Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowy o kolarstwie - trenerach, kolarzach i ich promocji
Autor Wiadomość
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-04, 10:39   

BORAT napisał/a:
ze komus to przeszkadza to jego problem

Park chyba nie jest własnością kolarzy? Takie wypowiedzi (że o ich tonie nie wspomnę) świadczą tylko o braku szacunku do innych ludzi. Chyba chodzi o to, żeby szanować się na wzajem, tak w korzystaniu z dobrodziejstwa jakim jest park, jak i w innych aspektach życia. I wszystkim będzie się lepiej żyło.
0 UP 0 DOWN
 
Lesny 

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 18:36   

A ja słyszałem, że świetny szkoleniowiec z Brzegu pan Franciszek Moszumański dostał nową ofertę, aby szkolić polskich skoczków... Adam Małysz zaczął skakać jak za dawnych czasów. Podobno przez krótki okres go prowadził!!! :P
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 22:16   

hehehe! Widziałem jak udzielał Adamowi porad demonstrując pozycję dojazdową na górce w parku! Efekty jak widać są widoczne! Może Leśny powinieneś udać się do pana Frania po jakąś
mądrą poradę przed sezonem? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 23:04   

BORAT napisał/a:
drag ciota jeseś tyle ci powiem bardzo dobrze ze dzieciaki trenuja w parku a ze komus to przeszkadza to jego problem lepiej zeby trenowali niz łazili po imprezach i chlali przynajmniej wyrosna na facetów a nie na cioty jak ty


heh skąd mozesz wiedzieć na kogo wyrosnę?

Fakt troszkę przeszkadza mi to, ale popatrz głąbie* na temat
Cytat:
Prośba do Kolarzy Ziemi Brzeskiej
Szanuję kolarzy i zwróciłem się z prośbą do nich. Więc nie widzę sensu obrażania mnie.

*wybaczcie za słownictwo (pierwszy i ostatni raz)
0 UP 0 DOWN
 
Lesny 

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-06, 16:15   

Do Pszczoły!!!!

Człowieku lepiej nic już nie pisz o kolarstwie, bo nie masz zielonego pojęcia. Nasłuchasz się głupot od Franka i wprowadzasz ludzi w błąd. Chodzi mi o Twoje zdanie na temat złotego medalu Radka!!! Nie wiem czy wiesz, że w wyścigu drużynowym ekipa składa się z czterech kolarzy, a do mety musi dojechać min. trzech!!! Drużynie lepiej się jedzie, kiedy zawodnicy są na równym poziomie. Wtedy nie ma szarpanego tępa. A ta drużyna dojechała do mety w 4 osobowym składzie!!! Radek był drugą nogą w tej drużynie i dyktował tępo.
Mogę coś na ten temat powiedzieć, bo sam zdobywałem trzykrotnie medale w wyścigu drużynowym!!! :)
Kolarze to jest wielka brać kolarska i co jakiś czas chodzimy do mnie do sauny i wymieniamy swoje poglądy. Lejemy z takich artykułów. Ostatnio po nowym roku był u mnie Bodnar, Mazur, Zarębski, Romanik i Radek Kazimierczak. W takim samym składzie spędziliśmy Sylwestra (oczywiście z naszymi drugimi połówkami). Tylko nie pomyśl, że z rowerami!!! Bo po kilku latach z waszym trenerem możecie tak pomyśleć :!: ....
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-09, 20:38   

Ja już skończyłem ten temat. Nie wtrącam się wcale. Widzę, że na tym forum nie jestem mile widziany więc nie będę się już wcale na nim wpisaywał postów.
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 23:39   

Pszczoła napisał/a:
Ja już skończyłem ten temat. Nie wtrącam się wcale. Widzę, że na tym forum nie jestem mile widziany więc nie będę się już wcale na nim wpisaywał postów.


Kolejny dowód na twoje dziwne zachowanie! Piszesz że nie będziesz pisał żadnych postów a robisz coś całkiem przeciwnego. Dziwny jesteś! W sumie to pasujesz jak ulał do pana Franka! Podpożądkowany w 100%! Tak trzymaj! Napewno będą z ciebie ludzie! Podziwiam cię!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-02-12, 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 08:30   

Radek napisał/a:
Kolejny dowód na twoje dziwne zachowanie! Piszesz że nie będziesz pisał żadnych postów a robisz coś całkiem przeciwnego. Dziwny jesteś! W sumie to pasujesz jak ulał do pana Franka! Podpożądkowany w 100%! Tak trzymaj! Napewno będą z ciebie ludzie! Podziwiam cię!


I dobrze, że Pszczoła piszę, niech próbuje walczyć o swoje - byle z kulturą Życie zweryfikuje, co i jak. Natomiast Radek chyba należy przymrużyć oko na młodsze osoby i ich argumenty , które z pewnością będą się zmieniały. Forum każdego może czegoś nauczyć, nawet Ciebie Radku :)

Pszczoła napisał/a:
Widzę, że na tym forum nie jestem mile widziany więc nie będę się już wcale na nim wpisaywał postów.


Ależ mylisz się, co prawda forum to nie jest kółko wzajemnej adoracji, gdzie tylko będą poklepywać ... ale nie warto się zrażać do forum, bo ktoś w jakimś temacie nie zgadza się z naszymi poglądami !!

Ok. To już koniec offtopica :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 20:06   

smooth napisał/a:

I dobrze, że Pszczoła piszę, niech próbuje walczyć o swoje - byle z kulturą Życie zweryfikuje, co i jak. Natomiast Radek chyba należy przymrużyć oko na młodsze osoby i ich argumenty , które z pewnością będą się zmieniały. Forum każdego może czegoś nauczyć, nawet Ciebie Radku :)
smooth napisał/a:
Ależ mylisz się, co prawda forum to nie jest kółko wzajemnej adoracji, gdzie tylko będą poklepywać ... ale nie warto się zrażać do forum, bo ktoś w jakimś temacie nie zgadza się z naszymi poglądami !!

zgadzam się z tobą, staram się przedstawić swoje racje, jest to forum dyskusyjne dlatego twardo stoję przy swoim, w żaden sposób nie staram się zrażać Pszczoły do forum ani do tematu związanego z tym sportem, po prostu zależy mi na prawdziwych informacjach dlatego staram się weryfikować pewne posty pisane przez Pszczołę, szanuje trenera Moszumańskiego za jego prace z młodzieżą w sumie dzięki niemu rozpoczęła się moja przygoda z tym sportem ale niestety nic innego dobrego nie mogę powiedzieć. Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Lesny 

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 23:51   

Wczoraj rozmawiłem z trenerem z Jelcza i opowiedział mi ciekawą historię o Moszumańskim! Pewnie Wam opowiadał, że był trenerem też w Jelczu. Tak był przez tydzień i nawet dostał motor klubowy! Przyjechał nim do klubu i mówił, że coś słabo ten motor jeździ! Trenerzy z klubu wyszli, patrzą silnik cały czerwon!!! Przejechali się nim i szedł jak burza, a Franek do nich: "Aaa to tutaj się biegi zmienia!" Przyjechał oczywiście na jedynce! :)
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-13, 07:46   

Kończę dyskujsje i kłótnie na temat naszego kolarstwa. Na tym forum będę się tylko pojawiał, aby przedstawić wyniki z wyścigów.
0 UP 0 DOWN
 
BORAT 

Wiek: 88
Dołączył: 03 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-14, 22:10   

A ten Tomasz Leśniak to ściga sie jeszcze? bo kiedyś słyszałem że się skończył i pracuje w Angli
0 UP 0 DOWN
 
Paweł P Kolarz 

Wiek: 34
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-15, 15:36   

Pozwolę sobie odpowiedzieć że się ściga :arrow: co zresztą widać ponieważ na forum są pokazane wyniki ...
0 UP 0 DOWN
 
BORAT 

Wiek: 88
Dołączył: 03 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-15, 18:32   

Acha bo słyszałem od Franka Moszumańskiego że skończył z kolarstwem
0 UP 0 DOWN
 
nick 

Wiek: 31
Dołączył: 26 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: się wziołem?

Wysłany: 2007-02-17, 20:44   

Moderatorzy niech najlepiej zamkną ten temat bo on służy tylko do oczerniania p Moszumańskiego. Wydaję mi się że nie ma sensu nadal go kontynuować. Ludzie przecież p Moszumański nie zrobił Wam żadnej krzywdy a wszyscy go potępiacie. On się stara jak może aby zdobyć pieniądze dla klubu i wspierać kolarzy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ich, kolarstwie, kolarzach, promocji, rozmowy, trenerach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu