Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Odejście dyrektorki przedszkola nr 5 = Przedszkola pod lupą
Autor Wiadomość
czarniotko20 

Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-29, 12:06   

heh no tak czytam czytam ten temat bo mnie dosyc zirytowal... i sie zastanawiam nad Waszymi odpowiedziami,,szkoda tylko ze osadzacie pochopnie jesli nie znacie faktów..nikt nie zastanowil sie nad tym, ze przeciez przyczyna takiego odejscia mogla byc np druga osoba z personelu bądź tez jej psychiczny nacisk, zmeczenie pani dyrektor praca (nawet jesli w zeszlym roku startowala do konkursu to przeciez miala do tego prawo i miala tez prawo w kazdej chwili zrezygnowac!!!)
Poza tym dziwi mnie fakt istnienia ludzi ktorzy nie pilnuja swojego nosa :cry: tylko z nudów siedzą cały dzień na balkonie i obserwuja co sie dzieje wokół.. paranoja..nic mnie tak nie wkurza!mieszkam jakis czas we wroclawiu i tez mam taka sąsiadkę...wspolczuje pobliskim mieszkancom...ona nawet wie o ktorej wchodze i wychodze z domu kto mnie odwiedza. itd..moglbym tak wyliczac w nieskonczonosc..jest mi żal takich ludzi i chetnie znalazlbym i m jakies zajecie na caly dzionek :D
@ alfix popieram Twoją wypowiedź;)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 14:43   

czarniotko20 to dlaczego sprawą zajęła się PG (Policja ds. gospodarczych), Prokuratura w Opolu. :?: Wszystkich interesuję sprawa, dlaczego ? Chodzi o pieniążki. Płacąc za pobyt dziecka w przedszkolu każdy z rodziców jest ciekawy na co idą te pieniądze, np. mnie to by bardzo interesowało. Kretki, farbki i inne duperele ? Jedzenie dla dzieci. Podając kaszankę dziecku, no zastanówmy się że nie zje tego, bo nawet ja bym nie zjadł.

Skoro Prokuratora się sprawą zajęła to musi być w tym jakiś szwindel. Bo napewno nie chodzi tutaj o 10zł tylko o dużo dużo więcej...
0 UP 0 DOWN
 
czarniotko20 

Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-29, 16:01   

@Devon! a skąd Ty masz takie informacje???!!!! irytuje mnie ten temat i tylko dlatego tu pisze..jak dla mnie to na razie, bez obrazy oczywiscie, cos w stylu:"pleć pleciugo byle długo".... :x
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 16:04   

czarniotko20 napisał/a:
@Devon! a skąd Ty masz takie informacje???!!!! irytuje mnie ten temat i tylko dlatego tu pisze..jak dla mnie to na razie, bez obrazy oczywiscie, cos w stylu:"pleć pleciugo byle długo".... :x


Informacje które posiadam są ze sprawdzonego źródła. Zreszta zadzwoń do Prokuratory w Opolu do rzecznika prasowe i się zapytaj czy taka sprawa jest zgłoszona. I wszystko będzie jasne
0 UP 0 DOWN
 
em.embrion 

Wiek: 52
Dołączył: 29 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-29, 17:23   

a ja tylko sie dziwie,czemu nikt nie poinformuje szanownej dyrektorki o tym,ze jej nazwisko zagoscilo tutaj i zostale przedstawione jej zarzuty. niestety,skoro jest na emeryturze juz nikt nie ma prawa podawac nazwiska do wgladu.
panie devion, jest pan gotowy na proces ?

czy wie pan jakie moga byc tego konsekwencje?

wracajac do tematu.. znam wiele maluchow z rejonu przedszkola,ale jeszcze nigdy nie dowiedzialem sie,zeby dziecko wracalo glodne. proponuje (tu do dziadka wnuczki) karmic ja lepiej w domu lub po prostu przejsc sie do przedszkola i spytac,co jest nie tak.


miejmy nadzieje,ze nowa pani dyrektor sprawi, iz dzieci beda nakarmione, dziadki beda zadowolone, a z placowki nie beda wynoszone zadne tony zlota.

:shock: :shock: :shock: :shock:


edit//////

tak,patrzylem na date i wlasnie o to mi chodzi. ale niewazne. juz poprawione. ja tylko mowilem, jakie mogo byc konsekwencje tego,ze napisales dane
Ostatnio zmieniony przez em.embrion 2007-06-29, 21:37, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 19:10   

em.embrion napisał/a:
a ja tylko sie dziwie,czemu nikt nie poinformuje szanownej dyrektorki o tym,ze jej nazwisko zagoscilo tutaj i zostale przedstawione jej zarzuty. niestety,skoro jest na emeryturze juz nikt nie ma prawa podawac nazwiska do wgladu.


Poprawiono !!
Jednocześnie przypominam, że na forum nie tylko obowiązuje regulamin i nie tylko należy pamiętać o swobodzie wypowiedzi, jak również liczyć się z konsekwencjami, które mogą wyniknąć z wypowiedzi biorąc pod uwagę np. ustawę o ochronie danych osobowych czy ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych ..itp !!
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 19:18   

em.embrion napisał/a:
panie devion, jest pan gotowy na proces ?

czy wie pan jakie moga byc tego konsekwencje?


Proszę zobaczyć datę kiedy to napisałem. I potem komentować...
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-06-29, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 19:38   

Devon napisał/a:
Proszę zobaczyć datę kiedy to napisałem. I potem komentować...


Devon - napisałeś posta 23.06.2007, z którego treści wynikło, iż "utrata" stanowiska Dyrektorki nastąpiła 2 miesiące wstecz, czyli mniej więcej 24.04.2007 ..więc o tego momentu przestała być osobą publiczną !

Ponadto proszę nie zbaczać z tematu !

ps.
Ten post zostanie usunięty, podobnie jak każdy następny niezwiązany z tematem !!
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 51
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-29, 20:09   

No!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To widze że jednak temat GORĄCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ile się nie mylę to Devon nie oskarżył nikogo i nie obraził jakimikolwiek zarzutami........
Jedyne co zauważyłem to to że zadał pytanie....
Fakt że starej Pani dyrektor już nie ma w placówce można jakkolwiek połączyć z tym że PG zajmuje się tą sprawą.... ( dla mnie jest to ucieczka przed odpowiedzialnością )
Ciekawym jest też dla mnie wątek konkursu na nową dyrektorkę ......ciekawe.....
Później się odezwę
Narka
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-06-29, 21:09   

kerim napisał/a:
Może dowiem się dlaczego moje dwie wnuczki -[jedna skonczyła to "idealne" przedszkole wcześniej,druga uczęszcza na dzień dziszejszy ] wracały do domu głodne . A panie [lub członkowie rodzin] z przedszkola wywozili [samochodami, rowerami,] teoretycznie dokonane zakupy.
Kerim a nie słyszałeś o przedstawicielach rodziców, którzy mogą kontrolować zakupy, porcje żywnościowe itp. Może zamiast podglądać lepiej zgłosić się na ochotnika do takiego ciała przedstawicielskiego? Zauważ również że dzieci nie wszystko lubią i zostaje tyrochę przetworzonej żywności, której do lodówki nie włożysz i nie wydasz w dniu następnym bo przepisy nie pozwalają. Kiedyś "zlewki" zabierali hodowcy świń, obecnie tego nie mogą robić. To jakie widzisz rozwiązanie w tym zakresie? Niestety zdarza się, że zabierając to co zostaje (a co z tym zrobić?) wynoszone są produkty, które nie powinny być wynoszone. Jakiś regulamin w tym zakresie powinien być w przedszkolu zatwierdzony przez radę rodziców, wtedy nie będzie posądzeń i oskarżeń.
0 UP 0 DOWN
 
kerim 

Wiek: 64
Dołączył: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-29, 21:56   

Szanowny ''czarnotko 20'' z postu który napisałeś wynika że jesteś dobrze poinformowany
co do w/w problemu. Odnośnie ludzi przesiadujących na balkonie . To bardzo ''przepraszam'' ale pijany [Twój rówowieśnik] "pan"" kierowca pomógł mi być ręcistą.
Więc nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie.Jeśli dla Ciebie dostawa towaru z firmy "EKO'
do przedszkola, a nastepnie przeładowanie do prywatnych samochodów personelu .
Jest normalnym działaniem. To chylę czoła.Bardzo proszę podaj więcej wiarygodnych
informacji abyśmy nie ''bili piany''.
Jesteśmy zbyt ubogim społeczeństwem aby płacić za innych [kapresy]
0 UP 0 DOWN
 
kerim 

Wiek: 64
Dołączył: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-29, 22:15   

Szanowny "Rostropku" twoje sugestie są bardzo na miejscu. Ale, mój kolega hodowca
"blondynek" domówił się z szefostwem przedszkola i odbierał tak zwane ''zlewki''.
Legalnie czy też nie ocencie sami. Za otrzymane "dary" zakupł dla dzieci odtwarzacz DVD. Po pewnym czasie zapytał panie przedszkolanki, czy dzieci są zadowolne z darowizny. Dziwnym trafem sprzęt nie dotarł do dzieci. Zagubił się w drodze między dyrekcją a dziecmi.Ciekawe?
0 UP 0 DOWN
 
czarniotko20 

Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-30, 09:38   

Drogi wszechwiedzący kerimie:)jak ja jestem poinformowany w tej sprawie to nie powinno Ciebie interesowac(masz szeroki zakres zainteresowan widze:)) i jeszcze jedno dlaczego podajesz niesprawdzone informacje?! człowieku zwyczajnie sporzadzasz pomówienia!!!masz tam wnuczke to zapytaj personelu co stalo sie z odtwarzaczem i gdzie teraz jest bo z tego co mi wiadomo jest tam gdzie mial byc od zawsze!nie wiem w ogole dlaczego ludzie nie ponosza konsekwencji swoich slow kiedy publicznie glosza nieprawde i nie sprawdzone informacje??!! to jakas paranoja jest chyba...nie wiem jaki masz cel w pisaniu tych bzdur ale skoro Ci lżej na sercu...tylko takie widze rozwiazanie.pozdrawiam serdecznie:):P:)

P.S. Ty nawet osądzasz z gory wszystkich mlodych ludzi!! przez jednego,ktory zrobil ci krzywde..z calym szacunkiem ale...no comments!!!

Koledzy z forum nie wiem czy sie nie uraziliscie ta wypowiedzia kerima ale ja bardzo ze szufladkuje ludzi...

no to tyle z mojej strony narka i pozdrowienia dla wszystkich :)
Ostatnio zmieniony przez czarniotko20 2007-06-30, 09:47, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
klara 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-30, 11:27   

Czarniotko

Nie lubię odbiegania od tematu postu.

Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem niepotrzebnie pouczasz innych i dajesz sobie prawo do wszechwiedzy.
Forum słuzy do wymiany zdań na dany temat i na tej podstawie do wyrobienia sobie opinii w danej sprawie.

To tyle, bo nie lubuię bić piany i naśladować innych.

pozdr.
0 UP 0 DOWN
 
Gocha 

Wiek: 54
Dołączyła: 28 Cze 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-06-30, 11:59   

Witam.Z całym szacunkiem do wszystkich postowiczów ale....zaczęła się gra słów a tak naprawdę gdzieś po drodze umknął prawdziwy temat.Ktoś zawinił ,ktoś musi ponieść konsekwencje.Mam nadzieję że wreszcie ustaną rządy państwa w państwie.Skoro jest to placówka wychowująca dzieci a rodzice z zaufaniem oddają tam swoje pociechy...to o czym my mówimy?sprawę należy dokładnie wyjaśnić i poinformować o tym wszystkich!!!!
A swoją drogą ciekawa jestem co na to nasze władze?milczą? :cry: "OD TEGO ONI SĄ ,OD TEGO SĄ ONI..."

pozdrawiam wszystkich zaangażowanych
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyrektorki, lupa, nr, odejscie, pod, przedszkola, przedszkola


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu