Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Grochowski ???
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-06, 01:05   

Mariusz napisał/a:
Ci, którzy wyznają zasadę "obrzuć błotem, a zawsze coś z tego zostanie" mają zupełnie odmienne ode mnie wyobrażenie polityki. Ja wszystkich moich rywali oraz członków mojego i innych komitetów wyborczych traktuję z największym szacunkiem.
Pozdrawiam
Mariusz Grochowski

Ładnie powiedziane.
Tylko, że niektórzy wyborcy mogą to odebrać jako zgodę na treść tego błota, bo - zgodnie z prymitywną logiką - kto nie zaprzecza, ten się zgadza. Albo nie wie, co powiedzieć.

Na szczęśnie to nie ja kandyduję i nie mój komitet wyborczy potraktowano takimi obwinieniami, jak pan Jakubów potraktował KW PiS, ale chyba nie potrafiłabym zachować takiego spokoju jak pan Grochowski wobec zarzutów, z których niektóre mają wręcz kryminalny charakter.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-15, 18:16   

Coś nam pan Mariusz zamilkł był jakoś...
Jakby przestało mu na głosach forumowiczów zależeć.
A szkoda, bo ja np. lubiłam czytać jego posty. Coś tam z nich wynikało. Może panie Mariuszu jednak warto do nas wrócić?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-18, 19:25   

Na plakatach Pana Mariusza pojawiły się napisy " darmowy internet dla mieszkańców miasta" dobry chwyt reklamowy, tak samo jak to przejście podziemne z zamku do Rynku. Bajki, jeszcze raz bajki, jak coś to internet darmowy, tak jak w innych miastach np. Gdansku istnieje tylko w centrum miasta, korzystają z niego turyści, ma zasięg 100 m od centrum!! Panie Mariuszu, czy wie Pan, jaki jest koszt, aby całe miasto miało darmowy internet.....olbrzymi. Ponadto są sprawy pilniejsze, takie jak druga przeprawa na Odrze, niż wspomniana sprawa.To są takie gruszki, przenosi Pan rządy PiS z Warszawy na nasze podwórko, wstyd!!!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-18, 19:35   

Jest mała różnica między:

kapki99 napisał/a:
" darmowy internet dla mieszkańców miasta"


a

kapki99 napisał/a:
całe miasto miało darmowy internet


Więc tak może i jest to chwyt reklamowy i raczej należy go interpretować jako zaistnienie punktów dostępowych z darmowym internetem.
Na przykład w PUP na drugim piętrze już jest takie urządzonko z darmowym internetem dla petentów.. ale jest małe ale.. jest umożliwiony dostęp tylko do stron związanych z pracą i jej szukaniem :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-18, 19:46   

Możliwe, że Pan Grochowski wybrnie tak zręcznie z obietnic wyborczych :D
A z przejściem podziemnym między zamkiem, a ratuszem ciekawe jak wybrnie... pewnie jakieś ruchy górotwórcze spowodują, że nagle sie zapadnie...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-18, 19:53   

kapki99 napisał/a:
Możliwe, że Pan Grochowski wybrnie tak zręcznie z obietnic wyborczych


Jeśli burmistrzem nie zostanie to jego obietnice się automatycznie skasują, a te ruchy górotwórcze to nie lepiej spowodują, że wzniosą się nowe budynki w Brzegu !!
0 UP 0 DOWN
 
pawelK.
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-20, 01:41   

W sumie nie wiem co mnie i moją kobietę skłoniło do zagłosowania na tego człowieka, może była to wewnetrzna próba przełamania swojej antypatii do PiSu, może list dostarczony do mojego mieszkania przez członka komitetu wyborczego PiSu, ale po owej "internetowej" doklejce którą zobaczyłem dzisiaj na plakacie Pana Grochowskiego, to szczerze żałuje swojej decyzji. W moim mniemaniu miasto powinno zająć się inwestycjami, remontem i konserwacją, a nie rozdawnictwem. Zgodnie ze swoją zasadą, nie zagłosuje na kogoś kto próbuje wabić wyborców kiełbaską. z mojej domostwa -2 głosy za tak światłą kampanie
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-20, 20:45   

Trochę lepiej oceniałam P. Grochowskiego. Nawet wydawało mi się, że jest to inteligentny człowiek. Po tym co zobaczyłam - jak centralnie na twarz dokleja tekst o darmowym internecie, ten pan stracił bardzo wiele w moich oczach. Widząc to odnoszę wrażenie, że tonący chwyta się brzytwy.
Jednak jeżeli wygra, to zaraz na następny dzień przyjdę do Urzędu po to darmowe podłączenie internetu, bo teraz dość tłusto płacę.

[ Dodano: 2006-11-20, 20:48 ]
I jeszcze jedno - skoro P. Grochowski tak wszystko obiecuje - to ja chcę aby Brzeg leżał nad morzem, bo ja bardzo lubię morze. Jeżeli mi to obieca to oddam na niego swój głos i jeszcze dorzucę męża.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-21, 10:10   Bezpłatny internet?

PP-B 131 z 20 listopada 2006
Darmowy internet dla Brzegu?
Na miejskich tablicach ogłoszeniowych pojawiły się informacje kandydata na burmistrza Mariusza Grochowskiego o darmowym internecie dla mieszkańców Brzegu.
Czy to w ogóle jest możliwe? Czy to taka tylko obiecanka wyborcza?
Okazuje się, że takie przedsięwzięcie jest już wdrażane. Zwróciliśmy się z pytaniem do burmistrza Wojciecha Huczyńskiego, dlaczego nie przedstawiał takiego projektu w swojej kampanii wyborczej? Stwierdził, że jest to jeden z kilkudziesięciu przygotowanych przez miasto projektów. Biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców oraz skalę innych, uznał go po prostu za jedno z wielu przedsięwzięć, zawartych w kompleksowym programie rozwoju miasta na kolejną kadencję. Oczywiście, w kampanii wyborczej można takimi argumentami szafować, lecz jest to jedynie wyrwany z kontekstu – pomysł. Tym bardziej, że kampanię opierał na swoich dotychczasowych dokonaniach i przygotowaniach wielopłaszczyznowego rozwoju miasta, a nie na jednostkowych obietnicach wyborczych. Po szczegółowe informacje odesłał nas do odpowiedzialnego za pozyskiwanie środków unijnych - Bartłomieja Kostrzewy, pracownika Urzędu Miasta.


Bartłomiej Kostrzewa
Kierownik Biura Inicjatyw Gospodarczych i Promocji Miasta
Już prawie pół roku temu złożyliśmy wniosek "Szerokopasmowa sieć internetowa dla Gminy Miasto Brzeg" do Regionalnego Programu Operacyjnego. Wniosek ten zakłada budowę szerokopasmowej radiowej sieci, która umożliwi "podłączenie" do internetu wszystkich zainteresowanych mieszkańców Brzegu. Wartość projektu przyjęto na 1 250 000 PLN, a oczekiwana dotacja z Unii Europejskiej to 85%. Wniosek ten będzie ujęty w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Miasta Brzeg (WPI). Projekt ten został złożony, jako jeden z 29 wniosków. Czeka na analizę ze strony służb Marszałka Województwa Opolskiego. Jeśli pomyślnie przejdzie weryfikację jest szansa na realizację w 2008 roku[/b]
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 10:28   

No więc wynika z tego, że potencjalny darmowy internet dla mieszkańców gminy Brzeg, nie będzie zasługą Pana Grochowskiego, tylko efektem działania obecnej władzy !!
0 UP 0 DOWN
 
Devon 



Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 10:56   

kapki99 napisał/a:
darmowy internet dla mieszkańców miasta


Niewykonalne :!: :!:

I w którym roku :?:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 11:30   

Devon napisał/a:
I w którym roku


-

Naczelna PP-B napisał/a:
Projekt ten został złożony, jako jeden z 29 wniosków. Czeka na analizę ze strony służb Marszałka Województwa Opolskiego. Jeśli pomyślnie przejdzie weryfikację jest szansa na realizację w 2008 roku


Czy niewykonalne, hmm może na dzień dzisiejszy nie mający racji bytu...a w 2008 roku kiedy być może większa część posiadaczy komputera będzie miała już dostęp do internetu... to sobie mogą dawać darmowy dostęp... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 11:44   

nie wierze w darmowy internet, a co z firmami oferującymi takie usługi? mają splajtować? no chyba, że darmowy net będzie się ograniczał do np. 20 KB/s :mrgreen: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 11:46   

Domel napisał/a:
że darmowy net będzie się ograniczał do np. 20 KB/s


No całkiem możliwe, że w razie powodzenia tej misji tak to będzie wyglądało !!
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 11:58   

Domel napisał/a:
że darmowy net będzie się ograniczał do np. 20 KB/s :mrgreen: :wink:


ja w tej chwili mam 128kbps (16kB/s) i płacę, więc dlaczego miałby nie skorzystać z szybszego i do tego darmowego :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grochowski, mariusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu