Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Blueconnect - Era
Autor Wiadomość
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-10, 12:30   Blueconnect - Era

Czy ktoś ma?
Zastanawiam się czy nie wziąć sobie tej najtanszej opcji (blueconnect 39, czy jakoś tak - w sumie ok. 48 zl/m-c abonament) - z informacji od Ery wygląda to zachęcająco, ale nie wiem jak jest z funcjonowaniem tego internetu w rzeczywistości, czy nie będzie z nim więcej kłopotów niż pożytku... ;)
Chodzi mi przede wszystkim o info jak ten internet działa w Brzegu (w rzeczywistości, bo pan w salonie Ery oczywiście mówi, że prędkość 256kb/s), czy nie zamula, czy modem nie nawala itp.
Będę wdzięczna za opinie :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-04-10, 13:42   

a ja się także wypowiem ^^ na twoim miejscu zastanowiłbym się nad Iplusem... w Opolu w centrum (teoretycznie edge powinien byc wiec predkosc szybsza) był gprs ;/ prędkość 2/3 Kb/ s nie polecam ;/

natomiast z iplusem byly małe problemy z instalacją modemu ale później wszystko chodziło pieknie ;) o ile predkosc ok 20 Kb/s jest czyms pieknym ;) ale ogolnie zastanowiłbym się na twoim miejscu nad Iplusem ;)
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-10, 15:11   

no tak, tylko iplus jest niestety trochę droższy :/ chyba, że coś przeoczyłam
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-04-10, 15:46   

fakt ale to jest roznica niewielka bo jak piszesz blue connect masz za 48 zł a iplusa za 60 w ciagu miesiaca roznica niewielka...

http://www.iplus.pl/indywidualni-promocje.html link do promocji ;) i masz n przez 5 miesiecy 50% ABONAMENTu placisz :) lepiej poszukać dobrze niz pozniej przez 2 lata zalowac;)
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-10, 16:33   

A z tego internetu to chcesz w domu korzystać?
Bo jak tak, to szaleć z tym nie będziesz mogła, tyle że jest bardzo wygodny, wpiszesz sobie jakiś adresik i zanim się strona załaduje będziesz mogła sobie kanapeczkę zrobić, przy następnej stronce jakiś shower'ek. ....taki bardzo praktyczny.
Jeżeli nie masz wyboru to siła wyższa, ale jak masz jakiąś alternatywę to mocno ją rozważ. A te 7Mb, którym nasi operatorzy się tak zachwalają, to póki co u nas w mieście jeszcze sobie długo poczekamy na takie osiągi.
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-10, 19:20   

Pan_Pasztet napisał/a:
lepiej poszukać dobrze niz pozniej przez 2 lata zalowac;)

co racja to racja ;)
bekamsobie napisał/a:
A z tego internetu to chcesz w domu korzystać?

w tym sęk, że ten dom u mnie to pojęcie względne (czytaj: studiuję ;) )

póki co przeglądam różne oferty, no i porównując np. z neostradą 256kb/s, to blueconnect jest praktycznie w tej samej cenie, a ma tę zaletę, że można go mieć ze sobą i w Brzegu i we Wro i w Opolu, itd.. ;) no i biorąc pod uwagę, że przez 2 lata (tyle trwa umowa) mogę pewnie jeszcze kilka razy zmieniać miejsce zamieszkania, to mobilny internet jest jakimś rozwiązaniem - czy dobrym? nie wiem, bo nigdy nie korzystalam, dlatego pytam o opinie :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-04-10, 19:32   

mówiąc cicho ja mam radiowy :) za free ;D ale z tych dwóch to polecam iplusa bo na orange nawet nie patrz ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blueconnect, era


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu