Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychcza
Autor Wiadomość
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-02-01, 11:40   

Od 1. lutego Telekomunikacja Polska wprowadza zmiany w swojej ofercie szerokopasmowego dostępu do Internetu - neostrada tp.

TP znosi wszystkim dotychczasowym i nowym klientom limity transferu danych. W zeszłym roku limity przekraczało zaledwie 7% użytkowników.

Wszystkim użytkownikom opcji 128 kb/s prędkość zostanie bezpłatnie podniesiona do 256 kb/s. Będzie to dotyczyło 354 tys. klientów - objętych umową terminową jak i bezterminową. Dotyczy to także oferty neostrada tp na godziny. 62% klientów korzysta z opcji 512 kb/s i wyższej.

Zmiany mają objąć wszystkich do 15. marca - powiedziała Kornelia Mathea, szefowa dywizji usług dla domu w TP, przedstawiając podczas konferencji nową ofertę.

Najbliższe dwa lata - zdaniem TP - będą wyjątkowe pod względem przyrostu użytkowników szerokopasmowego Internetu w Polsce. Bariera dostępności została już przełamana, teraz ma przyjść kolej na barierę cenową.

telepolis.pl
Ostatnio zmieniony przez Rich Kramer 2007-02-01, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-01, 11:47   

To ja mam question, ja posiadam neostradę 512, czy zmiany ewentualne zostaną wprowadzoe automatycznie czy trzeba gdzieś się zgłaszać i się o to dopominać :?:

I czy w ogóle jakieś zmiany mnie obejmą, bo jest wspomniane tylko o użytkownikach opcji 128 :?:

Rich Kramer napisał/a:
Wszystkim użytkownikom opcji 128 kb/s prędkość zostanie bezpłatnie podniesiona do 256 kb/s.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-01, 11:56   

ze niby limity znosza? hmm ciekawe czyli jak mam limit 50 giga na miesiac to teraz bede bez limitu ile sciagne tyle moje?? czy cos zle zrozumialem?
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-01, 12:03   

Za pozno... :) ja juz zrezygnowalem z neostrady. Pospieszyli sie z tym strasznie... Mozesz podac jakies zrodlo tej wiadomosci?
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-01, 14:00   

Saw_woman napisał/a:
o ja mam question, ja posiadam neostradę 512, czy zmiany ewentualne zostaną wprowadzoe automatycznie czy trzeba gdzieś się zgłaszać i się o to dopominać

Z tego co można przeczytać to zmiany (podniesienie prędkości ) obejmą tylko użytkowników opcji 128. Odbędzie się to automatycznie. Co do 512 to tylko zniknie limit.
blaster napisał/a:
e niby limity znosza? hmm ciekawe czyli jak mam limit 50 giga na miesiac to teraz bede bez limitu ile sciagne tyle moje?? czy cos zle zrozumialem?

Dokładnie (tak było już kiedyś - limity zostały wprowadzone jakieś 2,5 roku temu o ile dobrze pamiętam) czyli teraz, po zniesieniu limitów - ile naciągniesz to twoje
hajtek napisał/a:
... Mozesz podac jakies zrodlo tej wiadomosci?

żródło zostało podane pod informacją (www.telepolis.pl) bazują na konferencji z szefową dywizji usług dla domu TP, więc chyba wiarygodne.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-01, 14:20   

tylko loguje sie do panelu neostrady zeby sprawdzic limit sciagnietych danych i ile mi zostalo i pisze ze nadal mam limit 50 ggia wiec co s nie teges :P
0 UP 0 DOWN
 
krln 



Wiek: 39
Dołączył: 11 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pytasz a wiesz ...

Wysłany: 2007-02-01, 14:33   

respect dla Streżyńskiej bo to jedyna osoba ktora poki co kuma o co w tej branzy chodzi - tepsa nie upadnie zbyt predko ale o 365 mln zl kary za szybko nie zapomni wiec poki co staje na glowie dla kochanych klientow :) , ja na szczescie juz wyswobodzilem sie z pod jarzma tyranii i tego samego wam zycze

maksymalnych transferow 8)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-01, 15:02   

tutaj trochę bardzije oficjalne źródło http://www.tp.pl/prt/pl/o...asowe?_a=610557
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-02, 17:15   

To jest prawda z tym ściągnieciem limitów transferu, ja juz to odczułem bo ściągnełem ponad 10 giga transferu i dalej miałem max podczas sciągania :D .Brawo dla TP wreszcie pomyslał ktoś jak zatrzymac klienta,teraz czekam na podwyższenie transferu do 1 MB za ta samą cene :-P
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-02, 21:19   

Zaczynają się pojawiać artykuły, które sygnalizują możliwe kolejne zmiany na korzyść abonentów Neo, w związku z rosnącą konkurencja i masową migracją użytkowników do konkurencyjnych dostawców internetu. Po Netii i Energisie maja podobno pojawić się kolejni. Zaczyna robić się ciekawie, zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Na pewno zwiększenie liczby konkurentów tepsy wyjdzie nam - użytkownikom na zdrowie. Artykulik Tutaj
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-02-03, 19:07   

dlatego ja pozostane narazie przy Neo w sumie tylko pół roku mi zostało do końca umowy a sytuacja się robi coraz ciekawsza i pewnie za jakiś czas ceny spadną mam nadzieje że jak najwięcej i za pół roku wybiore najlepszego i najtańszego operatora
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dotychcza, predkosc, quotneostrady, tp, tpquot, zwiekszy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu