Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pojedynek na najlepszego DJ-a forumbrzeg.pl

Który set muzyczny najbardziej ci się podoba?
Set numer 1
18%
 18%  [ 7 ]
Set numer 2
27%
 27%  [ 10 ]
Set numer 3
18%
 18%  [ 7 ]
Set numer 4
35%
 35%  [ 13 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 23:07   

No ja właśnie też się przedzieram.. na razie przez secik nr 1.. nie jest to dla mnie najłatwiejsze zadanie i uprzedzam, że głos zapewne będzie emocjonalny...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-05, 23:36   

Patryk P. napisał/a:
dobra muzyka..hmm pewnie wszystkie sety na kompach porobione wiec nie ma co gadac o technice...pierwszy set własciciel chyba przepada za Energy!


Być może przepada za Energy ale impreza tam jest fajna i ludzie przy takiej muzyce sie bawią;) dobrze ze napisales pewnie bo inaczej bym się kłócił boo nie widzialeś jak robili i jak nagrywali

i mam pytanie czy wrzuciles moze jakiegos swojego secika?? Bo chyba nie?? latwo jest komentowac gorzej zrobic ;)

wlasnie mi secik nr 1 jakoś najlepiej przypadl do gustu ;) są wmieszane "moje klimaty" początek moze troszke mocny jednak pozniej baardzo mi sie podoba ;)

Wszystkie seciki maja cos ale jakos no ten hmmm poprostu najbardziej mi sie podoba :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 08:06   

A ja już wczoraj zagłosowałam, dzielnie przesłuchałam wszystkie seciki robiąc przy tym małe porządki :) Nie znam się na technice - od razu zaznaczam, dla mnie liczyło się to co mnie "porusza" do tańca i taki też set wybrałam - ten który mi się najbardziej podobał. Nawet nie wiem czy jest on profesjonalny czy nie, ale powiem tak - jak chce mi się tańczyć, to im więcej bajerów i przeskakiwanie z utworu na utwór itp., tym bardziej mnie to wkurza i odciąga od tańczenia i zabawy. Nie wiem czy mój faworyt wygra - byłoby fajnie i cieszyłabym się, bo okazałoby się że jest sporo osób, które lubią ten sam rodzaj muzyki.
W każdym razie sam pomysł uważam za fajny i w ogóle moje uznanie dla wszystkich którzy swoje zestawy wysłali! Niech wygra najlepszy :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-08-06, 11:04   

jakoś nie moge sobie 2 seta ściągnąć nie wiem co jest :x
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-06, 11:09   

kliknij prawym i daj zapisz element docelowy jako .... :0 powinno pojsc:)
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 14:10   

Jak dla mnie w jednym z tych setów jest trochę za dużo łupanki, jeden jest trochę za bardzo komercyjny (równie dobrze mogę sobie radio włączyć). Zostały mi dwa do wyboru, z których wybrałem ten, który wydał mi się bardziej housowy bo takiej muzyki m.in. słucham.
To chyba niedobra wiadomość dla twórcy bo zazwyczaj mój gust jest trochę inny niż ogułu, ale kto wie.
Leci drugi raz i już mi się jazda wkręca :brawo: :jump: :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-06, 22:34   

jadore napisał/a:
jak chce mi się tańczyć, to im więcej bajerów i przeskakiwanie z utworu na utwór itp., tym bardziej mnie to wkurza i odciąga od tańczenia i zabawy


No spoko, ale chyba te sety mają wyłonić najlepszego dj'a tego forum? A nie muzykę do tańca.

Każdy szanujący swoją pracę i swój profesjonalizm dj umieszcza intro - np. tak jak jest to w secie nr1.

bekamsobie napisał/a:
Jak dla mnie w jednym z tych setów jest trochę za dużo łupanki,


Ojć tutaj chyba lekka przesada - co prawda nie słucham tego rodzaju muzyki ,ale aby się przekonać posłuchaj sobie hardstylu ;-)

Widocznie te utwory nie mają na celu zachęcenia was do tańca - tu bardziej chodzi o pokaz umiejętności. Nie przy każdych utworach się tańczy - niektóre po prostu się słucha i podziwia.

Pozdro ;-) I powodzenia
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2007-08-06, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-07, 00:22   

Hmm nawet mi przypadł fragment
od 14:47 min w 3 secie... na tyle..ze chyba sobie go puszcze jeszcze pare razy..
ale czy zagłosowałem na ten set...to juz moja słodka tajemnica..
Secik 1 zabrzmiał mi jakby był już dawno temu przygotowany na granie na dyskotekach.. cóż moje laickie ucho podpowiada mi, że jest w miarę dobrze przygotowany...

Ostatecznie wahałem się między dwoma setami..no ale wiadomo trzeba sie na jeden zdecydować..co też czynię.. !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-08-07, 00:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

  Wysłany: 2007-08-07, 08:50   

Patryk P. napisał/a:

pewnie wszystkie sety na kompach porobione wiec nie ma co gadac o technice

Możesz rozwinąć temat? Bo nie rozumiem co ma do tego komp, sam używasz sprzętu który w dużej mierze składa się z elektroniki (podobnie jak komp), wiele osób ma sprzęt czysto DJ`ski podłączony do laptopa i korzysta dodatkowo z programów np. Traktor Dj Studio, sam sprzęt jest w tym przypadku tak jakby tylko elementem sterującym głównym programem.
Bochen napisał/a:
No spoko, ale chyba te sety mają wyłonić najlepszego dj'a tego forum? A nie muzykę do tańca.

Sorki że się wtrącę ale zdaje mi się że "DJ" jako taki jest właśnie po to aby prowadzić imprezę. Ma on za zadanie utrzymać ludzi na parkiecie miksując utwory a nie tylko pokazać że potrafi połączyć 20 utworów w 10 minut - co dla mnie osobiście jest bez sensu. Sama idea DJ`owania ma za zadanie takie połączenie utworów aby nie było to rozpoznawalne dla przeciętnego słuchacza.
Bochen napisał/a:
Każdy szanujący swoją pracę i swój profesjonalizm dj umieszcza intro - np. tak jak jest to w secie nr1.

Chyba miałeś na myśli DJ`a-producenta ;)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-07, 09:38   

Grześ@K napisał/a:
zdaje mi się że "DJ" jako taki jest właśnie po to aby prowadzić imprezę. Ma on za zadanie utrzymać ludzi na parkiecie miksując utwory a nie tylko pokazać że potrafi połączyć 20 utworów w 10 minut - co dla mnie osobiście jest bez sensu. Sama idea DJ`owania ma za zadanie takie połączenie utworów aby nie było to rozpoznawalne dla przeciętnego słuchacza.
dokładnie o to mi chodziło - dziękuję Grześ@K, tak samo uważam, więc dlaczego nie miałabym wybrać tego seta, który porywa mnie do tańca? :)
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 45
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-07, 11:17   

powiem tylko jedno ostatni mi się najbardziej podobał :)
0 UP 0 DOWN
 
Diastem 
Dj ......



Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-10, 23:42   

chodzi tu o technike samego miksowania...jak uzywasz kompa to on za Ciebie dobiera tempo, łaczy bity itp. a na sprzecie wszytko recznie (to w takim skrócie).

No a co do "intra" to jak najbardzie jestem za.Kazdy set powinien miec intro, ale staranie dobrane. Ja staram sie zawsze wyszukac cos ciekawego, bo swojego sie jeszcze nie dorobilem :(
No ktos pisal o konkursie w Ibicie, hehe taki "dj meeting"...piszcie to moze i ja sie zalapie;p


A seciki przeslucham jutro i sie wypowiem... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-10, 23:52   

Diastem napisał/a:
No ktos pisal o konkursie w Ibicie, hehe taki "dj meeting"...piszcie to moze i ja sie zalapie;p

Mozna by było takie coś zorganizować tylko trzeba zapytać właściciela czy się zgodzi na to.
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-08-11, 04:30   

czekamy na knkrety
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-11, 08:25   

No już wkrótce wyniki... tymczasem (ja może tak troszkę offtopicując ) mam prośbę do autora 3ego setu (jak coś ja już zagłosowałem, więc nie będzie to miało wpływu na mój głos) o podanie tytułu oraz wykonawcy ostatniego fragmentu w 3cim secie (czyli rozpoczynającego się gdzieś tam od 14 minuty z groszem).
Informację to proszę podać na PW ! Z góry dziękuję !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dja, forumbrzeg, na, najlepszego, pl, pojedynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu