Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Muszka - mała suczka do adopcji.
Autor Wiadomość
jagienka12 


Wiek: 49
Dołączyła: 10 Sie 2009

UP 12 / UP 15



Wysłany: 2014-02-28, 17:58   

alate napisał/a:
HAHAHAHHAHA........
1. Mój post nie był zwrócony do konketnej osoby - forma widoczna i wydaje mi się, że super mega ultra nie wypowiedzenie nieskończenie mąrde i wykształcone osoby jak nikt powinny to zauważyć...Oh a jednak nie...no jak mi przykro....

G. S. to inicjały osoby, i nie wiem czemu per serer wiemożny Panie do siebie to skierowałeś..... za dużo być chciał a nie możesz....hehehehhehehehe

A możeee to mój brak doświadczenia.....hmmmm tylko w czym?

W obrażaniu co nie którzy nie mają tu sobie równych i co najgorsze nie wiem czy sa tacy tępi myśląc, że jak napiszą "ą" "ę" srę pierdę.....to tego nie widać....a owszem widać... tylko kto tak robi???? No nie wiem.....szukam słowa i brakuje ( ale to pewnie mój brak doświadczenia i wszytskiego jak się dowiedziałam od wiemożnego króla wszechświata i okolic- pana nie datykaj do d**** boli :) )



Co do mojego matkowania mi....a co wel panie królu osobistości niesłychana masz mi do powiedzenia na ten temat..... ma pan drogi o wielki panie pan dzieci?

Ode mnie wara i pierdyliard kroków w bok ! Ja niczyich kompetencji nie poważałam nie obrażałam i nie wymianiałam z imienia w przeciwieństwie.....

Tekst poniżej kieruje do mojej koleżanki bo strasznie jej nie lubie ;P Helena to do Ciebie ( sory że pisze po imienia ale muszę....)

Ja o odróznieniu od innych jak trzeba naprawde coś zrobić to zapierdzielam i odkłądam obiad na później, żeby dzieci nie musiały dzwigać....
Ja nie wyręczam się innymi....nie dzwonie i każe innym załtwiać a potem udaje i rozpisuje się jaka to jestem zajebiście działająca.....bo nie wciśkam ściemy wszechczasów i kitów ludziom...
Stoje na zbiórkach...
Organizuje....
Załatwiam....
Pracuje z ludzmi....
Ja brudze sobie ręce....
Ja niezyje pisaniem na forum..nie mam na to czasu bo mam RODZINE i dużo zajęć w przytulisku i poza nim.
Ja nie udaje....
Ja nie wchodze sobie i innym w tyłek....
Połowa Brzegu nie pała do mnie nie nawiścią i pogardą i nie ma ze mnie polewki....
Ja myje włosy....
Ja szanuje innych ludzi i nie jestem wredna i podłą...

I żygać mi się chce droga Heleno jak widzę ludzi, któzy du*** noszą wyżej niż głowę..
Gardze ludzmi, którzy mówią "wywalmy dzieci z wolontariuatu"....
Odsówam takich, któym brak argumentów poza paragrafami...
I żal mi takich, którzy nie umieją współżyc z innymi...

I cieszę się, że jestem matką ! Mój syn mnie kocha i mówi że jestem bardzo dobra mamą dla niego.....
Dla tych, których szanuje mam serce, poświęcenie, szacunek i wszytsko co najlepsze...dla tych, którzy srają do własnego gniazda...... obrzydzenie i żal.


I wypowidam się jako osoba prywatna i bezosobowo.....



Ps. Kochani to było do Was wszytskich bo Was nie lubie......och jak ja Was nie lubie, aż mam ciary:)
Do zobaczenia za chwilę ;)



Ktoś coś zrozumiał z tego bełkotu?? Bo ja nic
1 UP 4 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2014-04-26, 06:18   

Adoptowana.
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu