Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I LO czy II LO ????????

I czy II ?
I LO
56%
 56%  [ 94 ]
II LO
43%
 43%  [ 73 ]
Głosowań: 167
Wszystkich Głosów: 167

Autor Wiadomość
michal6089 


Wiek: 32
Dołączył: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 14:19   Re: I LO czy II LO ????????

WarcraftIII_tft napisał/a:


Moje pytanie brzmi: Stary czy Nowy ???
Proszę raczej o odpowiedzi osób neutralnych.
Wiem ze były podobne tematy, ale zalezy mi na konkretnej odpowiedzi na ten temat.
Może jakies uzasadnienie, dlaczego taka szkoła, a nie ta druga?
W ktorej ze szkol inwestuja kase w rozwój sportowców(chodzi mi konkretnie o siatkówke)
Jaka zdawalność matury ?
Gdzie są ładniejsze dziewczyny? :*
I inne temu podobne

Z góry thx wszystkim postujacym za dobrą rade o_O
CHODZI MI O TO, ŻE W KTÓREJ SZKOLE BEDĘ SIE CZUŁ LEPIEJ tzn. spoko nauczyciele, z którymi da sie pogadać, lepsza opieka nad (:D młodzieżą xD) nami itp.
Prosze o nieusuwanie oraz niezamykanie tematu:(

Wybierz pierwsze!!!
W starym ogólniaku są dodatkowe zajęcia z siatkówki
0 UP 0 DOWN
 
Znany1 


Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: zechcesz.

Wysłany: 2010-10-28, 14:21   

Z siatkowki i kosza !

Duzo zajec, bardzo dobre przygotowanie do matury, polecam ta szkoole ! :!:
0 UP 0 DOWN
 
jan123456 


Wiek: 30
Dołączył: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 14:24   

Stary ogólniak to klasyka sama w sobie;d
0 UP 0 DOWN
 
Madziara1994 


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 14:24   

Więc tak... Stary jest normalny, jak każda szkoła. Nauczyciele są wporządku. Wiadomo, wszędzie są kosy i bardziej wymagający nauczyciele. Nauki jest dużo, ale idąc do terj szkoły nie było innej opcji i trzeba było się od razu na to nastawić. Szkoła jak szkoła ;)
0 UP 0 DOWN
 
aniołek85 


Wiek: 96
Dołączył: 26 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-31, 21:50   

Ja osobiście bardzo bardzo zachęcam wszystkich do pójścia do 'Starego'. Jestem absolwentem tej szkoły i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przygotowała mnie ona bardzo dobrze do studiów (aktualnie Politechnika).
Wyszedłem z pod rąk takich nauczycieli jak: Pani M.Herowska - wszelakie analizy, algebry itp. na Polibudzie zaliczone za pierwszym razem. Ta szkoła po prostu uczy jak sobie poradzić dalej.
Gorąco Polecam
0 UP 0 DOWN
 
Korito 


Wiek: 28
Dołączyła: 14 Maj 2012

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-14, 10:47   Re: I LO czy II LO ????????

osobiscie jestem uczennica starego i uwazam ze poziom w tej szkole jest wysoki. wiaze sie to z nauka a nie trzeba wcale kuz po nocach. mam czas na zycie towarzyskie :D chce obalic mit ze w starym ogolnieku jest ciezko bo wcale tak nie jest. oczywiscie jest wiecej nauki niz w gimnazjum ale jesli chce sie dobrze zdac mature to trzeba byc na to przyotowanym. atmosfera jest całkiem inna niz w gimnazjum (chodzilam na poprzeczna). w kazdym razie ja jestem zadowolona ze swojego wyboru :) zachecam innych do przyjscia do starego :P
0 UP 0 DOWN
 
elizabeth 
emigrantka


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-15, 09:22   

Uczyłam sie w "Nowym" i naprawdę bardzo mile to wspominam ;-)
Po pierwsze - faktycznie - super profesorzy, którzy potrafią przekazać wiedzę - niektórzy ostrzy - jak pani prof. Mirella Sołtysiak czy pani prof. Adamczyk, ale najlepsi nauczyciele na świecie! rewelacyjne przygotowanie do matury! Wprawdzie faktycznie prof. Sołtysiak dużo wymaga, ale jeśli ktoś jest na humanie, to na co liczył? Była moja wychowawczynią, wiec mogę też powiedzieć, że jako wychowawca tez dała radę i jeśli ktoś miał jakieś problemy czy w szkole czy poza nią, to żywo się angażowała i dla każdego zawsze miała czas ;-) Do świetnych nauczycieli II Lo zaluczę też prof. Sajdaka - nie dość, że dobrze uczy, to naprawdę zabawny i miły człowiek ;-)
II LO faktycznie nastawione jest bardziej na humanistów i językowców, ale nie sądzę, żeby przedmioty ścisłe były na bardzo niskim poziomie. Co do fizyki, to niestety uczyła mnie p. Kafel - Szymańska - po pierwsze nie należy do przyjemnych ludzi, po drugie fizyki nie nauczyła nas nic a nic :roll: Kolega do matury sam musiał wkuwać - na szczęście tylko z fizyka tak było.
Atmosfera w szkole super :D Z dyrektorem Byczkowskim zawsze dało sie wszystko załatwić ;-)
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2012-05-16, 15:42   Re: gdzie są ładni chłopcy?

karmellino napisał/a:
gdzie są przystojniejsi chłopcy; w starym czy nowym?
Proszę o szczere wypowiedzi

Pozdrawiam

Oczywiście ,że................. w "budowlance" :D
Też pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
krystek071 


Wiek: 29
Dołączył: 16 Maj 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-17, 07:37   

Jestem uczniem starego i jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście to prawda, że jest tu wysoki poziom i trzeba się uczyć, ale w każdej szkole średniej nie ma już przelewek.
Nie jestem "kujonem" i nie mam znakomitych ocen, ale daję rade :)

Przedewszystkim są tu wspaniali ludzie, momentami jak rodzina....
Można się tutaj rozwijać artystycznie: mamy chór szkolny, zespoły, grupy taneczne. Często organizowane są koncerty na których można sie świetnie bawić.

Jeżeli chodzi o nauczycieli no to nie jest tak źle jak mówią inni. Większość jest spoko :D A w razie czego zawsze można liczyć na naszą przewspaniałą Panią rzecznik praw ucznia Beatę Kozicką!

Stary bardzo dobrze przygotowuje do matury, już od pierwszej klasy mówi się o niej bardzo dużo, dzięki temu możemy od razu wiedziec co nas może czekać w przyszłości.

Nasza szkoła czynnie bierze udział w życiu artystycznym Brzegu :) Rozwija się również pod względem edukacyjnym. Mamy wiele ciekawych projektów unijnych które dają duży wachlarz możliwości.

Jeżeli chodzi o studia, czyli co po maturze to mamy wiele zaprzyjaźnionych uczelni wyższych które zapraszaja nas na wykłady, omawiają rekrutacje itp. W tej szkole nigdy nie pozostaniesz sam z takim wyborem jeżeli nie masz określonej jeszcze ścieżki zawodwej :)

Zachęcam do przyjścia do Starego! Warto :) )
0 UP 0 DOWN
 
dj.flesh 
Amatorka po godzinach .



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-18, 15:19   

Zgadzam się z przedmówcą :) Jestem obecną maturzystką I LO i jestem naprawdę zadowolona z przygotowania mnie do matury :) polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
lunar93 


Wiek: 31
Dołączył: 02 Lip 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-07-02, 13:36   

Moi przedmówcy mają rację w 100%. Tak samo jak dj.flesh jestem tegorocznym maturzystą "Starego" i jestem mega zadowolony, zarówno z wyników matur jak i tych trzech lat, które tu spędziłem. Atmosfera jest przewspaniała, ludzie naprawdę jak rodzina. Gdybym miał znów wybierać szkołę średnią, poszedłbym znów do "Starego". Nauczyciele są na prawdę pozytywnioe nastawieni do uczniów, tak jak Krystek071 pisał, pani Kozicka jest cudowną osobą :) Nie sposób też nie wspomnieć o mojej wspaniałej nauczycielce, pani Beacie Kruczek :) Naprawdę polecam stary ogólniak. Tutaj nawet w sekretariacie panuję przemiła atmosfera, a pani Beatka jest zawsze uśmiechnięta :)
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-07-10, 12:56   

Ja również jestem tegoroczną maturzystką starego i jestem bardzo zadowolona z wyników uzyskanych na maturze. Jeśli ktoś chce zdać dobrze maturę to naprawdę Stary najlepszy ;P
Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-07-10, 19:37   

Shadow napisał/a:
Jeśli ktoś chce zdać dobrze maturę to naprawdę Stary najlepszy ;P

No nie byłbym taki pewien.
Słyszałem, że w starym maturę oblały 3 osoby, a w nowym 2.
0 UP 1 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2012-07-11, 00:42   

Widocznie było tam więcej leniwych osób niż w Nowym.

Ogólnie wydaje mi się że każda z tych szkół dobrze przygotuje Was do matury a to czy zdacie zależy jedynie od Was. Innymi słowy "matura to bzdura", każdy zdać ją może o ile się przyłoży choćby z minimalnym wysiłkiem. Ci co nie zdają zasługują na miano mega wybitnych, tutaj nie skończę ;) .

Tak samo jak dana osoba chce zdać maturę z wybitnym wynikiem to przede wszystkim jest to jego zasługa a nie szkoły. Nie oszukujmy się bo czasem trafi się nauczyciel, któremu się jeszcze będzie chciało coś robić i rzetelnie podejść do tematu, ale z reguły wygląda to tak, że wszyscy wymagają a niewiele z siebie dają.

Rozumiem Wasze dylematy i obawy, ale matura to nic strasznego tylko po prostu kolejny etap, który trzeba przejść. Szkoła za Was matury na pewno nie zda tak samo jak za Was się do niej nie przygotuje :] .
0 UP 0 DOWN
 
Kamil K 
Rzecznik prasowy :D



Wiek: 28
Dołączył: 12 Lut 2012

UP 20 / UP 10


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-23, 21:38   

Zachęcam do II LO rewelacyjni nauczyciele super atmosfera,oczywiście w każdej szkole znajdzie się jakiś nauczyciel z odchyłką ale jest spoko !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, ii, lo, lo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu