Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
koncert w Ambrozji
Autor Wiadomość
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 19:40   koncert w Ambrozji

W piątek 13 kwietnia w kawiarni Ambrozja odbył się koncert brzeskich wykonawców. Może ktoś był na tym koncercie i chce się podzielić wrażeniami. Zapraszam do dyskusji.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

  Wysłany: 2007-04-16, 19:49   

z tego co wiem to tam co jakiś czas są 'koncerty', ale nigdy nie bylam.... warto sie wybrac na taki koncert? czy to tylko strata czasu?
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-04-16, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 19:52   

No jak uważasz. Jeśli interesuje cię co robią brzescy muzycy, to chyba najlepsze miejsce, bo innego po prostu nie ma, a w BCK koncerty brzeskich kapel odbywają się raczej sporadycznie.
0 UP 0 DOWN
 
naaliaa 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Sty 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 19:54   

Ja byłam na tym koncercie :) Był świetny! Naprawdę, warto czasami odwiedzić Ambrozję w czasie koncertu. Szkoda tylko, że tak szybko sie skończyło, bo mogło potrwać jeszcze dłużej (przynajmniej do rana). Ekstra muzyka, naprawde. Polecam takie koncerty!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 20:00   

pan ciekawski napisał/a:
W piątek 13 kwietnia w kawiarni Ambrozja odbył się koncert brzeskich wykonawców


Hi hi, no wyjdzie na to, że też będę nieco ciekawski.. ale kto grał..?
ps.
Kurcze nie wiedziałem o tej imprezie :(
0 UP 0 DOWN
 
naaliaa 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Sty 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 20:06   

Grał Cezary Czternastek, ale tylko jeden numer, Czwarty Wymiar (świetnie!!!),Paweł, nie pamiętam nazwiska( też świetnie), Ulice, zespół szantowy, nie pamiętam nazwy, a nawet dyrektor z nowego ogólniaka....
Bardzo różna muzyka, ale grana z zaangażowaniem....Warto było...
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 20:11   

to ja podam wszystkie nazwy i nazwiska (bo akurat znam):
Cezary Czternastek, Paweł Kaśków, Dariusz Byczkowski, North West Passage, Czwarty Wymiar, Ulice. Te dwa ostatnie zespoły grały w niepełnych składach, ale jakoś dali radę. Ach zapomniałem jeszcze dodać, że na bębnach grał Romek Niemiec.
Ostatnio zmieniony przez pan ciekawski 2007-04-16, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 20:24   

:( Kurcze, no szkoda bo oczywiście Cezarego słyszałem i za każdym razem słucha się go elegancko, Ulice również słyszałem nie raz ...reszta nazw i nazwisk obiła mi się o uszy... (zresztą o Czwartym Wymiarze jest temat na forum).. i z miłą chęcią zobaczył i usłyszałbym ...
Zastanawia mnie jak wypadły Ulice.. ciekawy jestem ze względu na fakt iż zazwyczaj grają w większych miejscach.. jak na przykład w BCK.. właściwie to ogólnie jak było ?
Rozumiem, że
pan ciekawski napisał/a:
North West Passage
to
naaliaa napisał/a:
zespół szantowy

Czyli jeśli podsumuję ten koncert jako mieszanka bluesa, szant i pop-rocka, to będzie to trafne ?
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 20:30   

niezupełnie :) , z szantami trafiłeś w dziesiątkę, blues to oczywiście Cezary Czternastek, pop-rock to Paweł Kaśków, ale reszta raczej wymyka się spod kontroli.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 20:40   

pan ciekawski napisał/a:
pop-rock to Paweł Kaśków


No ja właśnie mając na względzie Ulice których twórczość troszkę mi się kojarzy z U2, myślałem o pop-rocku

A czy Paweł Kaśków ma może jakąś swoja stronę w sieci, gdzie można by "liznąć" troszkę jego twórczości.. zresztą to samo dotyczy się pozostałych muzyków / zespołów.. ?
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 20:51   

Ulice tym razem grały tylko dwa numery i były to covery starych punkowych polskich zespołów - Deutera "Moja generacja" i Tiltu "To co czujesz, to co wiesz". Paweł ponoć ma swoją stronkę, ale nie znam adresu, reszta raczej nie, choć wiem, że Cezary ma swoją stronę na jakimś niemieckim portalu, ale teraz nie pamiętam adresu. Jak go znajdę, to go tu wkleję, ale potrwać to może nawet kilka dni.
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2007-04-16, 21:04   

Oczywiście, jak zwykle nic nie wiedziałem - kurde. Czy jest jeszcze jakieś inne miejsce gdzie można dowiedzieć się o koncertach w ambrozji prócz na szybie owego lokalu ??
0 UP 0 DOWN
 
pan ciekawski 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z kosmosu

Wysłany: 2007-04-16, 21:11   

juru napisał/a:
Oczywiście, jak zwykle nic nie wiedziałem - kurde. Czy jest jeszcze jakieś inne miejsce gdzie można dowiedzieć się o koncertach w ambrozji prócz na szybie owego lokalu ??

raczej nie:), ale ul. Długą i tak większość mieszkańców naszego miasta chodzi prawie codziennie. Wystarczy zerknąć :)
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 55
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-16, 21:51   

Byłem tam wcześniej na kilku koncertach Cezarego Czternastka,Grupy szantowej Jaśka P.Krzysztofa Jakubowa itd.TAM jest super atmosfera i pełny lokal publiczności.Polecam te spotkania kulturalne dyrekcji BCK.Może warto zainwestować w naszych artystów.
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2007-04-16, 21:56   

pan ciekawski napisał/a:
juru napisał/a:
Oczywiście, jak zwykle nic nie wiedziałem - kurde. Czy jest jeszcze jakieś inne miejsce gdzie można dowiedzieć się o koncertach w ambrozji prócz na szybie owego lokalu ??

raczej nie:), ale ul. Długą i tak większość mieszkańców naszego miasta chodzi prawie codziennie. Wystarczy zerknąć :)


Kurcze ja właśnie mieszkam na drugim końcu Brzegu i na Długiej nie jestem codziennie :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ambrozji, koncert


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu