Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Radny Kamil Szeremet
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-02, 18:25   

Michał90, - załóż osobny wątek !! ..będzie bardziej wyraźny
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 09:48   

Kamilek radnym...
Świat się do góry nogami przewraca...
Jeszcze niedawno sąsiadka nakrzyczała na jego młodszą koleżankę, żeby go nie biła na podwórku, a tu masz...
Jestem pod wrażeniem!
Tylko skoro już, zdaniem PP-B, zaczął jako kłamczuszek, to niech przynajmniej nie kontynuuje takiego postępowania, bo kłamał w cudzym interesie, a lanie od mamy może dostać już we własnym. :P
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-12-05, 18:14   

A przepraszam, co on tej koleżance zrobił ?
Może jej zabrał lalkę, aby się nią pobawić ? :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 21:27   

Nie rozumiem gdzie nam się zapodział Pan Kamil ?, trochę brakuje mi informacji na jego temat, co on porabia w radzie miejskiej i w jakiej komisji podjął działania, aby przyczynić się do pomyślności naszego miasta i jego mieszkańców ( szczególnie tych młodych ).
Mam nadzieje, że Pani Naczelna nie zniechęciła Pana Kamila do publicznych wypowiedzi na forum.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 21:35   

Michał90 napisał/a:

Mam nadzieje, że Pani Naczelna nie zniechęciła Pana Kamila do publicznych wypowiedzi na forum.

Jaaaa???? :shock:
A dlaczego?
Nawet mu temat nowy otworzyłam... i czekam.... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:04   

To trochę nietakt, że kobieta czeka na forum a młodego radnego NI MA :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:34   

Odkąd znam młodego sąsiada, to nietakty są dla niego chlebem powszednim. Ten jest akurat jednym z mniejszych... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-12-06, 20:47   

Kamilu, czekamy. W jakich to komisjach zasiadłeś, jakie sprawy potraktujesz
priorytetowo ?
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-12-07, 08:12   

KtOŚ napisał/a:
może najpierw poczekajmy i zobaczymy co zrobią młodzi,
Ktosiu, a czy jakiś program czy spis zadań do wykonania widziałeś? Teraz będzie praca w komisjach, a pod koniec kadencji to może jakiś chodniczek dla swoich wyborców się zrobi w celu zatkania buźki i to będzie całe działanie. Bez przesady z tymi oczekiwaniami od dwudziestoletniego młodego człowieka. Albo jakieś fakultety musi mieć skończone, żeby choć teorii w działaniu łyknął, albo jakieś doświadczenie życiowe. Może bezrobocie wśród młodych w Brzegu będzie zwalczał, albo park technologiczny założy? Tylko nie wiadomo, czy do tej komisji trafi.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-07, 10:05   

Roztropek napisał/a:
Ktosiu, a czy jakiś program czy spis zadań do wykonania widziałeś?


nie widziałem.......ale czy WY widzieliście.....czy po prostu robicie szum, dla szumu :?:

Roztropek napisał/a:
Teraz będzie praca w komisjach, a pod koniec kadencji to może jakiś chodniczek dla swoich wyborców się zrobi w celu zatkania buźki i to będzie całe działanie.


trzeba patrzeć na cała kadencje, a nie ostatnie pół roku ;)

Roztropek napisał/a:
Bez przesady z tymi oczekiwaniami od dwudziestoletniego młodego człowieka. Albo jakieś fakultety musi mieć skończone, żeby choć teorii w działaniu łyknął,


bzdura :!: ....połowa radnych to przyklei stołki...a że chłopak chce spróbować i ma do tego chęci (oby szczere) to dobrze....niech stawia sobie wysoko poprzeczkę i dązy do tego, by osiagnąć to, co sobie zamierzył......a wtedy moze to przynieść korzyść jemu i nam :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-07, 10:26   

KtOŚ napisał/a:
a że chłopak chce spróbować i ma do tego chęci (oby szczere) to dobrze....niech stawia sobie wysoko poprzeczkę i dązy do tego, by osiagnąć to, co sobie zamierzył......

To ja też, ja też...
Ja tez mam chęci, żeby zostać Prezydentem RP!
Albo lepiej USA! :P
Albo najlepiej prezesem jakiejś tłustej spółki, np. TPSA!
Naprawdę szczere chęci mam!
I naprawdę postawię (może powieszę?) sobie wysoko poprzeczkę!
Tak wysoko, że sama do niej nie doskoczę! :P

KtOŚ napisał/a:
a wtedy moze to przynieść korzyść jemu i nam

Jemu - napewno, ale czy nam? :P
KtOSIU, gdyby same chęci szczere, najszczersze, bez kwalifikacji, wiedzy i umiejętności wystarczały...
Wsiadłbyś do auta prowadzonego przez kogoś, kto ma tylko szczere chęci, ale jeździć nikt go nie uczył, nawet teoretycznie?
Chciałbyś, żeby uczył się jeździć z Tobą w środku?
A właśnie tak masz, tylko auto to Brzeg, a kierowca Kamilek jest na szczęście współkierowcą, więc może ktoś inny ocali nas od katastrofy.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-07, 10:40   

ale co Wy macie do Kamila !! Czy to może nie dzięki nam on się dostal do Rady Miasta?? Ludzie wy jesteście naprawde glupi... glosujecie na kogoś, a póżniej macie do tej osoby pretensje o coś, ba a niektórzy poprostu kogoś opieprzają bo ich kandydat sie nie dostal i wolą takie gnojka :censored2:. Jak masz odwage to sam za 4 lata wez udzial w wyborach i zrób coś dla Brzegu i zobaczymy jak będizesz się czul, jak Ciebie będą opieprzać w internecie, gazetech itp na samym początku!!?? Gratuluje wam LUDZIE !!
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-12-07, 12:06   

Problem tkwi w tym, że po wyborze tego swojego, zaufanego człowieka budzimy się z ręka w nocniku z zapytaniem – no dobrze jest, bo tak chcieliśmy, ale właściwie to co on może, jaką ma siłę przebicia, kto go będzie słuchał i brał pod uwagę jego propozycje? I dlaczego tak się stało? Bo nieliczni, którzy powinni kandydować, którzy jeszcze zostali, ponieważ nie wyjechali, przeczuwając z kim z góry będą współpracować nawet nie myślą o kandydowaniu. I to jest smutna rzeczywistośc prowadząca w linii prostej do tego, że wyjedzie jeszcze więcej i za cztery lata sytuacja powtórzy się. I to jest moja diagnoza panie steve. Jak zmienić tą sytuację, to temat na całkiem inną dyskusję.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-07, 15:09   

Roztropek napisał/a:
Jak zmienić tą sytuację, to temat na całkiem inną dyskusję.


no nie, bo narazie "jedziecie" równo po człowieku, w momencie kiedy nie miał on szansy się jeszcze wykazać......a dlaczego nie przyczepicie się do tych co w tej radzie przykleili się do stołków, któryś raz z rzędu......czemu do nich nie wyskoczycie z pytaniem o chodnik....albo drogę......no dlaczego :?:

Baba Riba napisał/a:
KtOSIU, gdyby same chęci szczere, najszczersze, bez kwalifikacji, wiedzy i umiejętności wystarczały...
Wsiadłbyś do auta prowadzonego przez kogoś, kto ma tylko szczere chęci, ale jeździć nikt go nie uczył, nawet teoretycznie?
Chciałbyś, żeby uczył się jeździć z Tobą w środku?
A właśnie tak masz, tylko auto to Brzeg, a kierowca Kamilek jest na szczęście współkierowcą, więc może ktoś inny ocali nas od katastrofy.
Pozdrawiam


a dlaczego nie spytacie o kwalifikacje innych radnych.......dlaczego im nie zajrzycie do talerza......czyżby to jacyś wasi znajomi.....a moze coś innego :?: No cóż wiele się nazbierało tych pytań i może...ale nie odnośnie Sz.P. Radnego......ale właśnie do Was.....bo to wy tu robicie największy szum, nie wyprowadzając w wiekszości racjonalnych argumentów.......a tylko: przypuszczalnie to, tam to, tu jest bee, tu tam i siam to .......ale wszystko to można określić jak gadkę 10-cio latka.....albo trolla. Dajcie racjonalne argumenty......albo pokażcie co zrobił źle.....oraz zobaczcie co robią inni.......bo teraz to wygląda na nagonkę na młodego człowieka, bo chce coś zrobić i nie boi się publicznie wyrażać swojego zdania.

z mojej strony EOT, dopóki nie pojawią sie racjonalne i poparte solidną argumentacją argumenty, bo na "dziecinadę" odprawiana tu przez kilka osób, nie mam zamiaru reagować EOT. bye
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-07, 17:41   

Tak samo możecie szanownego Pana Bartka T. krytykować go tutaj.. też jest mlody, ile 26 lat?? Przecież to malo... pisze na forum ladnie, no pisze, ale nie wiecie co robil w czasie wyborów lub co teraz robi po za forum.

Tak samo nie wiecie nic o Kamilu, a krytykujecie go i Roztropek rozmowa się już zaczela nawet w tym temacie...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kamil, radny, szeremet


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu