Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 14:21
Tatuaże i kolczyki
Autor Wiadomość
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 17:50   

To jest co innego, bo po pierwsze wiedziałabym po co sobie go zrobiła, a po drugie zanim by go sobie zrobiła- wybiłabym jej to z głowy, po trzecie- moim znajomym do głowy takie genialne pomysły nie przychodzą.

A zresztą nikt nie ma prawa mi narzucać z kim mam się zadawać, dlatego rzucam gromy w stronę WAPNIAKA!
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-08-28, 18:32   

hehe panno Saw_ pomysl co piszesz :P oceniasz ludzi na wyrost , jak juz napisalas kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazac , ja napisalem tylko ze powialo mi brakiem tolerancji :P i tu jest drugi przyklad bo nie tolerujesz moich pogladow i mojego zdania :| i pokaz mi gdzie napisalem ze masz sie z kims zadawac a zkim nie masz :twisted: a te gromy do wrzuc se do ....szafy tak chyba bedzie najlepiej...

a tak wogle to niewiem po co sie klucimy...kazdy z nas wyrazil chyba swoj poglad co do tego tematu i "finito" :P respekt :wink:



ps. na przyszlosc takie niejasnosci powinny byc wyjasniane poprzez "PW" , gdyz jak juz nie poraz pierwszy powstaja niepotrzebne spiecia odbijajace sie na wypowiedziach w innych tematach ....dziekuje za uwage i pozdrawiam :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 18:47   

Napisałam, że nie mam zamiaru zadawać się z wytatuowanymi ludźmi (bo to moja decyzja)

WAPNIAK napisał/a:
haha dlamnie to brak tolerancji nie tolerujesz pogladow wytatulowanych ludzi



Co moje zadawanie się z kimkolwiek ma tu do tolerancji pogladów - no ale sorry jeśli ktoś o mnie pisze, że nie mam tolerancji to mam prawo się zbulwersować!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-08-28, 19:05   

Saw_woman napisał/a:
Napisałam, że nie mam zamiaru zadawać się z wytatuowanymi ludźmi (bo to moja decyzja)
ok sorry za moje slowa...ja sie wycofuje z tej dydkusji...chyle czolo...
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 22:53   

I dziękuję Ci za to! Mądra decyzja!! :D
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 23:34   

Kiedyś zdarzyło mi się oceniać ludzi po wygladzie i było to bardzo mylące......Teraz tego nie robię....Jestem tolerancyjna co do tatuaży, kolczyków, dredów itp itd Wygląd a to kim człowiek jest to 2 rózne sprawy......Nie cierpię jednak brudasów i smierdzących ludzi.....jednak jakie było moje zdziwienie gdy chłopak o paznokciach brudnych ż e hoho kupował sobie krem przeciwzmarszczkowy pod oczy......hmmm ktoby pomyslał???
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 09:56   

Angel napisał/a:
jednak jakie było moje zdziwienie gdy chłopak o paznokciach brudnych ż e hoho kupował sobie krem przeciwzmarszczkowy pod oczy......hmmm ktoby pomyslał???



Może dla dziewczyny/żony/matki ??

Hmmm.... :>
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 14:08   

Kupował dla siebie na 100%, zwłaszcza ze to seria męska kosmetyków.
0 UP 0 DOWN
 
majavip 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-10, 17:12   

piszcie co chcecie... ja tam jestem na TAK TAK !!!!!!!! <yes> :) :):)
duużo żeby nie brakłooo ... hahaha <polewka>
Ostatnio zmieniony przez majavip 2007-04-10, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-10, 17:44   

:D ja tam jestem na tak... byleby to była świadoma decyzja...
mam parę kolczyków niekoniecznie w uszach... myślę o tatuażu, a co do dreadów, to na razie nie mogę sobie na nie pozwolić, ale ciągle czekam tylko na okazję... i to wcale nie jest związane z moimi poglądami, moim charakterem itd. Podoba mi się coś, długo nad tym myślę, rozważam za i przeciw (nad kolczykiem w języku koło 2 lat myślałam) i dopiero później decyduję...
Opinie typu "kolczyk - zło", "dready - brud" są dla mnie po prostu śmieszne... rozumiem, że niektórym może się tak kojarzyć, ale wystarczy się zagłębić troszkę w temat, żeby zmienić punkt widzenia (niekoniecznie zdanie).
TAK, TAK, TAK...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-04-10, 17:56   

hmm... ja do tatuaży, kolczyków, dredów idt. podchodze z dystansem, nie krytykuje, podobaja mi sie ale skromne i nie duze, nie jestem zwolenniczka kolczykowania sie w kazdym mozliwym miejscu, robienia tatulazwo na calym ciele itd, no coz co za duzo to nie zdrowo :P dredy odpadaja bo paru moich znajomych mialo i uwazam to za niehigieniczne :P
0 UP 0 DOWN
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-16, 21:59   

Uważam,ze wszystko jest dla ludzi (oczywiście z umiarem).
Nie wydaje mi się,aby prawidłowym było,co by 13 letni chłopcy czy dziewczynki ozdabiali swoje ciała jakimikolwiek kolczykami (o attuażach nie wspomnę bo w tym wieku to raczej nierealne).
Pojmowanie ludzi posiadajacych dredy,kolczyki,tatuaże czy cokolwiek inne jako brudasów,margines społeczny i świrów,jest według mnie jak najbardziej niesłuszne i neisprawiedliwe. Bo co to kogo interesuje?Bo jakie prawo mamy oceniac innych,sami nie bedąc idealnymi?
Ciekawe jest to,ze gdy ulicą idzie dziewczyna,która przyozdabia swoje ciało w plastikowe paznokcie,tudzież doczepiane blond loki,nie wzbudza takiej "odrazy" jak dziewczyna w dredach z kolczykami w ciele.Od czego to zależy?Bo mnie się wydaje,ze już nie nawet od jakiś stereotypów (które również swoje tutaj mają),ale także od zwyczajnego przyzwyczajenia się. Bo dzisiaj miłe panie i panowie kobieta pomalowana,wyszminkowana,z tipsami,z rzęsami,z lokami jest zjawiskiem normalnym...
A kobieta z dredami,tatuażami,specyficznym ubiorem i kolczykami jest dziwadłem. A to wszystko dlatego,ze przyzwyczajeni jesteśmy do tych wcześneij wymienionych na codzień.Świat sie zmienia.Pojmowanie go również..Kiedyś nawet te kobiety "zakolczykowane" będą zapewne staruszkami...i one chyba raczej bedą akceptowały i tolerowały takie rzeczy.Kwestia gustu,kwestia pokoleń. Jestem na tak,ale tylko w przypadku gdy ktoś jest odpowiedzialny i zdecydowany.Kiedy zna konsekwencje zrobienia sobie tatuażu czy kolczyków.
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-17, 12:34   

Kwestia naszej przeszłości kulturalnej. Wszystko powoli i tutaj dociera z zachodu, który z kolei czerpał ze wschodu wiele wcześniej. To że tatuaż jeszcze często (szczególnie ludziom starszym) źle się kojarzy, to też kwestia przeszłości, gdzie tylko w niektórych środowiskach zwykło się tatuować ciała (np. więźniowie). Jednak wszystko powoli się zmienia. A zmienia się po to by po jakimś czasie znów odejść, stać się nie modnym, nie ciekawym, przestarzałym - czyli znowu budzić pewne negatywne skojarzenia.
0 UP 0 DOWN
 
ssylwiaa 



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-17, 15:31   

heh...mi sie podobają np kolczyki w roznych czesciach ciala :) sama mam w pepku, zrobilam sobie bo mi sie to podoba :P za tatuażami raczej nie przepadam...ale nie przeszkadza mi ze ktos sobie je robi :D Nie rozumiem..jak mozna kogos oceniac..po tym ze ma tatuaz czy kolczyk...lub po ubiorze 8) heh..taka wlasnie w Brzegu tolerancja...mysle ze znikoma :roll: Tatuaze czy kolczyki to indywidualna sprawa kazdego...czasem sposob na wyrazenie wlasnej osobowości czy stylu i mysle ze naprawde niewielka grupa osob robi to dla szpanu. Po prostu robia to na co maja ochote i co im sie podoba :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-17, 16:45   

ssylwiaa napisał/a:
Nie rozumiem..jak mozna kogos oceniac..po tym ze ma tatuaz czy kolczyk...lub po ubiorze


No ja myślę, że sama sobie odpowiedziałaś:

ssylwiaa napisał/a:
czasem sposob na wyrazenie wlasnej osobowości czy stylu

---------

Oczywiście kolczykowanie, tatuaże itp to jak najbardziej indywidualna sprawa, ale nie zmienia to faktu, że oceniamy ludzi tzn. przypisujemy im automatycznie pewne cechy.. a wiadomo im mniejsze miasto tym większe to budzi kontrowersje i jest czymś prowokującym ocenianie ... to naturalny mechanizm. Samo ocenianie tak naprawdę ma korzenie / odnosi sie do porównywania ... i tak jeśli ktoś stwierdzi, że mu się podobają osoby schludne, niezakolczykowane, bez dredów, bez tatuaży i zobaczy posiadacza tego wszystkiego to naturalnie neguje postawę, która mu się nie podoba..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kolczyki, tatuaze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu