Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
100 najseksowniejszych kobiet na świece w 2005 roku
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 14:37   

warlike napisał/a:
czy nie jest przyjemnie jak idziesz ze swoją dziewczyną a innym "ślinka" cieknie na jej widok ja wtredy jestem dumny że mam tak atrakcyjną dziewczyne....


No mnie sie włącza takie bardziej przewrotne myślenie...przekrojowe..myśly stają się pokrętne.... atrakcyjność jest dla mnie szerszym pojęciem, nie tylko sprowadzającym się do aparycji, niemniej jednakwarlike, wiem o co chodzi.... tylko najśmieszniejesze jest to, że często dla tych którzy są z tej "atrakcyjności" najbardziej dumni jest to powód do zazdrości, bójek..czy też patrząc z innej strony - upłycania swojej sympatii.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 16:09   

Piszę teraz poważnie co wy na to aby stowrzyc taką listę forumowiczek ? moglibyśmy głosować? nie musi być 100 może być 50 :P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 16:25   

draq napisał/a:
Piszę teraz poważnie co wy na to aby stowrzyc taką listę forumowiczek ? moglibyśmy głosować? nie musi być 100 może być 50


Coś mi się wydaję, że forumowiczki nie potraktowałyby tego pomysłu optymistycznie :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 17:42   

HS-R napisał/a:
Saw Women jesteś jeszcze bardzo młodą kobietą i jeszcze długa droga przed tobą w rozumieniu facetów.


Ja wiem, ale to nie jest tylko myślenie facetów- jak już dobrze podkreśliłaś, że też (jak każda kobieta) tasujesz czasami wzrokiem jakiegoś mężczyznę. Tak i faceci robią szybką ocenę atrakcyjnej kobiety na ulicy. Jednakże mi chodzi o naturalne piękno (ewentualnie podkreślone w sposób iście naturalny). Lecz ślinienie się na widok, że tak powiem "namalowanej" kobiety na billboardzie, na "srebrnym ekranie" czy w gazecie, zamiast na widok atrakcyjnej kobiety, którą mija na ulicy- to już troszkę takie....eee :x zboczone :shock:


draq napisał/a:
Piszę teraz poważnie co wy na to aby stowrzyc taką listę forumowiczek ? moglibyśmy głosować? nie musi być 100 może być 50


Najpierw trzeba wiedzieć jak one wyglądają- a nie wszystkie buźkę ujawniły :mrgreen: (np ja) :mask: Uprzedzam jednak, że zemsta kobiet jest bardzo, ale to bardzo OSTRA :twisted: :mlotek2: <nonono>
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 19:21   

Saw_woman napisał/a:
Najpierw trzeba wiedzieć jak one wyglądają- a nie wszystkie buźkę ujawniły :mrgreen: (np ja) :mask:


Zapraszam na temat "tak wyglądamy" :evil:

Saw_woman napisał/a:
Uprzedzam jednak, że zemsta kobiet jest bardzo, ale to bardzo OSTRA :twisted: :mlotek2: <nonono>


Nie boje sie :twisted:

Co do mocno umalowanych to może być kilka powodów, mogą mieć jakieś pozostałości po wypadku więc to ukrywają, czują się nie atrakcyjne. Nie każda musi być pusta.

Co do kolesi to raczej nie jestem za metroseksualnością, co nie oznacza że nie dbam o siebie :-P
0 UP 0 DOWN
 
maslo 



Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2007-01-26, 21:27   

Dodał bym jeszcze do tej listy Nathalie Kelley.To jest ta z Tokyo drift.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-01-26, 21:33   

maslo napisał/a:
Dodał bym jeszcze do tej listy Nathalie Kelley.To jest ta z Tokyo drift.


czytamy uważnie :P .........to jest z przed 2 lat :P .........a FF:TD wyszło w 2006 roku :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 100, 2005, kobiet, na, najseksowniejszych, roku, swiece


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu