Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:34
MS siatkówki mężczyzn w Japonii!!

Na co stać naszą reprezentacje na MS w Japonii??
tylko pólfinal...
4%
 4%  [ 1 ]
zloto..
45%
 45%  [ 10 ]
srebro..
27%
 27%  [ 6 ]
br±z..
22%
 22%  [ 5 ]
wygraj± jeszcze kilka meczy, ale nie wyjd± teraz grupy.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 22:17   

Chłopcy są wielcy :) Piękne zakończenie MŚ , gdzie wszyscy nasi zawodniy wyszli w koszulkach z numerem #16# z numerem Arka GoŁasIA [*]
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-12-03, 22:56   

Polska Wicemistrzem Świata! - to brzmi godnie i znakomicie - jeszcze miesiąc temu nikt na trzeźwo nie uwierzył by, że Polska zagra z Brazylią w finale MŚ..

Brawo dla naszych - a to wciąż młody zespół - brawo dla mojego imiennika nominowanego do MVP mistrzostw Mariusza Wlazłego.

Brazylia była niesamowita - jest wciaż od kogo się uczyć - czapki z głów.

Najważniejsze - brawo za piękny gest naszej kadry w kierunku Arka Gołasia
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-04, 12:19   

Tak to prawda ten gest był bardzo piekny chyba nikt nie spodziewał sie ze własnie tak postanowiom uczcic pamiec Arka. A co do meczu to co tu ukrywac nie mielismy szans brak libero był widoczny choć Michał bardzo dobrze dawał sobie rade na tej pozycji lecz Brazylijczycy grali znakomicie, moze gdybysmy wygrali drugi set to było by inaczej :) ale wice mistrzostwo to i tak bardzo dobry wynik nikt sie tego nie spodziewał :)
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 18:18   Przywitanie

A mnie coś drgnęło i pojechałem w poniedziałek na Okęcie do Wawy przywitać naszych medalistów. To co tam zauważyłęm przeszło moje najśmielsze oczekiwania, atmosfera na Okęciu była porównywalna do tej jaka jest na meczach m.in w SPODKU. Wszyscy na terminalu tańczyli, skakali, śpiewali, poprostu szok. Przybyłem tam ok godziny 20.00 kiedy to już wszyscy sie zaczęli schodzić, podczas całej tej chwili oczekiwania na przylot (ponad 2 godziny) nie było ani jednego momentu ciszy,w TV pewnie nie było to pokazane ale nikt sie nie oszczędzał, wyśpiewane były wszystkie piosenki siatkarskie... poprostu miodzioo
Gdy nasi siatkarze weszli, oraz jak przemawiali, to widziałem u wielu osób łęzkę wzruszenia którą tak ciezko jest powstrzymać jak sie widzi na żywo wice-mistrzów świata.
Porobiłem kilka fotek na terminalu potem jeśli jakaś sie bedzie nadawać to wkleję, chociaż zrobienie tam zdjecie w poniedziałek to był nielada wyczyn.

[ Dodano: 2006-12-06, 22:06 ]
fotki są słabej jakości ponieważ panował tam taki ścisk że ręki nawet nie można było podnieść, i utrzymać aparat nieruchomo... nie udało mi się zbytnio cyknąć siatkarzy, ponieważ po wywiadach szybko wrócili do hali przylotów(za szybą) i tyle ich było widać :(























0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: japonii, mezczyzn, ms, siatkowki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu