Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusja o niezależności forum
Autor Wiadomość
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-01, 12:19   

Nie chodzi o to żeby "komóś" zamykać ... buzię, tylko o pewne zasady, których powinien się trzymać każdy użytkownik tego forum. Jeśli wchodzisz do kogoś do domu to zasady dobrego wychowania nakazują aby przystosować się do zaleceń gospdarza tego domu. Nie mówiąc już o taki prozaicznych sprawach jak przedstawienie się ...
Ty wszedłes na to forum tylko po to, aby zrobić zamęt a takiego zachowania nikt tu nie będzie tolerował. Zaraz stwierdzisz pewnie, że jestem następnym zaślepionym i ograniczonym klakierem panoramy, jednak muszę poprzeć PK - jak do tej pory nie przedstawiłeś żadnych rozsądnych argumentów, które mogłyby coś wnieść do tej dyskusji... Dlatego wydaje mi się, że dalsza konwersacja z Tobą jest bezcelowa ...

Jeszcze raz postuluję o zmianę danych w profilu.
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 12:29   

"klakier" ,co za brzydkie i obcesowe okreslenie fuj , fuj.


Droga "Naczelana" wiem ze goszczą tu ludzie okreslonego autoramentu i pogladów , stąd moja chęć poruszenia tego zastanego bagienka , to ze ludzie własciciela tez są sprzedajni , jest dla mnie oczywiste , więc niczym nie zaskakujesz kochana.

Bardzo chce ci pomóc i rozwiac twoje "wewnętrzne rosterki" , wiem ze uwikłałaś się w coś co sprawia ci z tym trudności , słuze pomocą droga Beatko.

[ Dodano: 2006-12-01, 12:33 ]
"zamet" , " fermęt" to zjawiska które sa zawsze solą w oku w totalitarnych realiach , gratulacje wożny , dobrze pilnujesz swojego ogródka .
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 12:34   

Bronka napisał/a:

Bardzo chce ci pomóc i rozwiac twoje "wewnętrzne rosterki" , wiem ze uwikłałaś się w coś co sprawia ci z tym trudności , słuze pomocą droga Beatko.


Chcesz mnie ratować, kochany/a Bronku/o? :o
A więc ratuj... ratuj... ratuj... :P :D

PS. To tyle co do dyskusji z Tobą... mam wrażenie bowiem, że wybiórcze i zawężone myślenie to Twoja specjalność.... A ja lubię ludzi o szerokim spektrum myślenia oraz o rozległych horyzontach.... Dziękuję... :)

Aha... jeszcze drugie. PS. Czy ja mogę zapisać się do Stowarzyszenia Młody Brzeg? Bo niby taka młoda wiekiem już nie jestem... ale duchem...to z pewnością... Napisz mi Bronku/o na PW.... :wink:
Ostatnio zmieniony przez Naczelna PP-B 2006-12-01, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 12:44   

Czyli krótko , internetowym wichrzycielom i mąciwodom mówimy zdecydowane NIE .

Pozdrawiam i zycze daszych sukcesów w urabianiu i ogłupianiu brzeskiej gawiedzi.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 12:52   

Bronka napisał/a:
Czyli krótko , internetowym wichrzycielom i mąciwodom mówimy zdecydowane NIE .

Pozdrawiam i zycze daszych sukcesów w urabianiu i ogłupianiu brzeskiej gawiedzi.

Styl piękny "tfój jest".
Prawie jak styl Charyzmatycznego Grzesia.
Powinieneś Bronku jeszcze coś o tej młodości napisać
czuwaj :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 12:53   

Ach , jakie cudowne miasto!
Ach , jakie cudowne władze!
Ach ,jaka cudowna i prawdomówna PPB !

Ach , ach ,ach.

[ Dodano: 2006-12-01, 12:56 ]
Ach jaki cudowny ten nasz Tytus Paweł Kowalczyk ,przepraszam że pomiąłem , mea culpa .
Wschodząca gwiazda brzeskiego dziennikarstwa. ach ach ach.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-12-01, 12:58   

Bronek, jeśli w Twojej głowie zagnieździła się jakakolwiek myśl, to opisz ją, narysuj, wystukaj nogą, albo przekaż ruszając powieką. Jak na razie nie wiem o co właściwie Ci chodzi. Trudno podjąć jakąkolwiek dyskusję, jeśli ktoś twierdzi, że zamykają mu buzię nic nie mówiąc. Na razie zrozumiałem, że PPB popiera burmistrza, na co odpisałem, że też tak uważam. Jednocześnie nie widzę w tym zamachu na wolność słowa, niezależność forum i takie tam inne. Litości!!!
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-12-01, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 13:09   

Jeśli nie wiesz o co mi chodzi ,to rozważam dwie opcje ,albo jesteś genetycznie skrzywdzony i ograniczony umysłowo ,albo jesteś dotkniety arteriosklerozą , w żaden sposób nie moge ci pomóc .

Sam sobie zaprzeczasz , z jednej stony przyznajesz ze PPB jest stonniczym medium , a z drugiej udajesz ze nie wiesz o co chodzi , brzeski dr Jekyll i Mr Hyde?
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-01, 13:20   

Roztropku - nie martw się, gdyż z tego co zdołaliśmy zauważyć to wg Bronka każdy jest ograniczony, jedynie on ma tak szerokie horyzonty myślowe, że jedyne o czym potrafi wypowiadać się na tym forum to, że PPB jest bleee, PK, jest blee , a Moderatorzy tego forum są przekupnymi i sprzedajnymi zaślepionymi osobami ...
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 13:23   

Wożny , popieram .

Nie martw się roztropku , współczesna medycyna czyni cuda.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 13:25   

Woźny napisał/a:
... że PPB jest bleee, PK, jest blee , a Moderatorzy tego forum są przekupnymi i sprzedajnymi zaślepionymi osobami ...


tak wg Bronka to jesteśmy wszyscy ale to wszyscy uwikłani w sieci :)
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 13:25   

'zdołaliśmy zauważyć" hehehe
To daje do myslenia . My czyli kto?
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 13:30   

Roztropek napisał/a:
Litości!!!


Taaak! Litości!!! I cierpliwości i wyrozumiałości i wytrzymałości i zrozumienia i wybaczenia.....

Przepraszam, w imieniu PPB, wszystkich użytkowników forum za to, że osoba Bronki/a przy okazji ataku na PPB, zaatakowała niewinnych. :(

A Ciebie, Bronko/u, bardzo proszę o bezpośrednie ataki w kierunku osób takich, jak ja lub PK, gdyż to my jesteśmy winni temu, jaka jest PPB.
Bo to my za to odpowiadamy: PK za politykę, a ja za ogólną merytorykę. Więc proszę, daj spokój ludziom nie mającym nic wspólnego z wizerunkiem i zawartością PPB. Jeśli już musisz - atakuj mnie i PK.

Dziękuję... :)
0 UP 0 DOWN
 
Bronka 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-01, 13:34   

Wasze "argumenty" to niezdarna próba indentyfikacji mojej osoby i żenująca chęc postawienia mnie pod scianą jako kogos niegodnego i niewiarygodnego, stare sprawdzone totalitarne metody działania ,lepiej opluć kogos niż odpierac niewygodne merytoryczne argumenty.
Czy ktoś z was choć przez chwile odniósł sie do meritum sprawy , którą poruszyłem ,czyli mechnizmów działania PPB i ludzi z tym powiązanych ?
Nie zauważyłem .
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 13:35   

APELUJĘ

:!: :!: :!: NIE KARMCIE TROLLA :!: :!: :!:





P.L.O.N.K.

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyskusja, forum, niezaleznosci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu