Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-08-30, 00:13
PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wy
Autor Wiadomość
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 21:08   

Drodzy Forumowicze,
Grzegorzu S.

Nie dziwcie mi się proszę, że nie ujawniam swojego nazwiska. Nie robię tego nie dlatego, że dzięki temu mogę pisać bezkarnie jakieś obelgi czy kłamstwa.
Nie robię tego tylko dlatego, że po prostu obawiam się naszego szefa i przywódcy – Grzegorza S. Ten sam człowiek jeszcze cztery lata temu – będąc szefem kampanii Huczyńskiego – wykazywał w trakcie współpracy dość dużo determinacji, ale swą agresję wyładowywał jedynie krzycząc i rozkazując. Starał się...
Ostatnimi jednak czasy pokazywał się od najgorszej strony wszystkim niepokornym w swym ugrupowaniu. I tego właśnie się obawiam... Każdy, kto miał do tej pory odmienne zdanie od ciebie – był zagrożony wyrzuceniem lub wykluczeniem z PO. Jednocześnie oświadczam, że nigdy nie pretendowałam do żadnego stanowiska publicznego, a jedynie działałam społecznie w, jak mi się wydawało, słusznej sprawie. Nigdy tez nie odniosłam z tego tytułu żadnych korzyści, jak np. ty - Grzegorzu S., czy twój przyboczny - Adam H. Natomiast dość często uczestniczyłam w różnych spotkaniach, w tym również u Eliasza, Iwony, u Jacka (pamiętasz go jeszcze Grzegorzu – coś mu i innym mu podobnym naobiecywał? I do jakich przekrętów żeś go i jemu podobnych namawiał?) Chociażby w sprawie wyborów na przewodniczącego brzeskiego PO...
Grzegorz, apeluję do Ciebie jako do byłego sprzymierzeńca i współpracownika!. Zastanów się nad tym, co robisz i w którą stronę idziesz. Piszesz o rozmowach ze Stefańskim? A przeciwko komu prowadziłeś ostatnio kampanię? Dlaczego łączysz PO z PiS-em? Grzegorzu, opamiętaj się! Jeszcze może zdążysz!


PS. Serdecznie przepraszam za użycie w poprzednim poście dwóch „niecenzuralnych” słów, ale po raz pierwszy jestem na forum i jak przeczytałam słowa Grzegorza – to tylko one cisnęły mi się „pod palce” (choć po głowie przeleciało mi kilka innych – mocniejszych)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-27, 21:12   

Przepraszam, ale w tej chwili anonimowo stawiasz bardzo poważne zarzuty osobie jakby nie patrzył publicznej narażając forum na szykany prawne. Wnisokuję o usunięcie powyższego postu do czasu ujawnienia danych autora /chociażby do wiedzy Admina/.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-27, 21:15   

Na marginesie - w dniu wyboru Wojciecha na Burmisztrza siedziałem sobie na pierwszej sali restauracji Ratuszowa świętując zupełnie inną okoliczność /już jej nie świętuję/ - widziałem co nieco i pewne zdanie na temat tzw. balangi, czy też lizania tego i owego temu i owemu pozwolę sobie zachować w pamięci.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 21:25   

Stara PO-wianka napisał/a:
Nie dziwcie mi się proszę, że nie ujawniam swojego nazwiska. Nie robię tego nie dlatego, że dzięki temu mogę pisać bezkarnie jakieś obelgi czy kłamstwa.
Nie robię tego tylko dlatego, że po prostu obawiam się naszego szefa i przywódcy - Grzegorza S.

Regulamin jest jednoznaczny:
Cytat:
Zbliżają się wybory samorzadowe
Administracja forum zdaje sobie sprawę, iż forum może byc wykorzystywane do rozgrywek przedwyborczych.
Uprzejmnie uprasza się osoby, które będa chciały prowadzić kampanie przedwyborczą na forumbrzeg o rejestrowanie sie pełnym imieniem i nazwiskiem.
Przejawy negatywnej kampani będą niemile widziane na tym forum.


W takim razie poproszę przynajmniej o przedstawienie się Adminowi lub któremuś z modów. Może to Pani zrobić np. poprzez nasze e-maile, dla ułatwienia podam swój: inez@forumbrzeg.pl.

W sumie, tak jak i pozostała część administracji, jestem osobą publiczną (dobrze znaną forumowiczom), więc właściwie nie muszę się tu podpisywać z imienia i nazwiska, ale postanowiłam dać dobry przykład innym :)

Agnieszka M.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-28, 23:28, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:10   

Stara PO-wianka, wysłałem do pani e-maila, proszę na niego odpowiedzieć.

Nie chcę pokazywać że forum jest stronnicze i proponuję się przedstawić, w innym wypadku będę musiał skasować posty, co może dla wielu osób okazać się stronniczością.

Do osób piszących apeluję i PROSZĘ forum jest moim całym światem, nie po to je stworzyłem aby przez osoby piszące fakty które może są prawdziwe lecz nie podpisywały się pod tym, miało problemy. Forum jest publiczne i każdy może to przeczytać dlatego brak podpisu samo z siebie pokazuje, że fakty takie nie muszą być prawdziwe.

Proszę o wyrozumiałość do mnie jako administratora jak i moderatorów.
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:15   

Chyba mamy tu do czynienia z różnymi interpretacjami regulaminu. Otóż - obowiązek ujawniania swoich danych ma osoba prowadząca kampanię wyborczą. Czy tak? Ja i wielu innych na tym forum takiej kampanii nie prowadzę. Drugą sprawą, która została przedstawiona - to prowadzenie negatywnej kampanii. Z tego, co przeczytałam to Grzegorz S. nie okreslił sie w żaden sposób, że prowadzi kampanię (nie doczytałam, że będzie gdziekolwiek startował, nawet wyraźnie zaznaczył, że nie będzie startował na burmistrza). Jedyne co - to pan Grzegorz S. prowadzi negatywną kampanię w stosunku do wszystkich, którzy do tej pory rządzili. Swoimi postami atakuje - w tej chwili przede wszystkim Huczyńskiego - którego de facto strasznie wspomagał. Kolejnś sprawą jest stosowanie obelg w innych postach, np. "babsztylu łżesz"/ ja też nie mam pojęcia, kto to napisał.
W związku z powyższym - trudno mi odnieść się do postawionych mi zarzutów odnośnie nieprzestrzegania regulaminu.
Nie rozumiem, dlaczego opinie nieprzychylne dla pana Grzegorza S, są niemile widziane na tym forum, gdzie jest wolność słowa i dlaczego dotyczy ona tylko niektórych? Dlaczego panuje na tym forum równie gęsta atmosfera - jakby żywcem przeniesiona z obecnej brzeskiej PO? Przecież tyle się tu mówiło o tłamszonej inicjatywie młodych ludzi...a ja - młodsza o parę lat od Grzegorza S. czuję się, jakbym nadepnęła komuś bardzo ważnemu na odcisk
Mam podstawy sądzić, że to też jakaś dziwna zmowa....

PS. Poza tym, po wielu latach znajomości i wspólnych zrealizowanych działaniach, ja naprawdę źle nie życzę Grzegorzowi. Ja chcę po prostu zwrócić jego uwagę w odpowiednim kierunku, bo wydaje mi się, że trochę - a może trochę więcej niż trochę - zagubił się w swoich zapędach...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:15   

Padła propozycja aby forum było moderowane, czyli każdy post miałby być akceptowany przed wysłaniem.

Odpowiedź na to jest taka.

A kto miałby wszystko czytać i akceptować te posty o każdej porze dnia i nocy?

Jak wiele osób wie forum jest prowadzone przezemnie społecznie i nie przynosi żadnego zysku, niestety nie stać mnie na wynajęcie osoby która by 24 h/dobę siedziała i sprawdzała posty, tu mój apel o rozwagę i zrozumienie.


FORUM NIGDY NIE BĘDZIE ZWIĄZANE Z POLITYKĄ !!!

Forum nigdy przez polityków nie było zauważone jako element komunikacji z ludźmi, mam nadzieję jednak że po wyborach się to zmieni i władze będą postrzegali problemy tutaj przedstawiane.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:20   

Stara PO-wianka, ja broń boże nikogo nie bronię, forum jest bardzo młode i nie chcę żeby za młodu umarło.

Też proszę mnie zrozumieć jeżeli chodzi o moją sytuację, forum jest po to aby wyrażać swoje zdanie i to jak najbardziej jest potrzebne, natomiast zarzuty są olbrzymie i wolałbym aby wiedzieć przez kogo są stawiane.


ZAZNACZAM FORUM NIE JEST PO NICZYJEJ STRONIE!!!

Ja nie mogę nawet głosować na burmistrza miasta bo nie jestem jego mieszkańcem :wink:

Ale przebywam w Brzegu często i w nim chcę przebywać nadal.
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:24   

Drogi Yasiu,

niestety nie dostałam twojego maila. Jednakże - gdyby twoje forum miało jakiekolwiek problemy z tytułu treści tu zamieszczanych - proszę o kontakt. Moje prawnicze wykształcenie i krótkie - ale zawsze - doświadczenie może przydać się pomocne.
Jednocześnie chciałabym podzielić się tutaj pozytywną oceną tego, co robisz i wyrazić na ten temat swoją pełną aprobatę.

I jeszcze raz proszę o dodefiniowanie lub pełniejszą jednoznaczną interpretację regulaminu.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-27, 22:30   

yasiu napisał/a:
Pad

Odpowiedź na to jest taka.

A kto miałby wszystko czytać i akceptować te posty o każdej porze dnia i nocy?



Yasiu - to dla Twojego dobra. Wyobraź sobie, że teraz w odpowiedzi na posty Starej Powianki pojawią się posty domniemanego Starego POwca, który zacznie wywlekać jakieś szczegóły z pożycia nieco mniej oficjalnego SPO etc... w końcu ktoś Cię pociągnie jako właściciela Forum do odpowiedzialności i skończy się to jego zamknięciem. Przecież wiesz, że są osoby, które tylko na to czekają...
Zresztą sugestia dotyczyła tego wątku, właśnie w celu uniknięcia niepotrzebnych emocji. A zresztą do tej pory politycy i watażkowie lokalnej sceny "politycznej" radzili sobie bez Forum, to co ich tu nagle tak przywiało?

DO Starej POwianki - sugestia dotyczy wszystkich postów, jeszcze zanim zaczął się ten zalążek piekła na Forum, były już sugestie ujawnienia danych wszystkich osób wypowiadających się w temacie Wybory Samorządowe. Jest to związane poniekąd z przepisami prawa prasowego, które to prawo próbuje się stosować do właścicieli forów internetowych. ADMIN FORUM musi znać dane osób publicznie za jego plecami stawiające jakiekolwiek zarzuty komukolwiek. Tym bardziej dotyczące obietnic i profitów w związku z działalnością polityczną. Dodam też, że takie postępowanie jest przestępstwem /próby korupcji/ i Stara POWianka jeśli do tej pory nie powiadomiła odpowiednich organów władzy państwowej, jest wspólniczką przestępstwa. Wygląda na to, że dopóki pan GS był lojalny wobec STAREJ POwianki i Wojciecha H wszystko było cacy. Znaczy "Kali kraść krowa - ok". Teraz nagle nie jest lojalny i już "Kalemu Kraść Krowa", albo co gorsza "Kali chcieć kraść krowa bez nas... aBUU!". Wybaczcie wszyscy - ale póki co nikt z Was /polutyków/ w moich przynajmniej oczach sobie dobrego świadectwa nie wystawił.
Niektóre rzeczy nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego, niezależnie od sytuacji i nastrojów, a to co wy serwujecie przypomina... hmm.. trudno mi znaleźć jakieś w miarę obrazowe, a nie za bardzo urągające określenie...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:42   

Ja już nie wiem co tym myśleć muszę się poprostu z tym przestać.

Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji :x
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-27, 22:45   

Domyślam się tylko, co możesz czuć. Śpij spokojnie, Wodzu i Twórco :) . Dobranoc /wszystkim też/.

PS
Mam nadzieję, że nigdy nikt nie wyjawi, jak to na spotkaniach forumowiczów obiecywałem intratne posady w Urzędzie Miasta w wypadku wybrania mnie na Burmistrza Brzegu przez ludzi z Forum ;) :P /oczywiście to żart :) /.
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 22:48   

Panie Zarazzo,

zaraz, zaraz, jak to, co Pan napisał ma się do treści postów?
Chyba z Pana strony nastąpiła jakaś nadinterpretacja treści.
Tak, jak pisałam o profitach - np. Grzegorz S. zasiadał w pewnej radzie nadzorczej (bodajże Zakład Higieny Komunalnej). Osiągał profity? Tak! Z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej pobierał miesięczne wynagrodzenia - wcale niemałe.
I jak to się ma do Pana interpretacji, że to była korupcja? Chyba nie dorastam to tego poziomu myślowego. Było to najzwyczajniej w świecie czerpanie korzyści z racji pełnionej funkcji i nijak się to ma do korupcji
A może lustracja na forum?

Panie Zarazzo - Pan też bodajże wspomagał już kiedyś pewną kampanię? Czy to już korupcja czy jeszcze nie?
0 UP 0 DOWN
 
andrzej k 


Wiek: 64
Dołączył: 26 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 23:59   

kapki99 napisał/a:
Widzę,że na odciecz nadciągnał Panu Andrzej K. nie z szablą tylko mydelniczką, aby rownież mydlić oczy! :D


Kapki99
No zaczynasz ładnie dmuchać już drugą osobę, wybacz za sformułowanie.
Jakim prawem na moją wydaje mi się wyważoną ocenę postów umiesz odpowiedzieć tylko w sposób urągający.
Czyżby mydelniczka kojażyła się tobie z wykonywanym przez ciebie zawodem.
Kochana są zasady których się nie łamie, a żadna obcja polityczna nie powinna sprowadzać człowieka do takiej wściekłości przeciw drugiemu.
Nie sądź, bo mnie nie znasz.
Ale tymi tylko i wyłącznie wściekłymi atakami na wszystkich i wszystko wystawiasz świadetstwo tylko o sobie!!!!!!!!!!!!!!1

Ps
Pewnie dzisiaj w kościele będąc w pierwszej ławce oddawałeś znak pokoju nawet kościelnym filarom?
Zostań w pokoju(swoim)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-28, 00:56   

Drogi Yasiu!
Tworzysz forum pt. Wybory Samorządowe i jednocześnie piszesz, że "FORUM NIGDY NIE BĘDZIE ZWIĄZANE Z POLITYKĄ"?
Coś tu z logiką nie tak... ;-)
A forum jest fajne i dobrze, że ludzie się kłócą. A jak inaczej mają wymieniać poglądy? Głaskając się?
Nie obawiaj się strachów na lachy pana Zarazzo. On, delikatnie mówiąc, nadinterpretuje. Jego strach przed wolnym słowem i chęć moderowania (czytaj-cenzurowania) potwierdza tylko, że jest rodem z poprzedniej epoki, gdy mówić co się myśli było rzeczywiście niezdrowo.
Drogi Panie Zarazzo!
Ludzie zajmujący się lokalną polityką, to także ludzie.
Ja szanuję ich prawo do wypowiedzi. A Pan?
Pyta Pan, co "watażków" przywiało na forum? Jak to co? Jego nazwa! "Wybory Samorządowe" A kto tu miał przyjść? Miłośnicy poezji? Też mają prawo, ale pewnie się tu zanudzą... ;-)
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, czyli, panorama, pk, polityka, unia, wolnosci, wy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu