Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Frekfencja na wybory 2007
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 18:51   

alfix napisał/a:
Wówczas Gmina Olszanka będzie oczekiwać na przeprosiny!


Jejku, to ja chyba znowu spałem jak Gmina Olszanka była obrażona ...bo rozumiem, że jak komentator sportowy mówiąc o ostatnim biorącym udział w biegu dajmy na to na 1 km, mówi " Taki i siaki jest daleko z tyłu"... to sportowiec, powinien się spodziewać przeprosin z ust komentatora.. no może nie będę szukał drugiej analogi i skończę ten

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany
(z mojej strony) sugestią, aby nie szukać jak to się ładnie mówi taniej sensacji.. opartej na (nie wiem) nadinterpretacji ?, przewrażliwieniu ?
alfix, spokojnie...
0 UP 0 DOWN
 
Meggy 


Wiek: 25
Dołączyła: 14 Gru 2006

UP 89 / UP 100



Wysłany: 2007-10-21, 19:07   

Kathia napisał/a:
Ja też już byłam i widziałam tylko jedną moherową babcię, więc jest szansa :wink:


Szansa na co?

Ręce opadają, jak się czyta takie komentarze "INTELIGENTYCH OSIEMNASTEK"...

Robiłaś w pieluchy, kiedy ta i twoja babcia musiała na głowie stawać,żeby mieć swoim dzieciom, wnukom co do pyska wsadzić, bo półki nie zawsze były pełne. A ci którzy je opustoszali, niestety dziś znów pchają się na stołki. I "Ty" osiemnastolatko "inteligentna" najpierw poucz się historii, poznaj prawdę a potem możesz uświadamiać,że jest szansa...

na razie masz tylko szanę na to, aby za kilkadziesiąt lat Twoje własne dzieci Ci powiedziały: moherze,Twój czas decydowania już się skończył, ciekawe jak się wtedy poczujesz?
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 19:12   

smooth napisał/a:
alfix napisał/a:
Wówczas Gmina Olszanka będzie oczekiwać na przeprosiny!


Jejku, to ja chyba znowu spałem jak Gmina Olszanka była obrażona ...bo rozumiem, że jak komentator sportowy mówiąc o ostatnim biorącym udział w biegu dajmy na to na 1 km, mówi " Taki i siaki jest daleko z tyłu"... to sportowiec, powinien się spodziewać przeprosin z ust komentatora.. no może nie będę szukał drugiej analogi i skończę ten

Uwaga Złamany został REGULAMIN Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany (z mojej strony) sugestią, aby nie szukać jak to się ładnie mówi taniej sensacji.. opartej na (nie wiem) nadinterpretacji ?, przewrażliwieniu ?
alfix, spokojnie...


to nie chodzi o to czy ostatni czy nie! Chodzi o słowa:

Bartek T. napisał/a:
Śjakaś mało uświadomiona to gmina...
0 UP 0 DOWN
 
Meggy 


Wiek: 25
Dołączyła: 14 Gru 2006

UP 89 / UP 100



Wysłany: 2007-10-21, 19:14   

Meggy już zagłosowala i się ucieszyła olbrzymią frekwencją. Oby te wybory wszystkim wyszły na dobre!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 19:49   

Meggy, po co te emocje.
A co powiesz tym starszym, bardziej doświadczonym jednostkom, które mają podobne zdanie do Kathia.
Proszę nie wprowadzać takich emocji, bo nikomu nie wyjdzie to na dobre !

alfix napisał/a:
to nie chodzi o to czy ostatni czy nie! Chodzi o słowa:

Bartek T napisał/a:

Śjakaś mało uświadomiona to gmina...




W jakim sensie to stwierdzenie jest obraźliwe dla gminy ?

No i na koniec ogólna uwaga !
Ludzie - spokojnie i bez nerwów !! Ostatnio zostałem uraczony opowieścią jak to dwóch dorosłych zdawałoby się dojrzałych osobników prawie się pobiło w wyniku rozbieżności politycznych.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-10-21, 20:51   

Ja swój głos oddałam (jestem z gminy Olszanka :) ) Z danych z 16.30 wynika, że jest na 3 miejscu, więc chyba jednak jest uświadomiona.
Inny problem to mało lokali wyborczych. Tylko 4 :) myślę, że mogło być więcej. Gm. Skarbimierz ma tylko 1,5 tys więcej mieszkańców a chyba 15 lokali wyborczych. U nas też powinno być więcej.
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2007-10-21, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 21:01   

Tego jeszcze nie było!! Frekwencja przerosła wszystkich!!
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-21, 22:34   

Meggy napisał/a:

Ręce opadają, jak się czyta takie komentarze "INTELIGENTYCH OSIEMNASTEK"...

Chyba mi nie powiesz "dorosła trzydziestolatko", że gdy robiłam w pieluchy ojciec dyrektor i inni zaślepiali nieorientujących się zbyt w świecie politycznym. Chyba uczyliśmy się innej historii, bo nie przypominam sobie, by osoby z czasów życia mojej babci jak Ty to pięknie określiłaś "pchały się na stołki" :wink:
I może najpierw Ty poucz się historii, bo widzę, że jesteś tak samo zaślepiona jak inni mało inteligentni ludzie, którzy usłyszą w telewizji choćby o prywatyzacji szpitali, to wyobrażają sobie sytuację podobną do spotu reklamowego PiSu, nie wiedząc tak naprawdę na czym to polega.
Wyobraź sobie, że jestem akurat na bieżąco w tych sprawach, nie tylko dlatego, że zdaję maturę z WOSu, a Ty przeczytaj coś mądrego zanim pochwalisz się swoimi bardzo wyniosłymi wypowiedziami, zasłyszanymi z reklam telewizyjnych.

I nie raz już słyszałam opowieść o starszej kobiecie, która na karcie do głosowania zawsze płacząc pisze list o tym, że wszyscy politycy ją zawiedli. I większość młodego społeczeństwa, która musiała wyjechać, żeby godnie żyć. A jakbyś się bardziej zagłębiła w to co potrzeba, a nie oglądała tyle telewizji to wiedziałabyś, która partia daje szanse ludziom młodym, przedsiębiorczym, tym którzy chcieliby zostać w kraju, w którym się urodzili i wychowali, a przy tym żyć na odpowiednim poziomie.

I to tyle co mam do powiedzenia na ten temat.
I nie obrażaj mnie, bo nie jesteś w stanie, zwłaszcza, że świadczy to Tylko o Tobie :roll:

Smooth wybacz mi ten :offtopic: ale nie mogłam się powstrzymać widząc niektóre inteligentne jednostki.

Ja już swój głos oddałam i mam nadzieję, że wreszcie w tym kraju zmieni sie coś na lepsze!
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-21, 22:39   

a ja wtracę tylko odnośnie wyborów :D

proszę zobaczyć tutaj

to pewnie ten sam co na brzeg24.pl się włamał :D :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-21, 22:57   

ja mam zdjecie z przed 21 ;) ->



dokładam 2 link ;)

Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2007-10-21, 23:24, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 23:10   

coś nic nie widać... :/
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-21, 23:12   

alfix napisał/a:
coś nic nie widać...


usunęli zdjecie bo było przeciążenie, krótko mówiąc to była strona niby otwarta przez "hakerów" na tvn24 pokazujące oficjalne wyniki o 20:30, zgadzające się z tymi podanymi o 22:55 ;)
0 UP 0 DOWN
 
mamrow 



Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-22, 00:28   

PO wygrało wszyscy wiedzą i się cieszą, a mi to delikatnie mówiąc rybka :D Ciekawe czy spełnią sie te ich obiecanki <lol>. Do urn daleko mi było :D (czekam na lincz za nie spełnienie obywatelskiego obowiązku ;] )
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 00:31   

mamrow napisał/a:
czekam na lincz za nie spełnienie obywatelskiego obowiązku ;] )


He he...przy takiej postawie.. to lincz możesz mieć przez parę następnych lat..
0 UP 0 DOWN
 
mamrow 



Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-22, 00:34   

Tak? A niby dlaczego skoro PO wygrało a wszyscy tak zachwalają? ;] Kompletnie nie znam się na polityce, a ludzi szybko poznaje i widzę kto z kogo jaki element to może dlatego nie będę marnował czasu na głosowanie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, frekfencja, na, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu