Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zamknięty przez: yasiu
2007-10-23, 18:36
16 latek zatrzymany za handel narkotykami
Autor Wiadomość
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 18:28   

zalev napisał/a:

Czy ktoś wyczyści ten temat lub chociaż wszelkie inteligentne kwestie koleżanek przeniesie do Hyde Parku?



albo do działu Humor.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-10-24, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 18:29   

Cytat:
Czy ktoś wyczyści ten temat lub chociaż wszelkie inteligentne kwestie koleżanek przeniesie do Hyde Parku?
A czemu nie kwestię baardzo "inteligentnych" kolegów :x :?:
Sawka napisał/a:
wojtazik, powiem krótko i treściwie- Odp***dol się od nas
DOKŁADNIE :!:

zalev napisał/a:
właśnie Wojtek, to mafia jest i nie wolno się z nimi sprzeczać bo kulka w łeb! to było tylko łagodne ostrzeżenie! :lol:
Jaka groźba :( i co teraz...mam zakaz wychodzenia na ulicę? O matko....jakie to straszne-nie skończe szkoły :x
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-10-23, 18:29   

Robi się coraz weselej,o mało sie kolacją nie zadławiłam x]
verbeina napisał/a:
Kurcze nie no nie mogę...jakie to forum(czyli ludzie nie wychodzcy z domu,jarający sie że coś takiego istnieje) jest inteligentne!

Ale o co chodzi? przepraszam,wyszłam dzisiaj z domu,nawet z psem,a co rozliczamy się w wyjściówek? To,że nie widzisz tych,którzy się z Tobą nie zgadzają w Ibizie ,nie znaczy,że oni w ogóle nie wychodzą :]
verbeina napisał/a:
To jest naprawdę bardzo żałosne, a najlepsze w tym wszystkim jest to ze mam to ogólnie w dupie....Was i wasze zdanie!

Miło mi ,w takim razie po co od dwóch godzin się wykłócasz,skoro masz to gdzieś? x]
Robisz coś innego,piszesz coś innego i jak tu prowadzić konwersację na poziomie?
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-23, 18:31   

wracając do tematu... 'dziwności' ja niestety nie widze,w tym, że młodzież 13-16 lat pali i sprzedaje marihuane, ale jestem zaskoczona, że w końcu policji udało sie zadziałać coś w tej kwestii..

a poza tematem ;)

Cytat:
Marihuana nie jest narkotykiem.


nie rozumiem takiego stwierdzenia... moge tylko powiedzieć, że to jest narkotyk, chociaż może w dzisiejszych czasach nie tak 'przejmujący' jak amfetamina czy inne... ale to nie zmienia faktu, że jest uzależniający i znam na to przykłady z życia, które nie skończyly sie dość ciekawie, ale nie bede wygrzebywać takich spraw na forum :)


Cytat:
Jakoś nie miałem styczności aż z taką dostępnością


Yasiu na jakim Ty świecie żyjesz? ;) wyjdź choćby na własne podwórko ;) zdaje sobie sprawe, że mój post bedzie pewnie teraz obiektem 'wojny' ale prawda jest taka, że marihuane można kupić normalnie jak papierosy(tylko dowodu nie trzeba pokazywac ;) ) nie ukrywajmy.. każdy wie jak jest[pomijając osoby starsze, bo mogą nie mieć z tym styczności]...

Cytat:
w tamtym roku wygrałam konkurs Bzreski wiedzy o uzależnieniach więc chyba mi nei wmówisz że Maruhuana jest takim samym narkotykiem jak reszta



po części sie z tym zgadzam, ale z drugiej strony to wcale nie oznacza, że jest fajna i nie uzależnia..


w roli jasności... nie biore narkotyków :P i nie sprzedaje też :P
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 18:31   

pierwsze posty są bardzo inteligentne :)

Szkoda słów... Yasiu zamknij temat... Bo widać ze rozmowa schodzi na wysoki poziom
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 18:33   

Dobra ... te wypowiedzi pozostawmy dla moderatorów... bo Pani V i S sprowadziły ten wątek do parteru. Powiem tak... Narkotyk w ręku tak młodej osoby to śmierć na miejscu.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 18:35   

Nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią prowadzić dyskusji, tylko wywołują negatywne emocje głupimi gadkami na mój czy Verbi temat ... ehh...
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 34
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 18:35   

istotne są tylko te argumenty, których nie można bezproblemowo podważyć. jeśli napisane zostałoby coś sensownego, skłaniającego do refleksji, byłbym skłonny do wystawienia wam dziewczyny po forumowym piwku. a tak jestem zmuszony do takiego, a nie innego komentarza...

wygranie jakiegoś konkursu nie daje monopolu na rację.

@verbeina - radzę przeczytać moją wypowiedź jeszcze raz i uzmysłowić sobie, w którym miejscu postawiłem przecinek. może wtedy zrozumiesz że to była apostrofa do Wojtka na wasz temat a nie vice versa...
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 18:35   

Agnes napisał/a:
nie ukrywajmy.. każdy wie jak jest[pomijając osoby starsze, bo mogą nie mieć z tym styczności]...

Ja nie wiem.. bo ja nie toleruje tego ścierwa.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 18:35   

Cytat:
Yasiu na jakim Ty świecie żyjesz? ;) wyjdź choćby na własne podwórko ;) zdaje sobie sprawe, że mój post bedzie pewnie teraz obiektem 'wojny' ale prawda jest taka, że marihuane można kupić normalnie jak papierosy(tylko dowodu nie trzeba pokazywac ;) ) nie ukrywajmy.. każdy wie jak jest[pomijając osoby starsze, bo mogą nie mieć z tym styczności]...


Może w świecie w którym do szczęścia nie jest Mi potrzebna marihuana?


Temat zamykam na 24 godziny aby wszyscy ochłonęli.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-10-23, 18:40   

Na początek kwestia:

Sawka napisał/a:
Odp***dol się od nas


Na forum zabrania się:
Z9. Prześladowania, obrażanie, i używanie niecenzuralnych słów względem innych użytkowników forum

Za to leci ostrzeżenie.

Za chwilkę na spokojnie przeczytam cały temat i pewnie jeszcze znajdzie się ktoś kto zasłuży na karę. Ogólnie większość wypowiadających się w tym temacie troszkę sobie pofolgowała, moim zdaniem niepotrzebnie, bo to ani miejsce ani pora na takie wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-10-23, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 16, handel, latek, narkotykami, za, zatrzymany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu