Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy szybka jazda jest bezpieczna ?

Czy szybka jazda jest bezpieczna ?
Tak
37%
 37%  [ 18 ]
Nie
62%
 62%  [ 30 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-09, 22:20   

butter napisał/a:
kierunkowskazy nie są dla Ciebie i wedle Twojego widzimisie tylko dla tych co jadą za Tobą i żeby wiedzieli co Ty zamierzasz zrobic...


Świeta racja butter.
Mnie tez tacy kierowcy którzy kierunkowskazów nie używają wnerwiają.
Albo wrzucenie kierunka w połowie skrętu, totalna porażka

Inna zmora to brak STOPa (to sporadyczne przypadki) ale łatwo się naciąć i wjechać komuś w tył, złaszcza takiemu co i kierunkowskazów nie używa.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 14:30   

Baran obiecałem ci po tym jak dzisiaj na śliskiej drodze wylądowałeś w rowie, że ci przytoczę to co pisałeś:

Baran napisał/a:
Myśle ze jezdze pewnie i potrafie sie zachowac w awaryjnej sytuacji



Baran napisał/a:
pisałem ze czuje się pewnie za kierownicą , i wiem kiedy sobie powiedzieć DOŚĆ


Baran napisał/a:
szybka jazde ma sie we krwi trzeba sie oswoic z predkoscia i wiedziec kiedy powiedziec dosc


Pisałeś, że czujesz się pewnie przy dużych prędkościach, tu nie miałeś tej pewności nawet przy małej prędkości, sam wprowadziłeś auto w poślizg i nie potrafiłeś go z niego wyprowadzić, co niestety dla ciebie zakończyło się wjazdem ( i to tyłem ) do rowu.

Więc nie mów mi, że czujesz się pewnie przy dużych prędkościach bo może i tak ci się wydaje, ale teraz już chyba nie będziesz taki pewny siebie co?

Baran napisał/a:
Może w tym momencie lubię szybko jezdzić ale czasy i ludzie sie zmieniają , może mnie zima zmieni / wszystko przedemną



Baran napisał/a:
powrócimy do tego tematu po zimie , warunki rozrozniam nie daje czadu na mokrym bo mam szerokie oponki a na nich nosi



Baran napisał/a:
szybko jezdziłem ale juz skonczyłem bo jak kupie new silnik do auta to bede o niego dbał i mniej piescił prawą nogą / pogadamy po mojej 1 zimie za kółkiem



Zima ( maluteńka bo było naprawdę mało śniegu ) pokazała ci już drugi raz. Mam nadzieję że się jednak nauczysz, bo ta wpadka którą dzisiaj zaliczyłeś przy małej prędkości to jest przestroga dla ciebie. Wyobraź sobie co by było jakbyś jechał szybciej. I nie pisz mi proszę, że gdybyś jechał szybciej to nie doszło by do takiej sytuacji. Mogło by dojść jakby ktoś wybiegł ci na drogę, gwarantuję, że skończyłbyś tak samo.


A teraz czekam na odpowiedź Barana :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 14:54   

hmmm nie ma co odpowiadac poprostu nie odpowiednie miejsce do takich akcji - po lotnisku jezdzac bokiem masz wszystko w powazaniu 100 metrow szerokosci a tam reczny lewa prawa lewa prawa buch siedze w rowie . Kolana mi slicznie zagraly BCC pomoglo co moge powiedziec 1 taka lekcja jazdy :) zaczynam czuc spory respekt przed zima + ale smialo moge powiedziec ze by :D lo to na wlasne zyczenie :D dzieki rafal1986.brzeg za wzciagniecie z rowu
Ostatnio zmieniony przez Baran 2007-02-11, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-11, 15:49   

Teraz ja coś zacytuje, baran napisał mi to kiedyś na gg:
Cytat:
necia juz miałem sie tyle okazji rozbić, gdyby nie dobra reakcja to bym sie w kogoś władował z 2 razy jak był śnieg sie 10 cm od fur zatrzymałem 2 razy na chodnik wpadłem rękaw 2 i odbiłem


Baran, jednak nie jesteś nie wiadomo jakim doświadczonym kierowcą, wtedy miałeś fuksa... sytuacja opisana przez Yasia pokazuje, że szczęście nie zawsze dopisuje, i dzięki Bogu to był rów i nic się nikomu nie stało... ciekawe co będzie następne :/
Mam nadzieję że ta sytuacja coś Ci udowodniła, i że choć trochę zmądrzejesz...
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 16:32   

Baran napisał/a:
aczynam czuc spory respekt przed zima

teraz jeszcze "dzwon" na wiosnę, lato i jesień; to będziesz miał komplet respektów i może pokumasz, żeś nie taki kozak za kierownicą jak ci się wydawało. Błogosławieni ci, którzy "dzwonów" nie mieli, a to wiedzą.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 17:41   

A tearz prosze o zamknięcie tematu przez Admina badz Moda / za swoje błedy za kółkiem bede odpowiadał swoim portfelem badz policją sądem / pzdr
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 17:50   

Baran napisał/a:
a swoje błedy za kółkiem bede odpowiadał swoim portfelem badz policją sądem

ewentualnie jeszcze przed rodziną ofiary wypadku...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 18:02   

Morg napisał/a:
ewentualnie jeszcze przed rodziną ofiary wypadku...
dziękuje , że mi tak zyczysz , Tobie życze tego samego i dodatkowo bonus - w ewentualnym więzieniu , aby tyłek Tobie przetrzepali to ta zgryzota z Ciebie wyjdzie
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 18:10   

Baran napisał/a:
A tearz prosze o zamknięcie tematu przez Admina badz Moda / za swoje błedy za kółkiem bede odpowiadał swoim portfelem badz policją sądem / pzdr


Baran no jakoś wyszło, że głównie Tobie się "zbiera" w tym temacie, ale mimo wszystko nie jest to temat o Tobie, więc miejmy nadzieję, że "najazd" na Ciebie się skończy (a przynajmniej dasz ku temu powody) ..i z tą nadzieją "na dłoniach" powiedzmy, że nie ma co tematu zamykać.

Baran napisał/a:
dziękuje , że mi tak zyczysz , Tobie życze tego samego i dodatkowo bonus - w ewentualnym więzieniu , aby tyłek Tobie przetrzepali to ta zgryzota z Ciebie wyjdzie


Baran - luz, to chyba za mocne, co ? Ciach !
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 18:12   

A mi się chyba szykuje ostrzeżenie w zanadrzu, Baran przystopuj.
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 18:17   

Baran napisał/a:
dziękuje , że mi tak zyczysz

Nie wiem gdzie napisałem "życzę ci żebyś kogoś zabił" raczej nie przypominam sobie czegoś takiego. Wręcz przeciwnie nie życzę takiej tragedii ani tobie ani komuś kto mógłby zginąć lub zostać kaleką przez twoją nierozwagę (tylko po to żeby dowieść mojej racji? no nie aż taki psychol nie jestem), chciałem tylko ukazać rzeczy, z których najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy. Tak jak z tego jaką odpowiedzialność bierzesz na siebie... a może nie? Bo po twoim poście widać że nie trafia...
Dziękuję za życzenia bonusowe, zapewne szczere i prosto z serca. Pozostaje mi mieć tylko nadzieję że się nie spełnią, lubię mój tyłek i moją "zgryzotę" (czyli chyba rozsądek?). PS:.Staram się żyć tak żeby nie trafić do więzienia, czy choćby wejść w konflikt z prawem - dodatkowa szansa że twoje życzenie się nie spełni.
I kto tu jest zgryźliwy?
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 20:50   

Morg napisał/a:
ewentualnie jeszcze przed rodziną ofiary wypadku...
to jest chyba logiczne ? dla mnie na pewno Morg a dla Ciebie ?
Kończmy niesnaski /
Apeluje jeszcze raz chyba 2 badz 3 o zamkniecie tematu
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 21:05   

Baran napisał/a:
Apeluje jeszcze raz chyba 2 badz 3 o zamkniecie tematu

Smooth już odpowiedział :
smooth napisał/a:
ale mimo wszystko nie jest to temat o Tobie, więc miejmy nadzieję, że "najazd" na Ciebie się skończy


Jakby nie patrzeć naważyłeś sobie piwa (swymi poglądami, które zweryfikowało życie) i musisz go wypić. :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-11, 21:05   

Baran bo co bo Ci mówią jaka jest prawda to mają zamykać temat!! zlituj się, sam do tego doprowadziłeś że po Tobie "jeżdżą" :/
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-02-11, 21:20   

Baran - puchy nikomu się nie życzy !! Tak robią frajerzy, którzy zgrywają cfaniaków, a w rzeczywistości robią w gacie gdy robi się gorąco.
Faktem jest, że wypowiedzi i poglądy jakie prezentujesz na forum przedstwaiają Cię jako osobę z ograniczonym horyzontami myślowymi mającą problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Nie wiem czy czytasz całe tematy, czy tylko te posty które napisane są w formie, którą potrafisz zrozumieć, ale smooth napisał kilka postów wyżej, że temat nie jest o Tobie u Twoim nieszczęściu, bo wszyscy na Ciebie najeżdżają - temat jest o szybkiej jeździe i nie widzę, powodu aby go zamykać..

A tak od siebie - jeśli chcesz, żeby ludzie traktowali Cię poważnie to sam się tak zachowuj, a nie jak jakiś ... baran 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bezpieczna, czy, jazda, jest, szybka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu