Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-10-19, 16:48
Wybory 2007

Na kogo zagłosujesz?
PiS
6%
 6%  [ 6 ]
PO
53%
 53%  [ 50 ]
LiD
21%
 21%  [ 20 ]
Samoobrona
2%
 2%  [ 2 ]
LPR
1%
 1%  [ 1 ]
PSL
6%
 6%  [ 6 ]
Inne
2%
 2%  [ 2 ]
Nie będę głosował/a
6%
 6%  [ 6 ]
Głosowań: 93
Wszystkich Głosów: 93

Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 21:04   

Platforma Obywatelska

a ja zapraszam na stronke PO myśle ze rozjaśni wiele kwesti :)
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 21:40   

Ja wybiorę LiD
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 21:59   

A ja mam pytanie do tych co kliknęli, że nie będą głosować. Możecie się wypowiedzieć dlaczego??
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-08, 23:16   Agitator przy ołtażu???

Nie często zabieram głos na tym forum, ponieważ wiele już przeżyłem i niewiele w tym życiu mnie dziwi. Jednakże trafia mnie gdy ludzie niepowołani do pewnych rzeczy na siłę coś robią. Otóż myślałem, że politycznym podpowiadaczem jest wyłącznie o. Rydzyk. Okazuje się, że tych "Rydzyków" w sutannach jest więcej. I nie trzeba daleko szujać. W parafi Św. Mikołaja na asobotniej wieczornej mszy, ujawnił sie taki podpowiadacz. Odprawiający mszę młody ksiądz w czasie kazania /homilii/ nagle wszedł na sprawę zbliżajacych się wyborów / nie bardzo wiem dlaczego / i zaapelował aby głosować jak to określił na "prawo". Nie trzeba być bardzo bystrym aby domyślić się na kogo wskazywał ksiądz. Jestem katolikiem wierzącym i praktykującym, dlatego wkurza mnie takie postępowanie księdza przy ołtażu. Widocznie księżulko zapomniał do jakiej roli w tym kościele został powołany. Mam nadzieję, że proboszcz parafi przystopuje Jego polityczne zapędy. Antagonizowanie społeczenstwa przez duchownych, bordzo szkodzi kościołowi czego dowodem jest wyrażnie ubywająca ilość uczęszczających na msze święte, i przykro tu stwierdzić, ale w dużym stopniu powodem tego są sami duchowni, którzy nie chcą lub nie potrafią tego problemu widzieć. To moje stwierdzenie nie odnosi się wyłącznie do przytoczonej parafii, jest to problem całego kościoła w Polsce.
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2007-10-09, 10:17   

Ja może i jeszcze nie mam prawa głosu...
Ale jak bym miał zagłosować na partie :) Wybrał bym PO

Ja nadal nie mogę zrozumieć jak PiS mógł się sprzymierzyć z RadioMaRyja ten ryj to nic innego jak Rydzyk! :?

Tak czasem sobie myśle że jest jeszcze jedna władza w polsce...
No wiecie władza ustawodawcza, wykonawcza, sądownicza...
+ Pospolita 4 władza "media" :wink:
+ Nowa władza... ta mocherowa która kontaktuje się za pomocą radia... :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-10-09, 10:35   

Zastanawia mnie jedno. Skoro jest takie male poparcie dla PiS, to skad tak wysokie notowania w oficjalnych sondarzach.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-10-09, 10:41   

Corvin napisał/a:
Zastanawia mnie jedno. Skoro jest takie male poparcie dla PiS, to skad tak wysokie notowania w oficjalnych sondarzach.

Pytanie chyba retoryczne :wink: Generalnie większość elektoratu PiS nie korzysta z internetu, a już na pewno nie bierze udziału w podobnych temu sondażach forumowych. Takiego sondażu nie można traktować jako prognostyka przedwyborczego, wyjdzie z niego tylko fakt jakie dane partie mają poparcie wśród naszych forumowiczów - nic więcej.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-10-09, 10:51   

Od 2 lat politycy twarzą dla nas niezły kabaret. Szczerze powiedziawszy to już przestało być śmieszne :x a jednak część Polaków nie widzi tego co się wyprawia i nadal ślepo wierzy w pięknie przedstawione ogłoszenia przedwyborcze. Polska stała się pośmiewiskiem dla państw zachodu :/ Czas najwyższy to zmienić.

Mój głos jak zawsze pójdzie na lewicę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 10:55   

To jest chyba największa zagadka ludzkości w obecnych czasach.
Ale tak to jest jak w telewizji widzi się prawie cały czas PIS. Oni robią codziennie jakieś konferencje gdzie to się chwalą czego to nie osiągnęli, jakich to korzyści dzięki nim nabędziemy i tak za każdym razem wyłowią ileś osób i poparcie się utrzymuje.
Najbardziej rozwaliła mnie konferencja (jakiś tydzień temu) w której nawet nie wiedziałem o co chodzi, jeden gościu przez 10 min dziękował panu ministrowi sprawiedliwości, później mnie to już zmęczyło to przełączyłem kanał, a jak wróciłem z powrotem to usłyszałem "..... chciałbym jeszcze raz podziękować" i konferencja się skończyła
Część poparcia oczywiście od wielbicieli radia Maryja co jest odpowiedzią dla Venty dlaczego się z tym radyjkiem tak cackają (taki elektorat nie może przejść obok nosa, zwłaszcza że w zamian wystarczy zaledwie parę słów poparcia dla tego klechy).
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-10-09, 11:16   

Inez napisał/a:
jednak część Polaków nie widzi tego co się wyprawia i nadal ślepo wierzy w pięknie przedstawione ogłoszenia przedwyborcze

To chyba nie tak. Oprócz niewielkiej części społeczeństwa znakomita większość nie wierzy już w żadne hasła przedwyborcze. Patrzymy na naszą politykę szukając mniejszego zła. A prawie zawsze najmniejsze jest to co było najdawniej - to wynika z ułomności ludzkiej pamięci. Teraz jesteśmy pod rządami PiS-u, choć krótko, dlatego tak wysokie jak na rządzących notowania. Do tego żelazny elektorat od ojca imperatora. W pamięci mamy jeszcze rządy SLD (Afery Rywina, paliwowa, aresztowanie prezesa Prokomu, działania panów Łapińskiego czy Naumana w Ministerstwie Zdrowia... można by jeszcze wiele wyliczać) ale to powoli odchodzi w niepamięć co widać po poparciu dla LiD-u. Najdalej do PO (której główni działacze też wsławili się już historycznie niezbyt pozytywnie) więc ta opcja jest najbardziej na czasie.
Ale tak naprawdę nikt nie słucha przedwyborczych obietnic bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że to wszystko pójdzie do kosza razem z policzonymi kartami do głosowania.
Ile warte są obietnice przedwyborcze pokazał nam dobitnie PiS. Szczególnie w sprawach koalicji, tych które miały być i tych które powstały i rządziły... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 09:56   

Patrząc na frekwencję naszego głosowania jedno jest pewne wybory 2007 wygra Ojciec Dyrektor, bo potrafił przekonać „Moherowe Berety” żeby wszyscy zagłosowali.
Młodzież siedzi i się śmieje z tych ludzi, ale oni mają piękną cechę – jak widzą, że coś jest ważne to się mobilizują!
Pozdrowienia dla wszystkich, którym los naszego kraju zwisa.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 16:44   

Bartek T. napisał/a:
A ja mam pytanie do tych co kliknęli, że nie będą głosować. Możecie się wypowiedzieć dlaczego??


A choćby dlatego nie mam 18 lat!
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-12, 19:02   

alfix napisał/a:
Bartek T. napisał/a:
A ja mam pytanie do tych co kliknęli, że nie będą głosować. Możecie się wypowiedzieć dlaczego??


A choćby dlatego nie mam 18 lat!


Sądzę, że chodziło raczej dlaczego głosować nie będą osoby, które są uprawnione do głosowania.
No słuchamy, słuchamy, mnie też to interesuje :evil:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 19:58   

ad_kaska napisał/a:
Sądzę, że chodziło raczej dlaczego głosować nie będą osoby


No może i oto chodziło.. ale jeśli te 4 osoby to są właśnie osoby poniżej 18 roku życia to powiedzmy, że myślenie w kategoriach intencji pytającego, bezpieczniej jest wykluczyć poprzez sprecyzowanie pytania.
No i oczywiście też mnie interesuje skąd te 4..nie przepraszam 3 głosy..choć ja osobiście często miałem tak, że wolałem nie głosować, nie znając dobrze realiów i przez to będąc osobą, która potencjalnie może zaszkodzić.. na podobnej zresztą zasadzie jak ta wedle której jeśli nie mamy nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywać..
A teraz od strony praktycznej !
Jeśli ktoś nie orientuje sie na arenie politycznej i powiedzmy oddaje głos na PiS.. to czy w tym momencie nadal Bartek T. spyta "dlaczego dana osoba nie głosowała"..oczywiście, że nie.. spyta "dlaczego ta osoba głosowała".. sugerując tym samym, że skoro się nie orientowała na arenie politycznej to nie powinna poprzez swoją nieświadomość szkodzić.. a przynajmniej w jego mniemaniu opartym na jego doświadczeniach i upodobaniach politycznych ...(wszystko przykładowo :wink: )
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-12, 23:33, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-10-12, 21:15   Re: Wybory 2007

mój głos tuż po debacie Tusk - Kaczyński

Głosuję zdecydowanie na PO
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu