Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Jak to jest z tą policją..?
Autor Wiadomość
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2008-10-07, 23:34   

kubut napisał/a:
Jak dowiedziałem się był to znajomy policjantów...dlatego tak się zachowali...


A skąd dokładnie wiesz, że był to ich znajomy?? od znajomych z osiedla?... bo na kolesiostwo to można wszystko zwalić.
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2008-10-08, 01:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
charger 



Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2008

UP 30 / UP 29



Wysłany: 2008-10-08, 11:31   

yasiu napisał/a:
Jak Poinformował mnie Mirosław Dziadek - rzecznik prasowy brzeskiej policji w Poniedziałek będzie odsłuchane nagranie zgłoszenia o awanturujących się młodzieńcach i wszczęte zostanie postępowanie wyjaśniające dlaczego patrol policji nie pojawił się na miejscu.

Jednocześnie zostanie odtworzone nagranie z kamer znajdujących się na dworcu celem ustalenia i ukarania sprawców awantury i wandalizmu na brzeskim dworcu.


Czy wiadomo coś na temat postępowania oraz ukarania sprawców? Czy ta sprawa będzie się ciągnąć latami? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 12:36   

Pan_Pasztet napisał/a:
a odnośnie wydarzenia... powie ci dokladnie Devon jak to wygląda...


Jak już zostałem wywołany do tablicy, to polecam przeczytanie cyklu artykułów "Nocny Patrol".

Nocny Patrol cz. 5

Wszystko jest szczegółowo opisane z godziny na godzinę. I zobaczymy czy faktycznie nic nie robią.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-10-08, 14:15   

Nadal czekam na odpowiedz od Rzecznika :)
0 UP 0 DOWN
 
michor2 


Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 25 / UP 33


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-09, 06:38   

yasiu napisał/a:
Nadal czekam na odpowiedz od Rzecznika

a rzecznik na szkoleniu :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Zdzisław
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-12, 22:56   

Ja mam inne doświadczenie z Brzeską policją. Niedawno zablokował mi ktoś samochodem wyjazd z garażu. Zadzwoniłem i po paru minutach przyjechał patrol mieszany (damsko męski) Wpierw pani policjant próbowała mną pokierować tak abym wyjechał z garażu , jednak nie udało się. Policjant coś pisał po pewnym czasie odjechali zostawiając mnie bez pomocy. Z kolegami, pomimo że samochód był na biegu odepchnęliśmy kilka metrów(bojąc się jednocześnie czy przypadkiem nie odpali silnik- gdyby to był dizel. Jednak nie odpalił. Wyjechałem z garażu po około 1 1/2 godz. A gdybym miał np. jechać z chorym do szpitala? Nie wie,m co bym zrobił.
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-12, 23:24   

cały Brzeg.... we wrocku co rusz widze ze straż miejsca we współpracy z laweciarzami zabierają auta nieprawidłowo zaparkowane, i nie ma zmiłuj sie :)
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-10-13, 19:11   

butter napisał/a:
cały Brzeg.... we wrocku co rusz widze ze straż miejsca we współpracy z laweciarzami zabierają auta nieprawidłowo zaparkowane, i nie ma zmiłuj sie :)

co do Wrocka, to kilka ładnych lat do tylu wychodzac ze stacji z kumplami "z tajniaka" rzuciłem papierek na ziemie... i dobrze nie zrobiłem kroka a tu nie wiadomo skad pan policjant... i wszyscy wyladowalismy na komedzie obok. na szczescie skonczylo sie tylko spisaniem :) :) :)

a co do parkowania to akurat moze i dobrze ze nie zabieraja, bo sam jak sie spiesze to czasem mi zdarza zle zaparkowac. oczywiscie na chwilke i nikogo nie blokujac.
:wink:


Moderowany przez yasiu:
Nie piszemy post pod postem - używamy opcji edytuj, scalono
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2008-10-13, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-13, 22:13   

Policja do łapanie piratów drogowych i wystawiania madnadtów itp to pierwsza a to tego co trzeba to nie. Maja to za przeproszeniem w tyłku :wink:
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-14, 00:49   

Lukasz10_2004 napisał/a:
Policja do łapanie piratów drogowych i wystawiania madnadtów itp to pierwsza a to tego co trzeba to nie. Maja to za przeproszeniem w tyłku
tylko nie uogólniajmy, tyle co wiem to jest kilka sekcji... drogówka, interwencja prewencja patrolówka itp.... wiec jeśłi ktoś pisze że są tylko od wystawiania mandatów to oznacza że drogówka działa sprawnie i wypełnia swoje zadania, problem jest z tymi innymi działaniami policji.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 44
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-14, 09:56   

Zdzisław napisał/a:
Ja mam inne doświadczenie z Brzeską policją. Niedawno zablokował mi ktoś samochodem wyjazd z garażu. Zadzwoniłem i po paru minutach przyjechał patrol mieszany (damsko męski) Wpierw pani policjant próbowała mną pokierować tak abym wyjechał z garażu , jednak nie udało się. Policjant coś pisał po pewnym czasie odjechali zostawiając mnie bez pomocy. Z kolegami, pomimo że samochód był na biegu odepchnęliśmy kilka metrów(bojąc się jednocześnie czy przypadkiem nie odpali silnik- gdyby to był dizel. Jednak nie odpalił. Wyjechałem z garażu po około 1 1/2 godz. A gdybym miał np. jechać z chorym do szpitala? Nie wie,m co bym zrobił.


Bez pomocy ?? Jeśli taka sytuacja miała miejsce, że nic nie zrobili trzeba było zadzwonić na dyżurkę i powiedzieć ze dalej pojazd blokuje wyjazd, a policjanci nic nie zrobili.

Nie jestem do końca przekonany o twojej sprawie bo, zawsze jeśli pojazd zastawia, blokuje przejazd wzywany jest właściciel na miejsce i jest z tego odpowiednio rozliczany.
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-10-14, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-14, 11:39   

Mnie osobiście bulwersuje fakt podjeżdżania wozem patrolowym na Długą pod sam "Pierożek" na obiadek. Nie ważne czy policja ma w tym momencie przerwę czy nie, ale ludzie bez przesady, aż takim wygodnickim sobie być? Zawsze mi się wydawało, że na Długą policja wjeżdża w sprawie patrolu albo interwencji, ale i od jakiegoś czasu na pierogi... A druga kwestia to taka, że policja często łamie przepisy ruchu drogowego mając szansę zachować się wg przepisów. np mając możliwość zawrócenia na skrzyżowaniu, wóz patrolowy zawraca na pasach i nie było to żadna pilna sprawa bo jechał bardzo wolno i wiele, wiele innych przypadków. Dodam jeszcze, że znam również przypadki pozytywnego działania policjantów, ale tych nigdy się tak nie pamięta jak tych złych, zresztą jak w każdej kwestii...
0 UP 0 DOWN
 
sevissman 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-14, 12:59   

Kiedyś miałem do czynienia z policją i to przez zupełny przypadek.Wraz z kolegą wybieraliśmy się wtedy nocnym pociągiem do Warszawy [ gdzieś po 24-tej ] po przybyciu na dworzec przed tą wlaśnie godziną kupiliśmy w kasie bilety,zdjeliśmy plecaki i spokojnie usiedliśmy na ławce w holu i nagle ni z tąd ni z owąd pojawili się panowie policjanci którzy najpierw poszli na perony potem zaglądneli do "niby" poczekalni a na koncu podeszli do nas i wtedy sie zaczęło.Najpierw jeden z nich poprosił nas o dowody osobiste pożniej wypytywał gdzie i w jakim celu jedziemy następnie nakazał otworzenie plecaków z ktorych musieliśmy wyjąć niemal wszystkie rzeczy oraz reklamówki w której mieliśmy prowiant na drogę,na moje srogie niezadowolenie z takiego czegoś stwierdził "Abym poczytał sobie kodeks" :shock: na końcu gdy trzymał mój dowód w rękach zapytał czy Magda to moja siostra [wtedy mnie olśniło ze on chodził z moją siorą kiedyś do szkoły] wówczas nie odpowiedziałem nic.Panowie zakończyli wtedy swoje czynności i wyszli ze stacji zadowoleni natomiast ja cały czas zastanawiałem się na tym czy zwykły,uczciwy obywatel którego zatrzymują i legitymują w nocy ma wtenczas jakąś swoją godność osobistą? a moze to bylo tylko popisywanie sie przed panią w okienku kasowym? :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-10-14, 17:08   

a ja mam pytanie.... jezeli odmówie wypakowania rzeczy z plecaka to nie mogą chyba samemu przeszukac i musza zabrac na komende tak ?? moze policjant kochal sie w twojej siostrze a ona go nie chciala ??:D
0 UP 0 DOWN
 
sevissman 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-14, 17:17   

Zapytal z czystej ciekawosci a pozatym ja nie wnikałem nigdy w sfere prywatną mojej siostry :wink: :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jak, jest, policja, ta, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu