest jeden z drozszych! Do tego to stacja mojego kumpla wiec wiem co gdzie i jak w trawie piszczy :mrgreen:
i druga stacja gazowa godna polecenia to LOTOS.
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-11, 00:51   

Aha, ostatnio próbowałem Coton, cena rzeczywiście dobra 2,08 i co do jakości zastrzeżeń nie miałem. Skoro tak mówisz to pora spróbować cegielnie.
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2005-11-11, 09:35   

Tymon napisał/a:
Aha, ostatnio próbowałem Coton, cena rzeczywiście dobra 2,08 i co do jakości zastrzeżeń nie miałem. Skoro tak mówisz to pora spróbować cegielnie.


ja od prawie miesiaca tylko tam tankuje(czyt. Cegielnia) zastrzezen nie mam :evil: co do cotona i nesterowicza to zdaza sie sze gaz maja z 1 dostawy, czyli z jednej cysterny :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-11-12, 09:42   

ja gaz tankuje na ciepłowniczej lub na lotosie i jes nieźle...raz zatankowałem na Chocimskiej obok wieżowca i auto mi padło i raz tankowałem na Lukoil na cegielni i nic się nie stało ale raczej leje na lotosie najczęściej
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2005-12-12, 21:49   

jak juz o tankowaniu mowa to my lejemy rope
ceny w opolu na jet ca duzo nizsze niz w Brzegu o jakies 40 groszy.
olej kosztuje tam 3,41!!!!!!!!!!!!!!!!! a u nas?? duzo drozej.
najgorsza stacja wedlug mnie to jest na Armii Krajowej i kolo jednostki mowie o ropie rodzice mieli male problemy i juz tam nie tankuja teraz najczesciej ojciec tankuje na Jet-cie w Opolu ceny niskie a paliwo dobre nie rozumiem dlaczego bio diesel w nysie jest tanszy od wszystkich innych :?: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-02, 21:42   

moi starsi benzynke tankuja na BP........a diesla jako ze mają tez własną działalność i samochody firmowe tankujemy u siebie własne zbiorniki i dystrybutor na litrze zaoszczędza sie 35gr :D
0 UP 0 DOWN
 
malysek 

Wiek: 46
Dołączył: 27 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-27, 13:06   

Co do nestaru to się nie zgodze tam jest w tej chwi najlepszy gaz i faktycznie shela maja certyfikat wiec nie jest to zadna sciema a benzyna najlepsza jest na przeciw jednostki na terenie firmy Radjax tam jest paliwa TEXACO ale nie każdy o tym wie i o 10 groszy taniej(karta stałego klienta) niż na najtańszej stacji w Brzegu! Niestety po byłym włascicielu nie maja dobrej opini :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: benzynowe, brzegu, lpg, najlepszenajgorsze, stacje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu