Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Koncert RH+ na 3 rocznicę forumbrzeg.pl
Autor Wiadomość
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-03-16, 19:34   

No mnie nie będzie w Ibizie z kilku powodów. Nie lubię zespołu Rh+, po drugie nie wytrzymam w takim klubie 15 minut ze względu na mój obecny stan, po trzecie nie chodzę do takich klubów już kilka ładnych lat i sądzę, że głupio bym się tam czuła.
W plenerze uczestniczyłabym z chęcią też z kilku powodów. Lubię plener a nie zamknięte pomieszczenia, nawet jakbym się źle poczuła świeże powietrze inaczej podziała niż papierosy i dym. W plenerze można pogadać z wieloma osobami bo jest więcej przestrzeni. Można zrobić grilla albo ognisko :) I w ogóle można pograć, w moim przypadku oglądnąć jak inni grają :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:37   

Moja skromna osoba twierdzi, że Ibiza oraz Piknik to dobre pomysły... Jedno bez drugiego spokojnie może się obejść. Więc każdy może wybrać: Ibiza lub Piknik...

I nie narzekajcie, że coś się dzieje!
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-03-16, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:39   

Program pleneru podam wkrótce, wiem już że będzie to w okolicach 13 kwietnia.

Swoją drogą jeżeli macie jakieś propozycje co do organizacji tego dnia prosiłbym o zgłoszenie ich do mnie. Inną sprawą jest to że potrzebowałbym chętnych do pomocy przy organizacji i ich również zapraszam do odezwania się do mnie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-03-16, 19:50   

Ja uważam ze yasiu powinien na początku poddac pomysł obchodów rocznicy większości, a nie zrobic tak tak i tak... z tego co mi się wydaje powinna zdecydować większość gdyż właśnie chodzi o to aby w jak największym gronie spędzić te urodzinki... Uważam ze piknik to świetny pomysł, sama jestem za :) jak ktoś nie chce lub nie potrafi się tym zając z pewnością znajdą sie odpowiedzialne osoby które to zorganizują...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 19:55   

yasiu, Ty nie rób z siebie ofiary Szefie tylko działaj. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Naucz się rozróżniać konstruktywną krytykę od ataków na Swoją osobę ;) Część osób na bank pójdzie do Ibizy a inne tak jak ja po prostu czekają na plener. Mam nadzieję, że ten plener się odbędzie i czekam na szczegółowe info. Będzie plener to będę zachwalać, na razie nie mam co wielbić, bo nie znajduję tu nic dla siebie i jak widzę nie tylko ja :)
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:56   

Necia napisał/a:
jak ktoś nie chce lub nie potrafi się tym zając z pewnością znajdą sie odpowiedzialne osoby które to zorganizują...
No to Necia ładnie pojechałas....nie podoba Ci sie jak to Yasiu organizuje nie przychodź - proste...Zobacz ile już imprez/spotkań zorganizował i wszystko było OK....na niektórych nawet byłas....mozna powiedziec "persona non grata" ale i tak się zjawiłas....łatwo jest krytykować gorzej coś samemu zorganizować...jak czytam takie wypowiedzi to mi się przykro robi....śmiało skoro ktoś nie potrafi zorganizować czegoś to weź się za to Ty......jak zawsze pozdrawiam JUNI
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-03-16, 19:57   

Ja nie brałabym tego tak bardzo do siebie, zawsze jest tak, że nie dogodzi się wszystkim i nic się na to nie poradzi. A przecież po to jest to forum, żeby wymienić swoje poglądy. Obrażać się też nie ma sensu, trzeba liczyć się z tym, że nasze działania czasem mogą przynieść słowa krytyki, nie tylko same pochlebstwa. Najważniejsze, żeby każdy znalazł coś dla siebie w związku z rocznicą forum. I o to powinniśmy się postarać, zwłaszcza, że są propozycje, pomysły i co najważniejsze chęci i zapał do pracy. :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 19:57   

A zrozumiecie w końcu że ten termin pasował dla grupy RH+?

Jeszcze można odwołać wszystko i będzie chyba najlepiej. Albo tym bardziej koncert wyłączymy z obchodów 3 rocznicy forum i ja będę czekał na propozycje i wtedy wszyscy zadecydują.

Zauważyłem że ja nie mogę mieć już własnego zdania i decydować o forum, wszystko muszę ustalać z ludźmi którym większość rzeczy nie pasuje. Szczerze zaczynam mieć tego po dziurki w nosie.

Jestem właścicielem forum i chciałem wam zrobić miła niespodziankę organizując ten koncert, a wy do cholery narzekacie.

Wiem że na koncercie będzie wiele osób i z tego się cieszę, że chociaż oni będą zadowoleni.

Uwaga od tej pory nie ruszam nic z imprezą plenerową i sami ustalajcie i załatwiajcie.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 20:01   

yasiu napisał/a:
Uwaga od tej pory nie ruszam nic z imprezą plenerową i sami ustalajcie i załatwiajcie.


;-/ złe podejście... to nic nie da tylko pogorszy sytuację

Zrób to co chciałeś zrobić i tyle! Ile osób przyjdzie to tyle przyjdzie! Pamiętaj "co z myśli to z głowy"!

Pozdrawiam Alfix
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 20:03   

yasiu napisał/a:
Uwaga od tej pory nie ruszam nic z imprezą plenerową i sami ustalajcie i załatwiajcie.

Aha, czyli pleneru nie będzie :x :x :x
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 20:05   

Inez napisał/a:
Aha, czyli pleneru nie będzie


Czemu? Będzie, tylko trzeba to zorganizować...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 20:06   

alfix napisał/a:
Czemu? Będzie, tylko trzeba to zorganizować...

No to zorganizuj, ja chętnie przyjdę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 20:07   

Dobra Forum, proponuję kurdę ciszę i pospolite ruszenie w sprawie zorganizowania pinkniku !! Co Wy na to ?
Nie można ciągle narzekać i truć, bo to do niczego nie doprowadzi, piknik sam się nie zorganizuje. Ale to już osobny temat !
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 20:08   

Inez napisał/a:
No to zorganizuj, ja chętnie przyjdę


Najlepiej przyjść na zorganizowane?! Nie będzie się podobało to narzekania, a jak się by się podobało to będzie narzekanie, że mogło być lepiej!

Najlepiej zacząć od stworzenia tematu o organizacji!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 20:09   

Inez napisał/a:
Aha, czyli pleneru nie będzie :x :x :x


Czyli jak yasiu nie zrobi to nie będzie? Chciałbym żeby plener zorganizowały najbardziej narzekające osoby w tym temacie, ja mogę jedynie podpowiedzieć jakie miałem plany.

Pamiętajmy albo w jedności siła albo nie ma nic. Jakoś rok temu wszyscy się potrafili skrzyknąć i zorganizować, a na ten rok właśnie te osoby najbardziej narzekają, bo yasiu sam postanowił zrobić koncert.

O koncercie RH+ wielu osobom mówiłem już wcześniej i wiedziało sporo osób że chcę zrobić ten koncert na rocznicę forum, wszyscy byli zadowoleni. To że termin nie podpasował idealnie w rocznicę i w imprezę plenerową to nie moja wina, jak to się mówi wóz albo przewóz. Czyli albo 4.04 albo w ogóle.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumbrzeg, koncert, na, pl, rh+, rocznice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu