Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydat robi heil Hitler
Autor Wiadomość
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 19:12   

Nie wiem o czym Pani mówi :?: , skąd te dziwne skojarzenia :wink: ?
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-10-25, 21:25   

Mysle, ze nawet bez brania pod uwage pokazanego przez "pana" Borute znaku, on sam pokazal juz swoja kultura osobista. Zenada.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-26, 13:00   

Borut - bardzo mi przykro, ale niestety cień ideologiczny jaki sie kładzie na Twojej działalności powoduje, że mówię "nie". Jest pewna hierarchia wartości i ważności. Uważam że najpierw treba akceptować demokratyczny porządek w Państwie, prymat rządów Prawa, nad rządami siły - a cieszyć się z dobrobytu kiedy owe podstawowe sprawy są jasno postawione.
ONR nie jest partia która by głosiła wolność. No i dlatego - ja mówię "nie". Prywatnie - możemy się zapewne zgadzać w wielu sprawach ale nie rozmawiamy tutaj prywatnie, tylko publicznie o sprawach publicznych.
Herbert napisał swego czasu w weierszu "Potęga smaku" że trzeba uważnie sie przyglądać gdzie i jaki akces się składa. Polecam uważną lekturę tego tekstu.
Jestem w stanie zrozumieć, że przystąpiłeś do ONR i podpisałeś sie pod niektórymi hasłami dla pragmatyzmu, ale w takim razie ów pragmatyzm powinien Ci pdopowiedzieć, że za to również się płaci cenę.
A jeżeli tego nie przewidziałeś, to może polityka nie jest dobrym zajęciem dla Ciebie? A może po prostu jeszcze nie teraz? Bo od polityka, czy to lokalnego czy centralnego powinno się wymagać pragmatyzmu. Pragmatyzmu, dodajmy, który zaprzęgnie dla dobra wspólnego.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: heil, hitler, kandydat, robi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu