Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
The Eye - Oko
Autor Wiadomość
Wozu 


Wiek: 41
Dołączył: 15 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 15:29   The Eye - Oko


Historia o tym co może się stać jak zdarzy sie wam mieć przeszczep któregoś z organów. Jak przewiduje powinna powstać cała seria np. "nerka" , "wątroba" , "skóra":P :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 17:07   

Motyw z pamięcią komórkową już był wykorzystany w którymś filmie, więc żadna nowość, trochę zbyt powolna akcja i przewidywalne niektóre sceny. Jednak film ma swój urok i było parę scen, na których ze strachu musiałam się wręcz schować za współoglądającego :wink: i parę scen, które kwitowałam nagłym "masakra", "jezuu" czy wbiciem paznokci w ramię współoglądającego więc nie jest tak do końca źle :wink: > Gdybym miała ocenić film, dostałby ode mnie << 3+ >> w skali 5-stopniowej :)
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 17:25   

Po zapowiedziach spoodziewalem się czegos lepszego....w porównaniu o klątwy czy kręgu film jest beznadziejny... To nawet nie byl Horror....po obejzeniu nasuneło mi się na mysl, ze skads znam juz ten motyw.....i.... po dluższej chwili zauważylem duzo poobieństw do filmu "Przepowiednia" (Mothman Prophecies czy jakoś tak) z Richardem Geere'm. Jak ktoś nie oglądał i oczekuje po filmie takich scen jak w w/w filmach tego samego proucenta z pewnością się zawiedzie. Tyle ode mnie
J.
0 UP 0 DOWN
 
Wozu 


Wiek: 41
Dołączył: 15 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 21:05   

No wiesz to nie do końca tak jak mówisz ale prawda motyw przepowiedni jest podobny. Nie wiem tylko na h... olere ci przewodnicy tan się pojawiają. Zje... z zaświatów szare gęby i nieświeży oddech :D
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2008-04-16, 23:44   

Ja również spodziewałem się czegoś więcej gdy przed obejrzeniem przeczytałem recenzję tego filmu. Ogólnie film nudny i bez rewelacji. Oceniam na 4/10.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: eye, oko, the


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu