Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:19
[21-27.08.2006] Camera Alta Ripa - Brzeg w obrazie i słowie
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-23, 20:53   

Jamps napisał/a:


Jesteś największym malkontentem na tym forum i tobie żadna pora nigdy nie będzie pasowała. ..etc


Uważam Jamps, że trochę przesadziłeś i na za dużo sobie pozwoliłeś. To co robię w wolnym czasie jest moją prywatną sprawą i czy spędzam go w Relaxie, Wodniku czy też bibliotece nie może podlegać rozliczeniu przez osoby z gruntu mi dalekie i obce. A do tego tak nieżyczliwe, jak to wynika z Twojej wypowiedzi. Nie podoba Ci się to co piszę - walisz ignora i śpisz spokojnie.

Nie omieszkam dodać, że z Tobą miałem przyjemność spotkać się T Y L K O przy okazji kart albo knajpy. Natomiast z innymi forumowiczami nie tylko. Spotkaliśmy się chociażby w kinie czy też galerii BCKu. Także na Jarmarku Średniowiecznym etc... Nie widziałem Cię też na żadnym koncercie Lisztowskim, a byłem na kilku ostatnio. Udało mi się w miarę aktywnie uczestniczyć w spotkaniach Syfonu, a Ciebie jakoś tam nie widziałem. Podobnie jak całej masy innych ludzi rzekomo potrafiących pisac i czytać. Zresztą mniejsza...

Chciałbym skromnie zauważyć, że ktoś nadał Stowarzyszeniu Żywych Poetów status organizacji użyteczności publicznej i jako członek tego "publicyty" mam prawo do wyrażania swoich opinii. To nie jest Klub Prywatnych Przedsiębiorców samofinasujący się. Podobnie jest z BCKiem i innym organami administracji tego miasta.
Jestem jednym z wielu ludzi utrzymujących etaty tu czy tam. Tylko osoba, która doświadczyła w naszym państwie uroków bycia prywatnym przedsiębiorcą wie, co to znaczy PŁACIĆ PODATKI z toporem EGZEKUTORA nad karkiem. Dlatego wybacz kolego, ale daleko głeboko mam to, co wypisujesz. I raczej dalej będę pozwalał sobie na wyrażanie własnego zdania na różne, nurtujące mnie tematy, ze SZCZEGÓLNYM naciskiem na imprezy stricte kulturalne i rzekomo organizowane dla społeczności miasta Brzegu.

Malkontenci Wszystkich Krajów Łączcie Się! Trzeba skopać kilka tyłkow.

F.

PS
Jeśli uważasz, że Forum puchnie od narzekań, maile i telefony do admina i modów posiadasz. Oni wiedzą co robić, jeśli uznają, że malkontenci przeginają.
Chciałem też zażądać przeprosin za ingerencję w moje życie prywatne, ale daruję sobie. Wolę pomalkontencić z równymi sobie.



Franco
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-09-01, 08:19, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-23, 20:59   

Radek W. napisał/a:
zmiany w programie były do ostatniej chwili, niestety. termin a scislej jego zmiana (bo poczatkowo te z miał byc inny) został podyktowany w sumie przez ... CIACH ...
Był na przykład tez pomysł żeby zamówic fotografa wielkoformatowego, platformę na wysiegniku i zrobic zdjęcie wszystkich brzeżan. No i wiele innych pomsyłów.


Dokładnie o tę ostatnią część programu mi chodziło. Byłem przekonany, że jutrzejsza akcja właśnie ję obejmuje.
Dziękuję za wyjaśnienie.

F.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-24, 01:55   

tia, piekna idea by była, ale koszty panie, koszty takie, że jezusie maryjo. Jak na stowarzyszenia które, ekhm ma aktywa w tej chwili poniżej serdniej pensji krajowej to koszty w ogóle nie do wyobrażenia.
W tej, nader okrojonej formie ledwo co projekt sie odbywa (wisiał na wlosku juz razy kilka, podziekowania za ratunki beda przy wernisażu 1 wrzesnia). Gadaliśmy z Asią Wardą, koordynatorką Camery, że byc może jakby dobrze przysiasć i zakombinować, to moze takie wspólne zdjęcie brzeżan - np. na Rynku udałoby sie zrobić w przyszłym roku.
Dla wszystkich jest/będzie Ściana Wolnego Obrazu, sam mam zamiar tam przyniesc to i owo, żeby zawisło, z moich brzeskich perygrynacji.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-24, 07:17   

No to trzymać kciuki - do przyszłego roku wiele rzeczy może ulec zmianie, może projekt wesprzą jacyś prywatni przedsiębiorcy, do których dotrze się różnymi dziwnymi ścieżkami, których nikt nie zna, może jacyś świeżo upieczeni studenci kulturoznawstwa z naszego miasta wydębią jakąś kase tu czy tam :) .
Powodzenia w tym co jest.

Na marginesie - takie właśnie działanie - budowanie szerokiego planu w wielu punktach i realizowanie ich albo nie w zależność od okoliczności bardzo mi odpowiada i jest zgodne moim pojęciem projektowania imprez. Jeśli program czegoś obejmuje raptem dwie, trzy atrakcje, zawalenie się już jednej z nich w zasadzie wykłada imprezę. Jeśli projekt jest wielowątkowy, wypadnięcie jednego czy dwóch punktów nie spowoduje zachwiania się programu.
Gratulacje złożę już po imprezie.

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-24, 09:07   

wiec kto idzie dziś ?
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-24, 14:02   

Gratulacje to dla dziewczyn Asi i Olgi - to ich samozaparcie i determinacja sprawiły że ta impreza ma miejsce w takiej postaci. No i ze im sie chcialo z Warszawy jeździć, impreze w Brzegu robić.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-08-25, 08:06   

Radek W. napisał/a:
Gratulacje to dla dziewczyn Asi i Olgi - to ich samozaparcie i determinacja sprawiły że ta impreza ma miejsce w takiej postaci


byłem, dałem się sfotografować z rodziną, a przy okazji trochę się ubawiłem oglądając jak inni przychodzą
najbardziej zadziwiła wszystkich pani w średnim wieku, która założyła piękny kapelusz, bluzeczkę w wielkie kwiaty i ażurowe rękawiczki - wyglądałą jak autentyczna dama z lat 20. XX wieku, a do tego miała piękny portret swojej mamy - jak widać po tej akcji nie tylko młodzi ludzie mają fantazję
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-25, 12:29   

no akcja została zamknięta o 18:30, wiem bo pomagałem Kubie który robił zdjęcia demontować blendy do lamp żarowych i wszyscy tę Panią przezywali bardzo mocno. W sumie trzaśnięto portrety rodzinne 34 osobom. Będzie fajny materiał a co.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-31, 15:56   

Stowarzyszenie Żywych Poetów i Fundacja Miasto zapraszają na wernisaż projektu Camera Alta Ripa, który odbędzie się 1 września o godzinie 17.30 w Galerii Brzeskiego Centrum Kultury w Ratuszu.



Olga Pogorzelska i Joanna Warda
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-31, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-01, 09:13   

Inez napisał/a:
Stowarzyszenie Żywych Poetów i Fundacja Miasto zapraszają na wernisaż projektu Camera Alta Ripa, który odbędzie się 1 września o godzinie 17.30 w Galerii Brzeskiego Centrum Kultury w Ratuszu.


Więc kto dziś się wybiera :?:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-01, 11:13   

Devon napisał/a:
Więc kto dziś się wybiera :?:

Ja chętnie bym się wybrała, ale nie wiem jak będzie, bo Kimi ma prackę :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-01, 11:19   

My idziemy obowiazkowo, bo będą tam nasze zdjęcia...
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-01, 12:35   

Niestety nie będe mógł przyjśc :(


Inez napisał/a:
Ja chętnie bym się wybrała, ale nie wiem jak będzie, bo Kimi ma prackę


Hmmm a do ktorej ma pracke :?: Może autobusem on sie w rynku zatrzymuje (chyba)
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-09-01, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-01, 12:43   

Devon napisał/a:
Hmmm a do ktorej ma pracke :?:

Aż skończy :cry: Jeszcze zobaczę, jak coś to może rowerkiem :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-01, 13:26   

no ja die z urzędu niejako, chociaż żadnego niepełnię:)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 08, 2006, 2127, alta, brzeg, camera, obrazie, ripa, slowie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu