Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Infobrzeg.pl
Autor Wiadomość
alfi^o^x 

Wiek: 86
Dołączył: 01 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 09:52   

Tak Pisalem to ja Wojciech Telecki - M. Dróbka NIGDY NIE BYL ZATRUDNIONY, a WSPÓŁPRACOWAL - różnica.... nie jezdzimy potym tylko zwracam uwage po tym jak rzuca gówniane argumenty... RaZoR, :] żenada to próba bronienia oszusta. :] ...



Moderowany przez Kathia:
Regulamin forum, punkt:

5. Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta. Wykrycie większej ilości kont jednego użytkownika może skutkować zablokowaniem wszystkich kont użytkownika do czasu wyjaśnienia sytuacji.
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-08-01, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 09:55   

alfi^o^x napisał/a:
żenada to próba bronienia oszusta.


patrzac na niektore wypowiedzi media artu to i tam takie rzeczy się dzieja a jak mozna niebyc zatrudnionym i wspol[pracowac? za free?
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-08-01, 09:58   

blaster napisał/a:
atrzac na niektore wypowiedzi media artu to i tam takie rzeczy się dzieja a jak mozna niebyc zatrudnionym i wspol[pracowac? za free?


Musisz być frajerem i tyle
0 UP 0 DOWN
 
alfi^o^x 

Wiek: 86
Dołączył: 01 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 10:07   

Pracownik – termin prawniczy, który w prawie polskim został zdefiniowany w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 2). Oznacza osobę fizyczną zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę. Tym samym ustawodawca zdefiniował pojęcie pracownika poprzez wskazanie aktów kreujących stosunek pracy, a także zespół cech, które warunkują istnienie stosunku pracy (art. 22 kp)

Pracownikiem jest tylko osoba wykonująca pracę w ramach stosunku pracy. Zatem nie może być pracownikiem osoba, która np. świadczy pracę odpłatnie, a praca ta jest wykonywana w ramach przepisów prawa cywilnego, np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia czy też innych rodzajów umów cywilnoprawnych nienazwanych. Jednakże wykonywanie pracy w warunkach odpowiadających stosunkowi pracy może być uznane za stosunek pracowniczy, nawet jeśli strony stosunku zawarły umowę o innej nazwie. Pracownikiem w rozumieniu prawa pracy może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, jednak pod pewnymi warunkami pracownikiem może być osoba, która nie ukończyła 18 lat, nie może być natomiast pracownikiem osoba prawna (np. spółka, instytucja, stowarzyszenie).

Do podstawowych cech stosunku pracy należą:

* osobiste wykonywanie pracy określonego rodzaju,
* podleganie kierownictwu pracodawcy,
* wskazanie miejsca świadczenia pracy,
* wskazanie czasu świadczenia pracy,
* odpłatność.

Obowiązki pracownika:

* sumienne i staranne wykonywanie pracy oraz wykonywanie poleceń przełożonych
* przestrzeganie regulaminu, przepisów oraz zasad BHP
* dbanie o dobro zakładu pracy
* nieprowadzenie konkurencji wobec pracodawcy

Prawa pracownika:

* prawo do urlopu
* prawo do terminowego wynagrodzenia
* prawo do równouprawnienia
* prawo do tworzenia organizacji
* prawo do świadczen socjalnych

Wikipedia.

RaZoR napisał/a:
Musisz być frajerem i tyle






z przyjemnością możemy Cie zatrudnić.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 10:29   

czyli co alfix w media arcie wykonywal swoja prace "na czarno" skoro niebył waszym pracownikiem? lol
0 UP 0 DOWN
 
alfi^o^x 

Wiek: 86
Dołączył: 01 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 10:36   

a czy on wykonywal jakąs prace ? ... chcial zamieszczac to zamieszczal na portalu który sam stworzyl tfu, stworzyl.... ukradł. proste. nikt z tego nie czerpał zysków ani ja ani on ani nikt kto redagowal serwis jesli o serwisie mowa w innych przypadkach nie wiem na jakiej zasadzie "współpracowal". czy umowa o dzieło czy zlecenie. Bo napeno nie jako pracownik - a z resztą co ja bede sie tłumaczyl, to jego rola w tym. (chociaz nie musi) ... Natomiast temat nie jest o "pracowniczych historiach dróbki" a o stronie którą wykradl, na co zwracano mu niejednokrotnie uwagę, co lekceważyl i olewal - co doprowadzilo do tego ze zostało mu podziękowane za "współpracę" ... a sama ta dyskusja nie ma na celu obrażanie go czy jakies tam inne pierdoły. Charakter tej dyskusji ma na celu ostrzeżenie potencjalnych współpracowników i reklamodawców o nieuczciwym działaniu Pana Dróbki. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 10:38   

alfi^o^x napisał/a:
nikt z tego nie czerpał zysków


a reklamy na portalu brzeg24? kasa szla jak powiedziales na sprzet a skoro portal brzeg24 jest alfixa jak napisales wyzej czyli zakupiony sprzet tez jego powinien teraz byc poniewaz to z jego serwisu czerpano zyski na ten sprzet ;) i kolko sie zamyka
0 UP 0 DOWN
 
alfi^o^x 

Wiek: 86
Dołączył: 01 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 10:43   

prywatnie nikt nie czerpał zysków, wszystko poszło na opłatę serwera i sprzęt ... a dużo tego nie bylo
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-08-01, 10:46   

heh :D

alfi^o^x napisał/a:
Charakter tej dyskusji ma na celu ostrzeżenie potencjalnych współpracowników i reklamodawców o nieuczciwym działaniu Pana Dróbki. :evil:


ale ze strony potencjalnej osoby moze byc tak że po prostu były współpracownik czy jak to tam nazwac ma zal ze sie stracilo serwis ;) ja tam nie wiem... jakie macie powiazania.... do gejaszkow i leskijek nic nie mam... z głupota tez mam do czynienia wiec heh... poza tym zobaczcie ile jest radmowych szablonow stron.... Wojtazik fajnie ze sie ujawniles... przynajmniej nie bede wieszał psów na jakiegos anonimowego typa ;)

alfi^o^x napisał/a:
RaZoR, :] żenada to próba bronienia oszusta. :]


albo próba obrobienia omuś dupki ;) nie dróbki... ;) bo ja tam nie wiem co Wam chodzi po glowie i jakie beda skojarzenia....


alfi^o^x napisał/a:
a z resztą co ja bede sie tłumaczyl, to jego rola w tym. (chociaz nie musi)


tak a toPolska włąsnie ;) rzucanie oskarżen i i psikus... osoba winna czy nie winna musi się bronić... :) ale nie spokojnie... Przynajmniej w US & A mają ciut inna mentalność... lubią Hot Dogi...


weźcie sie uspokójcie bo to woła o pomste do nieba... Wojtazik ja nie chce nić mówić ale jeszcze tak niedawno była awantura na forum z Waszym Udziałem... także nie wiem czy to nie jakas próba nie wiem odwetu czy jak to nazwać....
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 10:49   

alfi^o^x napisał/a:
sprzęt ... a dużo tego nie bylo


duzo czy nie dużo sprzet nalezy się chyba jemu :)

wojtazik nie mozna miec 2 kont na forum :P
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-08-01, 11:02   

Jasne... Zawsze tak było, że żaden z was nie potrafił się zachować z klasą i wyjść z twarzą choćby na koniec. Zawsze trzeba było wylewać swoje żale na forum :roll:
alfi^o^x napisał/a:
ukradł

Rzucasz dosyć poważne oskarżenia. Ale to jest właśnie taka mentalność, jak coś nie pójdzie po naszej myśli, to przecież nie wolno siedzieć cicho, tylko pogrążyć konkurenta... :?

alfi^o^x napisał/a:
doprowadzilo do tego ze zostało mu podziękowane za "współpracę"

Z tego co ja się orientuję, a taki psikus, że akurat się orientuję, to Alfix podziękował Media Art za współprace i wszystko na ten temat. I po co drążyć ten temat? Możesz się mamie zwierzyć, skoro nie masz gdzie wylewać swoich żalów...
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 13:27   

Nie wypowiadam się na ten temat. Dzięki!
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-08-01, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-08-01, 13:38   

Alfix - a masz pewność, że to na pewno WT pisze? Każdy może sobie założyć jakiegoś anonimowego nicka i pisać np że jest Frankiem a nawet Zarazą. Podobna sprawa była przerabiana podczas kampanii wyborczej - IP były niby te same, ale potem sie okazywało, że nie ten tylko tamtem... bla bla bla...

Dajcie sobie kurna pas z tym wylewaniem gówna na powierzchnię - niech wraca na swoje miejsce. Najlepiej spłuknąć i przewietrzyć.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-01, 13:41   

Wojtek Wojtek ;) to i ja moge potwierdzić :)
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-08-01, 14:12   

sprawy finansowe i Wasze kontakty to jedno, ale...

brak licencji na layout? myślałem, że to wasze dzieło, nie przyszło by mi do głowy sprawdzać... a usuwanie autorów nie jest chyba nawet dozwolone po wykupieniu licencji...

nabijanie statów? gdzieś gdzie przede wszystkim liczy się wiarygodność?


i to w portalu informacyjnym prowadzonym na taką skalę?
no tutaj się zawiodłem...
Ostatnio zmieniony przez Emill 2008-08-01, 14:14, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: infobrzeg, pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu