Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!
Autor Wiadomość
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-09-18, 23:27   

damian1217 napisał/a:
A może zamiast docinek napiszesz co dobrego dla Brzegu zrobiła twoja partia w ciągu ostatnich lat???
Temat dotyczy kandydata PO, niech on się wykaże co partia uczyniła w ostatnich latach lub uczyni dla miasta?

Na początek może: Jaka jest ta wizja współpracy ze Skarbimierzem, coby żyło nam się lepiej? Jak konkretnie kandydat odróżni się w działaniu od obecnego Burmistrza burmistrza?
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7273



Wysłany: 2010-09-18, 23:42   

Kandydat będzie mógł z pewnością bez problemu zamknąć budżet. Ma w końcu wieloletnie doświadczenie. :D
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 45
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-09-19, 00:12   

Krakonos napisał/a:
Temat dotyczy kandydata PO, niech on się wykaże co partia uczyniła w ostatnich latach lub uczyni dla miasta?

Owszem, ale ja z miłą chęcią pocztam co wszystkie opcje polityczne zrobiły dobrego dla Brzegu przez ostatnie 4 lata?
Niech się chwalą!!!Mająszansę!!!
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-09-19, 01:03   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Kandydat będzie mógł z pewnością bez problemu zamknąć budżet. Ma w końcu wieloletnie doświadczenie. :D


ta...w zamykaniu na pewno ma doświadczenie.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-19, 06:44   

Jedno jest pewne, postarajmy się, by żadne skrajnie prawicowe pomysły nie zagościły w Radzie Miasta, bo inaczej las krzyży zagości w naszym grodzie i nocne marsze przy " lampionach".
Pomysł debaty jest trafiony, miejmy szansę poznać pomysły na ulepszenie funkcjonowania miasta.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-19, 10:59   

Bartek T. napisał/a:
Od dwudziestu lat borykają się z tym samorządy, ale widzę, że Twój kandydat ma na to lekarstwo! Chciał bym je poznać. Co wymyślił takiego, na co nikt dotąd nie wpadł przez dwie dekady? Ciekawy temat. W wywiadzie chwalił się, że temu sprosta.

Się nie znasz. I tyle. Kim Puś Il zmieni bieg Odry. Jak on nastanie to pewnie Odra przez Skarbimierz popłynie. Skończy się problem z wałami no i ... ze Skarbimierzem, czyli wójtem. Drogi jesienią, wieczorową porą będzie łatał. I niczego nie będzie. Wzorem Kima jest przecież Kononowicz. Tylko czy Ksyś ma taki sweterek?
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7273



Wysłany: 2010-09-19, 11:09   

Ze wszech miar trudno jest się mierzyć z obecnym burmistrzem. Miary nie stanie ... krawieckiej. :D
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-19, 13:46   Ignoranci

Trifonas napisał/a:
Dziedzic_Pruski napisał/a:
Kandydat będzie mógł z pewnością bez problemu zamknąć budżet. Ma w końcu wieloletnie doświadczenie. :D


ta...w zamykaniu na pewno ma doświadczenie.


Panowie, stawiacie siebie w zwykłym świetle, powiedziałbym, że totalnych ignorantów prawa. W Polsce zamykają SĄDY, nie więzienia, ani nie funkcjonariusze administracji państwowej. Wróćcie do powszechnej wiedzy obywatelskiej, a później zabierajcie głos.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7273



Wysłany: 2010-09-19, 14:07   

Ja wolę jednak podstawową wiedzę ślusarską, dotyczącą kluczowych :D stanowisk.
0 UP 0 DOWN
 
brzeżanin 


Wiek: 64
Dołączył: 02 Sie 2008

UP 512 / UP 297



Wysłany: 2010-09-19, 14:39   Re: Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!

[quote="k.puszczewicz"]Czy stać nas na wzniesienie się ponad knucie, zbieranie haków i partykularne fochy?


Właśnie o to chodzi że ludzie którzy biorą się za politykę w Polsce to nie mogą żyć bez kopania przeciwnika , uprawiają demagogie ,przed wyborami obiecują wszystko realne czy nie to nieważne ,wazne aby skołować wyborce i dostać się do koryta .Dla mnie osobiscie P. Puszczewicz odpadfa jako kandydat na burmistrza Brzegu ,swego czasu był klawiszem i w dawnym gimnazjum chciał stworzyc jeszcze jedno więzienie ,dla mnie to totalna bzdura .












-
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7273



Wysłany: 2010-09-19, 14:57   

brzeżanin napisał/a:
swego czasu był klawiszem i w dawnym gimnazjum chciał stworzyc jeszcze jedno więzienie
To pewnie jakieś spaczenie zawodowe, niemniej daje już pewien przedsmak "urzędowania". :D
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-09-19, 18:31   

nikoś napisał/a:

Panowie, stawiacie siebie w zwykłym świetle, powiedziałbym, że totalnych ignorantów prawa. W Polsce zamykają SĄDY, nie więzienia, ani nie funkcjonariusze administracji państwowej. Wróćcie do powszechnej wiedzy obywatelskiej, a później zabierajcie głos.


W temacie swojego posta napisałeś "Ignoranci" - może sam jesteś ignorantem, ale mnie tak nie nazywaj. Na podziale władzy się znam i wiem co napisałem nie będziesz mnie pouczać. A poczytać to sobie ty możesz widocznie, skoro nie kumasz o co chodzi z zamykaniem. Dla ułatwienia podpowiem, że na otwieraniu też się zna. Dowiedz się też co to znaczy siedzieć "do dzwona" a potem się wymądrzaj.
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-09-19, 18:57   

Bartek T. napisał/a:
Zamiast opowiadać rzeczy nieprawdziwe to może powiedziałbyś jak "Twój kandydat" chce z pieniędzy miejskich załatwiać sprawy nie-miejskie? Np. łatanie dziur z drogach nie należących do miasta (bo póki co za wydatkowanie kasy miejskiej na coś co miejskie nie jest = prokuratura). Od dwudziestu lat borykają się z tym samorządy, ale widzę, że Twój kandydat ma na to lekarstwo! Chciał bym je poznać. Co wymyślił takiego, na co nikt dotąd nie wpadł przez dwie dekady? Ciekawy temat. W wywiadzie chwalił się, że temu sprosta.


Można na podstawie porozumień z powiatem przejąć zarządzanie ich drogami w mieście, a oni dadzą na to nawet trochę pieniędzy, oczywiście nie tyle, ile na to potrzeba, bo też nie mają. Wtedy można byłoby miejskie pieniądze do powiatowych dziur wsypać legalnie, ale na stadion pewnie by brakło.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-09-19, 19:38   

btw. nikoś, dołączyłeś tego samego dnia co pan pułkownik dyrektor, może jesteście tę samą osobą? W każdym razie bezstronny nie jesteś na pewno - tu na forum ludzie głupi nie są, wiedzą co to ilość postów, rangi, zabieranie głosu w tematach.

Adminów proszę o sprawdzenie IP nikośa być może został złamany pkt. 5 Regulaminu forumbrzeg. Jeśli podejrzenia się sprawdzą to zwracam honor: Pan Krzysztof na pewno terminologię więzienną zna.
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-19, 22:24   Re: Trifonas

Trifonas napisał/a:
nikoś napisał/a:

Panowie, stawiacie siebie w zwykłym świetle, powiedziałbym, że totalnych ignorantów prawa. W Polsce zamykają SĄDY, nie więzienia, ani nie funkcjonariusze administracji państwowej. Wróćcie do powszechnej wiedzy obywatelskiej, a później zabierajcie głos.


W temacie swojego posta napisałeś "Ignoranci" - może sam jesteś ignorantem, ale mnie tak nie nazywaj. Na podziale władzy się znam i wiem co napisałem nie będziesz mnie pouczać. A poczytać to sobie ty możesz widocznie, skoro nie kumasz o co chodzi z zamykaniem. Dla ułatwienia podpowiem, że na otwieraniu też się zna. Dowiedz się też co to znaczy siedzieć "do dzwona" a potem się wymądrzaj.


Powiem Ci tak, "aluzju poniał", chociaż była bardzo cieniutka. Odpowiedziałem po to, aby inni zwrócili uwagę. Uważasz, że informatyk na stanowisku burmistrza jest lepszy od funkcjonariusza administracji państwowej? Chyba tylko wtedy gdy tworzy wirtualne światy.

Co do IP, możesz sobie sprawdzać.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, huczynskim, sie, zmierzyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu