Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gołe brzuchy
Autor Wiadomość
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-08-22, 22:40   

ja tam w zimie musze byc zapatulona bo jak czuje ze mi wieje po krzyzu to marzne i uciekam do domku ;) a brzuszek odslaniam tylko jak jest goraco albo jestem na imprezie gdzie tez jest goraco pozniej oczywiscie trzeba sie spowrotem zapatulic zeby nie zmarznac :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 22:57   

Nie ma to jak napastowanie na życzenie.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 23:08   

a ja przypominam sobie słowa Jerzego Sosnowskiego wypowiedziane na jakims spotkaniu autorskim, że przeraża go zmysłowosc współczesna. No bo to nie tylko te brzuchy ale reklamy bielziny, szamponów, mydeł pod prysznic, czekolady maja podt4ekst seksualny i powiedział takie fajne zdanie, ze to juz w zasadzie nic z seksualnoscia jako taka nie ma wspólnego bo do seksualnosci potrzebna jest relacja a to jest jakies draznienie zmysłów po prostu.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-08-23, 00:41   

radku drażnisz zmysły widząc dzieci 12-15 lat w strojach i make upach jak studentki...???
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-23, 06:58   

a2r napisał/a:
radku drażnisz zmysły widząc dzieci 12-15 lat w strojach i make upach jak studentki...???

No dobrze, ale czy one wyglądają jak 15latki wtedy? Sorki, ale czasami naprawdę bardzo trudno się zorientować po wyglądzie, że dziewucha z dorodną piersią wyeksponowaną prawie na full jest jeszcze nieletnia...
Faktycznie to co pisze Radek jest przerażające w swojej prostocie, jeśli nie prostactwie. Niektóre reklamy /chociaż prawie tv nie oglądam/ potrafią być subtelnie zawoalowane, ale niektóre są przeraźliwie wulgarne i beznadziejne - np koleś, który po zażyciu jakiejś gumy doznaje super erekcji sutków - błeeeeeee - ohyda!!!!!!!!!!
Świetną dezaprobatę dla tego typu zachowań w mediach przedstawił Marek Koterski w filmie "Dzień Świra" - wyciąg z fi..ta etc...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-23, 06:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-08-23, 08:31   

zgoda !!! racja !!! ale jedno jest pewne - te dziewuszki same sobie tych ciuchów nie kupują i bez pozwolenia nie chadzaja wieczorkami po ulicach czy pseudo dyskotekach... i to mnie martwi ze wielu rodziców nie ma nic przeciwko... zreszta są tu na forum też rodzice dzieci w różnym wieku - proszę niech się wypowiedzą w tej kwesti :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzuchy, gole


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu