Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Białoruś w internecie czyli jak Grzegorz Surdyka polity
Autor Wiadomość
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:04   

Oki!!!Ale droga moderatorko usunełaś także wiele istotnych rzeczy :( ...mnie naprawde urazilo to,że Grzegorz oskrżał prawie wszystkich,że są jedną osobą,że muszą tak pisać itd.A to bzdura.Możesz coś w tym kierunku zrobic?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:06   

PK napisał/a:
poniżej wkleję post który też może będzie wykasowany ...


Zachęcam wszystkich do lektury regulaminu forum :
Cytat:
Z6. Pisania jednakowych postów lub tematów w różnych działach forum


Panie PK,
Pana tekst ukazał się w trzech wątkach :
- Usterki w forum
- Burmistrz Brzegu wykluczony z PO
- i tutaj.

Pani Stara PO-wianko,
Pani post też się dubluje.

Teraz z ramienia powierzonych mi obowiązków na forum powinienem Was ukarac ostzreżeniem. Tylko czy jeżeli to zrobię to zostanę oskarżony o stronniczość. Nagle się okaże że forum jest "surdykowe". Zatem powinienem wykonać swój obowiązek, czy ze strachu przed "pieknym" artykułem w Panoramie dac sobie spokój :?:
Litości - skończcie z ta Białorusią i teorią spisku :!:

Pozdrawiam
Andrzej A. aka alferx
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-30, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:14   

A o czym mam napisać artykuł?
Może o tym że regulamin jest podobnie interpretowany jak regulamin PZPN?
Blokuj, banuj co chcesz alferx.
Tylko proszę nie pisz że to co robisz/robicie to wolność/intermet/młodzi ludzie itp
Jestem troszkę zniesmaczony tym wszystkim.
Pomyśl troszkę chłopie z całym zespołem
pozdrawiam
Paweł
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:21   

Jak widzisz Alfer tylko ja miałam odwagę zrobić to co należało, ale to nie jest teraz ważne. Jak zawsze powtarzam forum było, jest i będzie najważniejsze.

I już po wszystkim, macie spowrotem swoje bagno w stanie nienaruszonym. Miłego tarzania się w tym błocie.

Ps. Ostrzeżeń nie usunę.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:23   

Panie i Panowie!
Wystarczy!
Dostarczacie bezpłatną rozrywkę tym, których powinniście ścigać bezkompromisowymi pytaniami, czyli politykom.
Nie zauważyliście, że ciężar dyskusji przeniósł się z wyborów na wolność słowa w necie? Przecież to także nie na temat, a nawet moderatorzy w tym uczestniczą. Panie PK, Arleto, dajcie już spokój zespołowi forum. Oni sami przemyślą i napewno naprawią nieprzemyślaną decyzję Pani Inez. Trochę wiary w ludzi...! A my wracajmy do polityki, zamiast kłócić się o chwilowo wykasowane posty.
Pozdrawiam obie strony sporu (bo przecież nie konfliktu)! ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:27   

Pani Inez!
Szczerze gratuluję!
Super, że są tu ludzie, którzy potrafią nie tylko gadać, ale czynem udowodnić, że umieją przyznać się do blędu i go naprawić.
Słowa uznania.
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:28   

Wiecie co jak dla mnie to ten temat chyba w ogole powinien zostać usunięty-bo wzbudza niepotrzebne emocje-nie chcialam urazić ani zespołu forum,a tym bardziej Pani Inez!!Pozdrawiam serdecznie!
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:35   

PK napisał/a:
Jestem troszkę zniesmaczony tym wszystkim.


Mogę się tylko domyślić, że nie tak sobie Pan wyobrażał możliwość wykorzystania forum do własnych celów. Nie czerujmy sie, każdy chce wykorzystywac każde media do swych celów a w szczególności politycy i urzędnicy (p. Surdyka też), jeszcze do tego niezależne (prywatne) i prowadzone przez ludzi o polityce nie mające zielonego pojęcia.

Przyznam, że polityka zawitała na tym forum przypadkiem, a mianowicie od cytatu artykułu z NTO na temat wykluczenia Burmistrza z partii. Pojawił się Pan Surdyka i zaczał przedstawiac swoje poglądy. Za nim przyszli następni i zaczeła się gadka o wyborach.
Postanowiliśmy wyjść na przeciw i umożliwić politykom przedstawienie się tutaj.
Niestety inaczej sobie wyobrażaliśmy debaty polityczne tworząc dział "wybory samorządowe" bo tak naprawdę nikt z nas nie miał pojęcia polityce.

Z miła chęcią, gdybym mógł, cofnał bym czas i debaty samorządowe na tym forum zlikwidował od razu m.in. (a może przede wszystkim) Pana Surdyki, bo od nich się zaczęło to całe politykowanie na tym forum.

PK napisał/a:
Pomyśl troszkę chłopie z całym zespołem

Faktycznie musimy się zastanowić, czy całkowicie z polityki nie zrezygnowac na tym forum i przywrócić stan rzeczy jaki miał tydzień temu gdy forum było tylko www.forumbrzeg.pl a nie jak teraz www.forumpolitykabrzeg.pl
Dużo młodych ludzi (nie mających prawa głosu w wyborach) przestało odwiedzać to forum po zalewie fali polityki.

PK napisał/a:
PS4. JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI TRZEBA BĘDZIE STFORZYĆ ANTY FORUM

Za zrealizowanie tego planu będe bardzo wdzięczny i przeniesienie politykowania z dala od tego forum.

pozdrawiam
Andrzej A.
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:52   

To chyba by było najrozsądniejsze-zrezygnować z tego tematu!!!!
0 UP 0 DOWN
 
andrzej k 


Wiek: 64
Dołączył: 26 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 01:00   

Sorki !
Nie było mnie ze dwa dni, a tu taka jazda!
Wielka Pardubicka się chowa.
Ale tak poważnie, to wygląda trochę tak, jak wyścigi chartów gdzie zostaje wypuszczona przynęta i swora zapierdziela.
Gdyby ktoś (tak jak ja w tej chwili) przejrzał spokojnie te posty mógłby wysnuć tylko jeden wniosek - ktoś jest tu przynętą, a pozostała część pędzi ujadzjąc i tracąc całkowicie cały sens tego wyścigu.
Wyluzujcie, bo piana na pyskach pozatyka wam kubki smakowe.
Ps.
A co do wcześniejszego poematu PK( z wczoraj), ty się mniemasz redaktorem przecież ty już prawie płaczesz!!!!!!!!! :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 09:19   

Andrzeju K,
Panie "Andrzeju K"!
A tyle mówił Pan o odwadze przedstawiania się imieniem i nazwiskiem!
Tyle Pan tu nakrzyczał swoim zwyczajem na wszystkich, którzy tego nie robili!
A tu taka plama...
Czemu-ż to Pan G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) tworzy sobie wirtualnych sojuszników?
Czyżby realni nie istnieli?
Panie Andrzeju K.
Proszę w końcu powiedzieć mi, czy Pan G.S. bedzie kandydatem na burmistrza? Bo Pan, "Panie Andrzeju K." to napewno wie...!
Pozdrawiam ciepło "obu" Panów ;-)
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-08-30, 18:19   

Rzygać się chce jak czytam to, co się dzieje teraz na forum w tym temacie. Każdy kto nie myśli jak szanowny PK (nie wnikam i nie osadzam czy dobrze czy źle-żebyśmy się dobrze zrozumieli szanowny panie "redaktorze" PK) jest be i jest Grzegorzem Surdyką. A jeśli chodzi o porównanie z Białorusią to raczej pana to dotyczy, tylko że brak możliwości ingerencji w forum i to co się na nim dzieje. Pewnie wielki żal ściska-prawda? A może złość że brak narzędzi dzięki którym można by zaingerować i poustawiać posty po swojemu? Też nie wiem w ilu osobach pan występuje. Może święta trójca? A może jeszcze więcej? Nie interesuje mnie to wcale i nie zamierzam w to wnikać. Nie zamierzam też już więcej czytac tego tematu. Ten stek pomówień, sączący się jad-mam to na codzień w telewizji. Nigdy nie czytałem panoramy brzeskiej jak i raczej żadnych brzeskich gazet. Ale jeżeli była pisana w takim stylu to nie żałuję. Szkoda czasu. A co odpowiedzi na pytanie czy będzie kandydował na burmistrza - przyjdzie czas to powie - jak i reszta chętnych. Nic to nam nie da że będziemy wiedzieli wcześniej oprócz pana PK, burmistrza i reszty chętnych do tego miejsca. I zamiast w październiku to już cały wrzesień będą nas raczyć swoją pisaniną i bzdurami. Powiem szczerze - ja nie chcę.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 18:40   

Drogi Panie cybermac
1. nie uważam, że każdy kto myśli inaczej niż ja jest G.K
2. nigdy nie chciałem ingerować "we forum"
3. występuję tylko w jednej osobie - zostałem wywołany do tablicy przez Pana Grzesia
4. podpisuję się tak jak chciał prawdziwymi imionami i prawdziwym nazwiskiem
5. w czym pomówiłem - proszę wskazać - jeśli to prawda odwołam
6. w "temacie kandydowania": dziękuję, że Pan odpowiada za Pana Grzesia - czyżby był Pan jego rzecznikiem
7. proszę zwrócić uwagę, że to Pan G.S. rozpoczął całą awanturę swoim tematem :
PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wydaniu
8. co Pan powie o jadzie w tamtym temacie
Z harcerskim pozdrowieniem
czuwaj :-) )
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 18:48   

cybermac napisał/a:
Każdy kto nie myśli jak szanowny PK (nie wnikam i nie osadzam czy dobrze czy źle-żebyśmy się dobrze zrozumieli szanowny panie "redaktorze" PK) jest be i jest Grzegorzem Surdyką.

Drogi forumowiczu chcialam tylko zaznaczyć,że i Pan Grzegorz posądzał tych,ktorzy mieli do niego jakieś "ale" czy pytania,posądzał o bycie politykiem,albo stweirdzał,że za wszystkimi nickami kryje się jedna osoba....więc nie wiem....to też trochę nie ok!!Prawda?Ja chce żeby Pan Grzegorz udzielił się,bo chyba zapomniał o nas????
Pozdrawaim!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 19:16   

Dzień dobry,

chciałam tylko sie pochwalić, że napisałam do Grzesia na pw - bo nauczyła mnie wczoraj pani Inez, no i już umiem i nawet gdyby ktoś chciał to ja z mojego ignorowanego internetu mogę pisać do Grzesia - tak, żeby tylko on mógł czytać.

Aha i pani Inez zabrała już ostrzeżenie, które miałam, bo w tym ignorowanym internecie już mi wcale nie jest potrzebne i nie muszę się niczego bać, że nikt mnie nie przeczyta.

Dziękuję pani Inez, bo była taka wielkoduszna i miła. Tylko nie wiem, czemu temu co napisał o mnie babsztylu zabrała również ostrzeżenie. On wcale nie jest taki miły, jak na tym zdjęciu co go ma. Natomiast Grzegorz jak chce to potrafi być naprawdę miły. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, a szczególnie Inez, Grzegorza S i pana jareckiegorr bo tak krótko, ale jakże ładnie pisze.

muszę na razie kończyć, ale jestem strasznie zadowolona z tylu nowych znajomości i nawiązanych przyjaźni
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bialorus, czyli, grzegorz, internecie, jak, polity, surdyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu