Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Step up 2
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-03-02, 22:22   Step up 2

Dziś bylem i nie żaluje tego nic, a nic !!

Na prawdę dobry film, o wiele lepszy niż Step up 1 :) Swietna muzyka, zajefajny taniec i już od samego początku bardzo ciekawy film :) Polecam wszystkim kto lubi potańczyć, uwielbia takie filmy :)

Wiadomo największym hitem świata jest Dirty dancing, ale dany film już nie opowiada tak jak zawsze o tańcu i milości... teraz bardziej zauważylem milość do tańca wśród wszystkich :) i to mi się podobalo... ;) Zapraszam do kin :)

Więcej informacji o filmie: Film web - Step up 2

Jak dla mnie 8/10 ocena :D
0 UP 0 DOWN
 
gasior 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-02, 22:35   

Zgadzam sie z kolegą;] Film godny obejżenia, nie tylko dla fanów tańca :p Bardziej poświęcony ulicznemu tańcowi niż w step up 1 :P Dla mnie to na wielki plus.
Polecam, na pewno nie pożałujecie :]
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-03-02, 23:50   

Ja sie tak do końca nie zgodze bo mimo ze film ma ciekawszą muzyke i bardziej efektowne układy to fabuła jest banalna i jest to taki mix filmów o tematyce że tak powiem tanecznej, ale najwiecej porownań mozna przykleic do filmu o tytule po polskiemu Rewanż postaram sie poszperać i znaleźć tytuł orginalny ;)

Ale fakt Step up 2 jest lepszy od jedynki ale fabuła kiepska...

I szczerze mówiąc dziwie sie temu biorac pod uwage ile historii mozna "przenieść" przez taniec... A same tricki telewizyjne bądź akrobatyczne mi osobiscie nie wystarczą :evil:
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 00:57   

a2r napisał/a:
przykleic do filmu o tytule po polskiemu Rewanż postaram sie poszperać i znaleźć tytuł orginalny

nie trzeba - You Got Served gdzieś nawet mam na płytce ;)
a Step Up 2 muszę zachaczyć w najbliższym czasie, choć z tańcem niewiele mam wspólnego :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 07:19   

Wybieram się na ten film w środę i pewnie dorzucę do tematu kilka swoich groszy... W każdym razie lubię taniec, więc film powinien mi się spodobać :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 07:32   

jak dlamnie średni za mało tańca za dużo pitolenia w całym filmie tylko kilka fajnych części ( w klubach)
0 UP 0 DOWN
 
ad hoc 

Wiek: 44
Dołączył: 26 Sty 2008

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-03-03, 19:39   

Oj, a gdzie tu jest początek zdania i gdzie koniec? Gdzie tu są jakieś przecinki? Co to za słowo "dlamnie" i co to znaczy "pitolenie"? Jak Ty tak zdania budujesz to pewnie Twój taniec wygląda jak bieg na sto metrów. Ok, sorki za dygresję.

Co do filmu, to również jestem w stanie powiedzieć, że był troszkę ciekawszy niż część pierwsza, to jest pod względem tanecznym, bo w takich filmach zazwyczaj fabuła kuleje.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 20:17   

Bylem na maratonie step up 1 i step up 2 w piątek w multikinie, Przed seansem były pokazy tańca wraz z jakims kolesiem z tańca z gwiazdami. Świetny film, aktorka miała ładne piersi co też było bardzo dobrze wyeksponowane :D ( nie miała chyba innych koszulek)

Ciekawy text z filmu
... CI z akademi przyszli do klubu tańczyć i Dj mówi
: tutaj nie tańczy sie jak w tancu z gwiazdami ( napisy)
a po angielsku powiedział ze to nie jest High school musical :D
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-04, 16:38   

Step up 2 - hm... mam maleńki nie dosyt... Ogólnie to film podobał mi się, jednak mogłoby byc w nim troszkę więcej tańca, poza tym "siakiś taki" krótki był, nie wiem może takie wrażenie tylko...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-06, 20:56   

jadore napisał/a:
W każdym razie lubię taniec, więc film powinien mi się spodobać :)

Na pewno Ci się spodobał, ledwo wysiedziałaś do końca filmu, a nogi to Ci się same do tańca rwały :-P Widziałam, widziałam :-P :-P :-P Zresztą moje też jakoś tak dziwnie tuptały od czasu do czasu :jump: :jump: :jump:
Ach... było cudownie <buja> tym bardziej, że w takim doborowym towarzystwie :oczko:

Jeszcze raz dziękuję :*
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-07, 11:26   

Inez napisał/a:
Na pewno Ci się spodobał, ledwo wysiedziałaś do końca filmu, a nogi to Ci się same do tańca rwały :-P Widziałam, widziałam :-P :-P :-P Zresztą moje też jakoś tak dziwnie tuptały od czasu do czasu :jump: :jump: :jump:
Ach... było cudownie <buja> tym bardziej, że w takim doborowym towarzystwie :oczko:
miało być o filmie - nie o mnie :)

Film rzeczywiście mi się podobał, szczególnie kilka scen, np. w końcowej kiedy tańczyli swój taniec i był ten moment z biciem serca :)
Oczywiście Salsa była boska!! no i moją uwagę przyciągnął Łoś (nie Moś), swoim tańcem w stylu Michaela Jacksona - tylko lepszym :)
Ogólnie taniec extra, fabuła taka grubymi nićmi szyta oczywiście, końcówka w stylu Dirty dancing 1, ale przecież w tym filmie królował taniec, więc można wybaczyć te niedociągnięcia... :)

Ja również dziękuję za dotrzymanie towarzystwa i mam nadzieję do zobaczenia niebawem na parkiecie - damy czadu! :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-03-07, 11:38   

jadore napisał/a:
Film rzeczywiście mi się podobał, szczególnie kilka scen, np. w końcowej kiedy tańczyli swój taniec i był ten moment z biciem serca :)

Ta scena stanowczo górą :wink: Oglądałam w domku ten fragment chyba z 10 razy :jump: :jump: :jump: W ogóle najbardziej podobał mi się taniec finałowy, no i ten dodatkowy efekt, jaki dawał deszcz ;)

jadore napisał/a:
Oczywiście Salsa była boska!!

Ach... salsa wciąż gra w mojej głowie :) bo ja tańczyć chcę :>
Ostatnio zmieniony przez Inez 2008-03-07, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-03-08, 12:55   

Znalazłam!!!!
:D :D :D :jump: :jump: :jump: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:


Robin Thicke - Everything I Can't Have
Do posłuchania tutaj
0 UP 0 DOWN
 
Silver 
^__^



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 29
Dołączył: 30 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Jana Pawła II

Wysłany: 2008-03-24, 15:03   

Moim zdaniem jest to o wiele lepszy niż 1....tylko jest jeden minus, nie ma tych aktorów co w 1. Oni jacyś byli ładniejsi ale film fajowy.
0 UP 0 DOWN
 
kamcia22 
KamciA x*

Wiek: 28
Dołączyła: 19 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 19:31   

Ten film jest naleprzym filmem jaki kiedy_kolwiek oglądałam :D :D
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-03-24, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: step, up


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu