Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 14:01
Szkoły bez "komórek"?
Autor Wiadomość
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 18:14   

KtOŚ napisał/a:
a kto tu mówi o słuchaniu muzyki na full??.....lekka w tle pomaga (np mi ) i wtedy np nauka jest przyjemniejsza i szybsza



Zależy jak dla kogo, ja jestem człowiekiem o słomianym zapale i gdy tylko zobaczę coś, co nie jest związane z nauką, lub usłyszę, to zaczynam zajmować się drugą rzeczą i tak w kółko, więc nie dla wszystkich słuchanie muzyki jest sposobem na skupienie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 18:19   

steve napisał/a:
Klutnie na nic się nie zdadzą


A za kłótnię- wylatywać ze szkoły....boże, w dzisiejszych szkołach to wszyscy tacy rozbestwieni? Bo ja już sama nie wiem,

steve napisał/a:
jak nie będzie komórek w szkole to zaczną przynosić aparaty cyfrowe


First- który rodzic na to zezwoli?
Second- Jak długo można się aparatem bawić?


steve napisał/a:
Klutnie


Wracając do tych kłótni, to one nie mają prawa bytu w szkole! Co to za czasy! Anarchia panuje, czy kurdę co już?
Takich "pyskarzy" to za pysk złapać, bo co niektórzy już zaczynają przesadzać i to mocno, trochę trzeba się na wychowaniu widzę skupić w polskich szkołach
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 18:23   

Saw_woman napisał/a:
steve napisał/a:
jak nie będzie komórek w szkole to zaczną przynosić aparaty cyfrowe


First- który rodzic na to zezwoli?
Second- Jak długo można się aparatem bawić?


a Ty mi powiedz co za rodzić wie wszystko o swoim dziecku i co one do szkoly nosi, a co gorsze ma w swoim pokoju?? Rodzic tutaj nie ma nic do gadania. Moge nawet podać CI przyklad matki, która nie wiedziala, że jej wlasne dziecko wynioslo z domu 10 tys zl po to aby kupić sobie rower i koledze.

Zaufaj mi, że dzieciaki potrafią się cieszyć z pewnej rzeczy bardzo dlugo, a po aparacie moga byc już inne nowsze rzeczy..

a wracając do klutki to chodzilo mi o "rozmowe" na forum, a nie w szkole... :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 18:27   

steve napisał/a:
a Ty mi powiedz co za rodzić wie wszystko o swoim dziecku i co one do szkoly nosi


Przynajmniej tak być powinno, bo to właśnie jest rola rodzica, że powinien się dzieckiem starać interesować
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 20:48   

steve napisał/a:
Moge nawet podać CI przyklad matki, która nie wiedziala, że jej wlasne dziecko wynioslo z domu 10 tys zl po to aby kupić sobie rower i koledze.


Steve, to jest matka, czy bussines woman, która dla kariery czasu dziecku nie poswięca :?:

Jeżeli się ie interesuje dzieckiem, to dziecko się samo soba i jej pieniędzmi.
A jeżeli jeszcze ktoś 10 tys w domu trzyma i nie zauważa jak dzieciak kupuje sobie drogie rzeczy to sory, ale to nie rodzic a matka tylko z tytułu urodzenia dziecka.

I jeszcze dodam. Kto wychował złodzieja we własnym domu.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-11-03, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 22:01   

alferx napisał/a:
Steve, to jest matka, czy bussines woman, która dla kariery czasu dziecku nie poswięca :?:


To jest matka zwykla, która miala pieniądze schowane na coś, a dziecko je znalazlo (lat ok. 10-13).

alferx napisał/a:
A jeżeli jeszcze ktoś 10 tys w domu trzyma i nie zauważa jak dzieciak kupuje sobie drogie rzeczy to sory, ale to nie rodzic a matka tylko z tytułu urodzenia dziecka.


Ej, ale nie miej nic do matki bo to dziecko nic nie przynioslo do domu, bo nawet nie zdąrzylo :) są jednak mądrzy ludzie w supermarketach, którzy zauważyli, że coś nie gra. I jak mówie rodzic nie mial pojęcia, że dziecko z taką kasą wyszlo, bo ja tak samo bym nie podejrzewal, żę ktoś znajdzie taką kase.

Dla ciekawostki powiem, że dziecko blagalo rodziców na rower, ale nie dostalo i widzisz, gówniarz chcial sam okraść matkę i sobie oraz koledze kupić. Wszystko pisali kiedyś w onecie.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 22:12   

No OK steve, tyle że takie przypadki są nieliczne.

steve napisał/a:
a Ty mi powiedz co za rodzić wie wszystko o swoim dziecku i co one do szkoly nosi, a co gorsze ma w swoim pokoju??


Dobry rodzic wie (prawie, bo też swoją mała prywatność powinno miec, np pamiętnik) wszystko o swoim dziecku, ponieważ z nim rozmawia. Niestety dziecko puszczone samopas wychowa podwórko i ulica.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 22:15   

alferx napisał/a:
Niestety dziecko puszczone samopas wychowa podwórko i ulica.


No, ale wedlug mnie takie coś też powinno być. Bo jak ktoś zostanie wychowany na mamisynka to sobie nie poradzi w życiu... Oczywiście trzeba rozmawiać z dzieckiem i opiekować się nim, ale trzeba dać mu wolną ręke, a nie ciągle trzymać w domu, zabraniac mu czegoś. Dobry rodzic nie może być aż za dobry.

No, ale ja nie jestem rodzicem i mówie to wylącznie po tym jak mnie rodzicie wychowali i jak patrze na wychowywanie moich kuzynów przez ciotki i wujków.
Ostatnio zmieniony przez steve 2006-11-03, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bez, quotkomorekquot, szkoly


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu