Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Matura próbna
Autor Wiadomość
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-11-16, 18:15   

Każda szkoła sama sprawdza prace....
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-16, 18:19   

Ale nie ma oficjalnej daty, w której mają wszyscy jenocześnie oddać wyniki?
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-16, 20:35   

gosiaczek86 napisał/a:
Garuda, powiem ci jedno ja przed matura i probna i wlasciwa lektury i powtorki olalam hm a pilna uczennica nigdy nie bylam lektur moze 4 w szkole sredniej przeczytalam wiec nie mow ze Grzesiu przesadza bo jak ktos jest dobrym sluchowcem to nie ma problemu z matura .. wystarczy chodzic i sluchac i na maturze troche pomyslec a mozna zdac ja spokojnie


Gosiaczek86 moja wypowiedź zawierała ironię względem Grześka, bo obaj mamy język polski z tą samą nauczycielką i doskonale obaj wiemy, że to, co powiedział o słuchaniu na lekcji jest jednym wielkim żartem :) Nie wydaje mi się, aby osoba przebywająca w szkole tylko w ramach słuchania i opierająca swoją wiedzę na zapamiętywaniu, miała szanse zabłyśnięcia na maturze w sposób znaczny, a zdanie jej na przeciętnym poziomie powiedzmy sobie szczerze wcale nie jest wielkim wyczynem. pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-11-16, 20:55   

Garuda, bys sie zdziwil bo jesli potrafily w mojej klasie nie zdac osoby ktore czytaly wszystkie lektury czynnie uczestniczyly w lekcjach.. a osoby ktorym nauczycielka mowila ze sa takie i owakie lenie itp napisaly na tyle zeby zdac to jednak cos w tym musi byc
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-16, 21:03   

hymm...trochę to dziwne, u mnie w szkole takie cuda się nie zdarzają. Tak czy inaczej zdawanie na "styk" i tak nie popłaca, a liczyć na farta (bo w tym przypadku innego wytłumaczenia nie znam) jest trochę niebezpieczne i można łatwo się na tym wyłożyć.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-17, 00:54   

Ja zawsze powtarzałem, że zdać maturę, to nie jest żaden problem.. no cóż, nie miałem na pieńku z nauczycielami raczej.. z wyjątkiem księdza:), więc nie musiałem się obawiać żadnych tam złośliwości czy co... jednak o dziwą jedna z moich koleżanek .. nie głupia dziewczyna.. nie zdała matury.. do dziś się zastanawiam, dlaczego ?
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-17, 08:47   

Pamiętałam zawsze jak starsi mi powtarzali - nie przejmuj się aż tak mocno maturą, nie bój się jej. Jak pójdziesz na studia to pierwszy egzamin będzie o wiele gorszy niż matura.
Mieli rację - może nie co do pierwszego egzaminu, ale kolejne były niezłymi wyciskaczami :P
Maturę wspominam miło. Z mojej klasy nie zdały bodajże 2 osoby. Jedna nie została dopuszczona w ogóle. Ale teraz z tego co wiem cała trójka obecnie studiuje więc ją zdali po roku czy jakimś czasie.

Także cóz mogę jeszcze powiedzieć wam okchani maturzyści - POLAMANIA PIÓR NA PRAWDZIWEJ MATURZE :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-11-17, 10:25   

Zgadzam się z HS-R matura to małe piwko :) Też sie tak denerwowałam i bałam, ale w porównaniu z sesją to matura jest sprawdzianikiem. Ja pisałam jeszcze starą maturę i zdałam ją b.dobrze może to szczęście :P Życzę wszystkim mało stresu i samych dobrych ocen na maturce!pozdrawiam pa :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: matura, probna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu